Рішення виконавчого комітету

 
НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Олешківського району
Херсонської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від 24.05.18 р.                                                № 22
смт. Нова Маячка
 
Про накладання
адміністративного стягнення
 
           Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Дума Альону Валеріївну, 1991 року народження, яка проживає   в смт. Нова Маячка вулиця Шкільна,27 виконком селищної ради встановив : гр. Дума А.В. вчинила правопорушення –  проживає за недійсним паспортом громадянина України (вчасно не вклеєна фотокартка), за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Федкевич Дмитра Анатолійовича, 1990 року народження, який проживає в смт. Нова Маячка вулиця 1 Травня,22  виконком селищної ради встановив : гр. Федкевич Д.А. вчинив  правопорушення –  проживає за недійсним паспортом громадянина України( без реєстрації місця проживання), за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Ламан Марини Михайлівни, 1990 року народження, яка проживає та зареєстрована в смт. Нова Маячка вулиця 9- Січня,66  виконком селищної ради встановив : гр.  Ламан М.М. вчинила  правопорушення –  недбало зберігала паспорт громадянина України, що причинило його псування, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 198 КУпАП;   відповідно до ст.ст. 213, 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 38, ст. 52, ч.6 ст.59, ч.1,3 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради
 
 
В И Р І Ш И В  :
 
 
1.      Накласти на гр. Дума А.В. адміністративне стягнення у вигляді попередження.
2.      Накласти на гр. Федкевич Д.А. адміністративне стягнення у вигляді попередження
3.      Накласти на гр. Ламан М.М адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф повинен бути внесений у місцевий бюджет Новомаячківської селищної ради на рахунок № 31411542700286 УДК М.Херсон, МФО 852010, код  24103785, код доходу 21081100 у 15-денний строк з дня вручення цього рішення. У разі несплати штрафу у вказаний строк, рішення буде надіслано до органу державної виконавчої служби для відрахування штрафу у примусовому порядку.
 
 
 
Новомаячківський селищний голова                                                           В.І.Кос
 
 
  
НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
                                                                                            Олешківського району
Херсонської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від  24.05.18 р.                                                 № 23
смт.Нова Маячка
 
Про порушення питання про
позбавлення батьківських прав
 
           Розглянувши висновок опікунської ради про доцільність позбавлення батьківських прав  Корзнікова Володимира Петровича   по відношенню до його малолітнього сина Корзнікова Івана Володимировича, 06.10.2007 року народження ,  відповідно до Закону України від 13.01.2005р. № 2342-ІУ «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 164, 165 Сімейного Кодексу України, керуючись  ст. 52, ч.6, ст.59, ч. 1,3 ст.73 та ст. 34 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком селищної ради
 
                                                                                                       В И Р І Ш И В  :
 
Затвердити висновок опікунської  ради про доцільність позбавлення батьківських прав  Корзнікова Володимира Петровича по відношенню до його малолітнього сина Корзнікова Івана Володимировича, 06.10.2007 р.н.
 
 
 
 
Новомаячківський селищний голова                                                  В.І.Кос

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Олешківського району
Херсонської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від  24.05.18 р.                                             № 21 
смт. Нова Маячка
 
Про організацію відпочинку та оздоровлення                                                         
дітей у літній період 2018 року в  дошкільних та                               
загальноосвітніх закладах селища
 
Заслухавши інформацію завідуючої ДНЗ № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої ДНЗ № 2 Доброскок Тетяни Вікторівни, завідуючої ДНЗ № 3 Прудської Світлани Миколаївни,  начальника оздоровчого табору ЗОШ І-ІІ ступенів «Сонечко» Лебедєвої Лариси Валентинівни,  начальника оздоровчого табору ЗОШ І-ІІІ ст. «Бджілка» Фадєєвої Ірини Вікторівни  про організацію відпочинку та оздоровлення  дітей у літній період 2018 року в  дошкільних та загальноосвітніх закладах селища виконком Новомаячківської селищної ради відмічає :
Основним завданням оздоровчого періоду є охоплення системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку, підвищення рухової активності дітей , поліпшення фізичного розвитку. Оздоровчий період розпочинається з 01червня 2018 року по 31 серпня 2018 року
Планується оздоровити :
- в ДНЗ № 1 – 84 дитини
- в ДНЗ № 2 – 53 дитини
- в ДНЗ ; 3 – 48 дітей
До початку оздоровчого періоду проведені інструктажі по техніці безпеки та з безпеки життєдіяльності дітей. Планується проводити екскурсії селищем, піші переходи. Придбано іграшки для ігор з піском на майданчиках за допомогою батьків. На період оздоровлення  розроблено і затверджено в Держпродспоживслужбі   двотижневе перспективне меню , в якому заплановано чотириразове харчування. Це різноманітність страв, правильна їх кулінарна обробка, естетичне оформлення, хороші смакові якості. Діти отримують молочні продукти, готуються м»ясні та рибні страви. Продукти завозяться вчасно, відповідно до заявки та норм реалізації Виконуються всі вимоги, щодо раціонального дитячого харчування. В склад харчування дітей вводяться свіжі овочі , фрукти , соки. Вартість харчування на оздоровчий період збільшується на 10 % і становить :
-          молодша група в сумі  18,70 грн. на день.
-          старша група в сумі 25,30 грн. на день
 Наказом призначені відповідальні за організацію харчування. За складеним планом медична сестра проводить санітарно – просвітницьку роботу серед персоналу та батьків.
На  початок оздоровчого періоду проведено ремонт ігрових майданчиків, завезено пісок. Всі заняття та розваги проводяться тільки на свіжому повітрі.
Планується проводити загартовуючи процедури – обтирання ніг мокрим рушничком, обливання ніг, ходіння босоніж. Введено другий сніданок.
            З 01.06.2017 року по 14.06. 2017 року в ЗОШ І-ІІ ступенів з розпочне роботу пришкільний табір відпочинку «Сонечко». Режим роботи – з 8.00 год. до 14.00 год. Кількість днів перебування – 14.
            З 01.06.2018 року по 14.06. 2018 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів з розпочне роботу пришкільний табір відпочинку «Бджілка». До відпочинку в таборі залучено 168 дітей  за категоріями :
-  діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування      -           2
-  діти - інваліди                                                                              -           11
- діти, які перебувають на ДО                                                       -           41
-  діти з багатодітних сімей                                                            -           87
-  діти з сімей, які постраждали від аварії на
  Чорнобильській АЕС                                                                   -           5         
- діти без належного батьківського догляду                                -          15
- діти учасників АТО                                                                     -           2
- діти, переселенці з зони АТО                                                      -          1
- талановиті та обдаровані                                                             -           4
Всього виділено коштів – 57 294,72 грн., з розрахунку 24,36 грн. на день на одну дитину.          
Для роботи з дітьми задіяно 50 осіб,з них 2 фізичних керівника, 2 педагога-організатора, 32 вихователя.
Для змістовного відпочинку виховна робота насичена різноманітними заходами та складається з урахуванням побажань дітей.
Виховна робота у таборі формується по напрямках :
- спортивно-оздоровча;
- краєзнавча;
- художньо-естетична;
- гурткова робота.
Організовано роботу гуртків:
-         малювання «Тяп-ляп»
-         поезії «Не до складу не до ладу»
-         «Витинанка»
При  Новомаячківській ЗОШ І-ІІ ст. буде діяти пришкільний відпочинковий табір «Сонечко». До відпочинку залучено 54 категорійні дитини. Витрати з бюджету на оздоровлення склали – 18 416 грн.
До роботи у таборі залучено 6 вихователів. Начальником табору призначено Лебедєву Л.В. Для роботи табору облаштовано 3 загонних кімнати, 2 спальні на 10 місць, медичний пункт, кімната для комп’ютерних розваг, спортивний зал. НА шкільному подвір’ї облаштовано затінену відпочинкову галявину для проведення заходів на свіжому повітрі.
Оформлено паспорт  на відкриття шкільного відпочинкового табору.
Режим роботи табору з 8.00 год. до 14.00 год.
Складено план-сітку заходів щодо цікавого проведення дозвілля у таборі : День знайомств, Дань навпаки, День сміху, День талантів тощо.
Під час відпочинку планується екскурсія у м. Скадовськ та м. Миколаїв.
 
            Керуючись  ст. 32, ст.40 , ст. 52 , ч.6 ст. 59 , ч. 1,3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, “ виконком селищної Ради
 
В И Р І Ш И В : 
                          1. Інформацію  завідуючої ДНЗ № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої ДНЗ № 2 Доброскок Тетяни Вікторівни, завідуючої ДНЗ № 3 Прудської Світлани Миколаївни,  начальника оздоровчого табору ЗОШ І-ІІ ступенів Лебедєвої Лариси Володимирівни,  начальника пришкільного табору відпочинку ЗОШ І-ІІІ ст. «Бджілка» Фадєєвої Ірини Вікторівни  взяти до відома.
       2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Кисільову А.О.
 
 
       Новомаячківський селищний голова                                                                    В.І.Кос