Рішення виконавчого комітету

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.06.18 р.                                                № 29

смт. Нова Маячка

 

Про накладання

адміністративного стягнення

 

           Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Чепурної  Олени Едуардівни, 1997 року народження, яка проживає   в смт. Нова Маячка вулиця Горького,42 виконком селищної ради встановив : гр. Чепурна О.Е. вчинила правопорушення –  проживає за недійсним паспортом громадянина України (без реєстрації місця проживання), за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Легкого Ігоря Валерійовича, 1986 року народження, який проживає та зареєстрований в смт. Нова Маячка вулиця Монастирська,45  виконком селищної ради встановив : гр.  Легкий І.В. вчинив  правопорушення –  недбало зберігав паспорт громадянина України, що причинило його втрату, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 198 КУпАП;   відповідно до ст.ст. 213, 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 38, ст. 52, ч.6 ст.59, ч.1,3 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

 

В И Р І Ш И В  :

1.      Накласти на гр. Чепурну О.Е. адміністративне стягнення у вигляді попередження.

2.      Накласти на гр. Легкого І.В. адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф повинен бути внесений у місцевий бюджет Новомаячківської селищної ради  у 15-денний строк з дня вручення цього рішення. У разі несплати штрафу у вказаний строк, рішення буде надіслано до органу державної виконавчої служби для відрахування штрафу у примусовому порядку.

 

 

Новомаячківський селищний голова                                                           В.І.Кос

 

 

                                                                          НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

   Від 27.06.18 р.                                            №  25

   смт. Нова Маячка

 

  Про виконання бюджету

   Новомаячківської селищної

   ради за І півріччя 2018 року

 

            Заслухавши інформацію  головного бухгалтера  Баран О.Д. про виконання бюджету   

Новомаячківської селищної ради за І півріччя 2018 року, керуючись ст.28,ст. 40, 52, ч.6 ст.59, ч. 1, 3 ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.80 Бюджетного Кодексу України, виконавчий комітет  

 

В И Р І Ш И В :

 

1.      Затвердити звіт  головного бухгалтера Баран О.Д. про виконання доходної та видаткової частини селищного бюджету за  І півріччя 2018 року.

( Додається ).

2.      Встановити жорсткий контроль за ефективністю використання бюджетних коштів по Новомаячківській селищній раді.

3.      Не допускати виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості по видаткам з селищного бюджету.

4.      На виконання законів України  про плату за землю та оренду землі забезпечити повноту надходжень до бюджету Новомаячківської  селищної ради  орендної плати.

5.      Проводити постійну роботу з платниками податків щодо дотримання ними зобов’язань перед бюджетом 2018 року Новомаячківської селищної ради

 

 

          Новомаячківський селищний голова                                                            Кос В.І.

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.06.18 р.                                                   № 24                                                                   смт. Нова Маячка

Про роботу виконавчого комітету

Новомаячківської селищної ради з

заявами, скаргами, зверненнями

громадян у І півріччі 2018 року

 

            Заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Колосовської Людмили Михайлівни про роботу Новомаячківської селищної ради з заявами, скаргами, зверненнями громадян у І півріччі 2018 року, виконавчий комітет  відмічає, що робота по розгляду звернень громадян селища у виконкомі Новомаячківської селищної ради здійснюється згідно Закону України “ Про звернення громадян “,  Указу Президента України № 109/2008 від 07 лютого 2008  “ Про першочергові  заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування “

Затверджена посадова інструкція спеціаліста, відповідального за роботу зі зверненнями громадян Колосовської Л.М.  

                                                                                        В И Р І Ш И В :

1.  Інформацію спеціаліста І категорії Колосовської Л.М. про роботу виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради зі зверненнями громадян у І півріччі 2018 року, прийняти до відома .

2. Спеціалісту І категорії Колосовській Л.М. , посадовим особам Новомаячківської  селищної ради  у своїй роботі зі зверненнями громадян керуватися  Указом Президента України № 109/2008 від 07 лютого 2008 року « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування » :

2.1.Не допускати надання не обгрунтованих або неповних відповідей за зверненнями  громадян з порушенням строків  , установлених законодавством , безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

2.2.Викоренення практики визнання заяв чи скарг необґрунтованими без роз’яснення заявникам порядку оскарження прийнятих за ними рішень.

2.3.Забезпечити першочерговий особистий прийом жінок , яким присвоєно почесне звання  України « Мати - героїня »,  Героїв України.

2.4.Приділяти особливу увагу вирішенню проблем ветеранів праці та війни , інвалідів, громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  багатодітних сімей одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

2.5.Вжити заходів щодо з’ясування причин що породжують повторні звернення громадян.

2.6.Вжити заходів  спрямованих на поліпшення інформованості населення про стан роботи зі зверненнями громадян шляхом розміщення матеріалів на дошці об’яв.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому Пісковцову  І.І.

 

Новомаячківський селищний голова                                                       В.І.Кос

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.06.18 р.                                                   № 26                                                                   смт. Нова Маячка

Про організацію ведення

обліку дітей шкільного віку та учнів на території Новомаячківської селищної ради

 

 

                        Відповідно до підпункту 4 пункту «б» ст. 32, 52, ч.6 ст.59, ч. 1, 3 ст. 73 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні», законів  України «Про  освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 13 вересня  2017р.  № 684, та з метою повного і своєчасного обліку дітей шкільного віку та учнів, забезпечення здобуття ними загальної середньої освіти, виконавчий комітет 

                                              

                                                                                                       В И Р І Ш И В:

 

1.Визначити секретаря виконавчого комітету Пісковцову Ірину Іванівну відповідальною за створення та поновлення реєстру даних про дітей та підлітків шкільного віку у Новомаячківській селищній  раді.

2.Секретарю виконавчого комітету Пісковцовій І.І. забезпечити:

- організацію  обліку дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають  в межах території Новомаячківської селищної ради шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них ( на кожен рік народження окремо) (далі - реєстр);

- обробку та захист персональних даних дітей шкільного віку та учнів під час їх обліку   здійснювати відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

- при веденні реєстру дотримуватися вимог чинного законодавства та Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 13 вересня  2017р.  № 684.

3.Закріпити за Новомаячківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів та Новомаячківською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів територію обслуговування, до якої входить населений пункт – селище Нова Маячка..

4.Заборонити залучення працівників навчальних закладів до організації та ведення обліку дітей шкільного віку на території Новомаячківської селищної ради.

 

 

Новомаячківський селищний голова                                                                  В.І.Кос

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.06.18 р.                                               № 28

смт. Нова Маячка

 

Про виконання делегованих повноважень

виконавчого комітету Новомаячківської

селищної ради у І  півріччі 2018 року

 

   Заслухавши інформацію секретаря виконкому Пісковцової І.І.  про виконання   делегованих повноважень виконавчого комітету Новомаячківської селищної Ради у І півріччі 2018 року , керуючись ст.ст. 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 52 , ч.6. ст.59 , ч.1,3 ст.73 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , виконком селищної Ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            Інформацію секретаря виконкому Пісковцової Ірини Іванівни  про виконання делегованих повноважень виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради  у І півріччі 2018 року, взяти до відома ( додається )

 

 

 

 

    Новомаячківський селищний голова                                            В.І.Кос

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.06.18 р.                                               № 28

смт. Нова Маячка

 

Про виконання делегованих повноважень

виконавчого комітету Новомаячківської

селищної ради у І  півріччі 2018 року

 

   Заслухавши інформацію секретаря виконкому Пісковцової І.І.  про виконання   делегованих повноважень виконавчого комітету Новомаячківської селищної Ради у І півріччі 2018 року , керуючись ст.ст. 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 52 , ч.6. ст.59 , ч.1,3 ст.73 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , виконком селищної Ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            Інформацію секретаря виконкому Пісковцової Ірини Іванівни  про виконання делегованих повноважень виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради  у І півріччі 2018 року, взяти до відома ( додається )

 

 

 

 

    Новомаячківський селищний голова                                            В.І.Кос