Рішення виконавчого комітету

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.01.18 р.                                                № 02

смт. Нова Маячка

 

Про накладання

адміністративного стягнення

 

           Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Янковської Тетяни Олегівни, 1975 року народження, яка проживає та зареєстрована в смт. Нова Маячка вулиця 9-Січян, 5-а виконком селищної ради встановив : гр. Янковська Т.О. вчинила правопорушення – не зареєструвала за місцем проживання свого сина Янковського Руслана Вікторовича, 17.08.2004 року народження за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Пасічнюк Наталії Іванівни,1988 року народження, яка проживає та зареєстрована в смт. Нова Маячка вулиця  Климака, 36, виконком селищної ради встановив : гр. Пасічнюк Н.І. вчинила правопорушення – проживає за недійсним паспортом громадянина України ( в місячний термін не змінено прізвище у зв»язку з укладанням шлюбу та зміною прізвища), за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП;

відповідно до ст.ст. 213, 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 38, ст. 52, ч.6 ст.59, ч.1,3 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

 

В И Р І Ш И В  :

 

1.      Накласти на гр. Янковську Т.О. адміністративне стягнення у вигляді попередження.

2.      Накласти на гр. Пасічнюк Н.І. адміністративне стягнення у вигляді попередження.

 Новомаячківський селищний голова                                                           В.І.Кос


 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.01.18 р.                                                    №  01

смт. Нова Маячка

 

Про профілактичну роботу з сім’ями,

які опинились у складних життєвих

обставинах на території селища Нова Маячка

Заслухавши інформацію фахівця із соціальної роботи ОРЦ ССС ДМ Кірнасовської Наталії Олегівни, заступника директора ЗОШ І-ІІ ст. Устименко Ірини Сергіївни, заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. Кисільової Алли Олександрівни  про профілактичну роботу з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах на території селища Нова Маячка, виконавчий комітет відмічає, що на обліку сімей, які перебувають в складаних життєвих обставинах Новомаячківської філії ОРЦСССДМ в 2017 році перебувало 33 сім’ї, в них 79 дітей, з якими проводиться постійна робота та контроль за виконанням рекомендацій фахівців філії та інших суб’єктів соціальної роботи.

В минулому році під соціальним супроводом та патронажем перебувало 8 сімей, в результаті роботи з обліку було знято 12 сімей, з них з позитивним результатом – 8, не досягнуто результату – 2 сімї (діти були вилучені з сімей), 7 сімей – змінили місце проживання.

В ході роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, були надані послуги щодо покращення житлово-побутових умов, отримання реєстрації місця проживання (3 сім’ї), отримання свідоцтва про народження (10 осіб, з них 1 особі ще додатково отримано медичне свідоцтво про народження дитини), в оформленні документів для призначення соціальних виплат (зокрема отримано витяги про реєстрацію народження згідно ст. 135 СКУ для 3 осіб, ), організації лікування та оздоровлення дітей (11 сімей), організації отримання психологічної та юридичної допомоги, отриманні гуманітарної допомоги (10 сімей).

Відповідно до Постанови КМУ  № 623 від 30 жовтня 2014 року контроль за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей здійснюється центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей. Новомаячківською філією в 2017 році було здійснено 28 перевірок цільового використання державної соціальної допомоги.

Продовжується співпраця з волонтером, Херсонським обласним благодійним фондом “Мангуст” та тісна співпраця з Новомаячківською лікарською амбулаторією.

Крім того, на базі ЗОШ та бібліотеки для дорослих та дітей проводилася групова робота спрямована на профілактику шкідливих звичок, ВІЛ-захворювання, попередження торгівлі людьми, правопорушень та насилля серед молоді та в сім’ї. Всього було проведено 36  профілактичних заходів, під час яких охоплено 878 осіб.

Станом на 25.01.2018 року на обліку філії перебуває 22 сімї в складних життєвих обставинах, з якими продовжується робота.

          Станом на 26.01.2018р. на обліку у Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. знаходиться 25 сімей, які потрапили у СЖО. В них виховується 55 дітей. В основному, це сім`ї, які не мають власного житла, де один або обоє батьків зловживають алкогольними напоями і не приділяють належної уваги вихованню та навчанню дітей. (список додається)

Протягом І семестру 2017-2018 н.р. у школі складено банк даних дітей даної категорії. Класні керівники відвідують дані сім`ї, про що складені акти відвідування.

Батьки запрошуються до навчального закладу для профілактичних бесід. Класними керівниками підтримується постійний телефонний зв'язок з батьками таких учнів.

У Новомаячківській ЗОШ І-ІІ ст. навчається учні за категоріями :

-          Діти ВПО – 2 чол.                                                                                                                           Золотухніна Анастасія Олексіївна, 21.10.2004 р.н.                                                           Пісаревський Микита Артемович, 28.01.2011 р.н.

-          Діти, які знаходяться на внутрішкільному обліку – 7 чол.                                                           Зварич Іван Юрійович, 23.08.2004 р.н.

Божко Владислав Євгенійович, 04.01.2004 р.н.

Сущенко Сергій Сергійович, 11.04.2005 р.н.

Шостак Інна Сергіївна, 26.01.2001 р.н.

Карпенко Діана Олександрівна, 26.12.2008 р.н.

Карпенко Артур Олександрович, 20.05.2007 р.н.

Карпенко Олександр Олександрович, 23.03.2004 р.н.

-          Діти, які перебувають у СЖО – 1 чол.

Фадічев Денис Юрійович, 02.05.2006 р.н.

Проводиться наступна робота :

1.      Класні керівники обстежують житлово-побутові умови проживання учнів.

2.      Проводяться засідання Ради з профілактики правопорушень на які запрошуються учні разом з батьками.

3.      Ведеться співпраця з фахівцями ОРЦ ССС ДМ.

4.      Проводиться роз’яснювальна робота з батьками про відповідальність за навчання та виховання дітей.

5.      Організовано співпрацю з волонтерами для надання допомоги сім’ям які перебувають у СЖО.

Виходячи з вищевказаного, керуючись  ст.34, ст.ст. 40, 52, ч.6 ст.59, ч. 1, 3 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

 

В И Р І Ш И В :

 

Інформацію фахівця із соціальної роботи ОРЦ ССС ДМ Кірнасовської Наталії Олегівни, заступника директора ЗОШ І-ІІ ст. Устименко Ірини Сергіївни, заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. Кисільової Алли Олександрівни  про профілактичну роботу з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах на території селища Нова Маячка, взяти до відома.

 

 

Новомаячківський селищний голова                                             В.І. Кос