Рішення виконавчого комітету

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 28.11.2012 р.                                            №  58

Смт.Нова Маячка

 Про  легалізацію

самочинного будівництва                                                                                            

            Розглянувши заяви гр..гр. Костіна Миколи Леонідовича, Петрик Світлани Вікторівни, Шатохіної Валентини Миколаївни, Молчанова Олександра Георгійовича  про легалізацію самочинного будівництва, керуючись ст. 30  п. ”б” п.п.5,  п.п. 10 , ст.52 , ч.6 ст. 59 , ч.1,3 ст.73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ та ст. 331 п. 2 Цивільного Кодексу України , виконком селищної Ради

В И Р І Ш И В :

1.      Легалізувати самочинне будівництво побудоване Костіним Миколою Леонідовичем за адресою:  вулиця Садова, 24  в смт. Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області, а саме:  

·        Збільшення житлової площі на 13,5 кв.м.

2.      Легалізувати самочинне будівництво побудоване Петрик Світланою Вікторівною за адресою:  вулиця Жовтнева, 118-Б  в смт. Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області, а саме:  

·        Збільшення житлової площі на 11,0 кв. м

3.      Легалізувати самочинне будівництво   за адресою: вул..Толстого, 18 в смт. Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області, де власник померлий Шатохін Сергій Леонідович, а саме:  

·        Зменшення житлової площі на 5,3 кв.м. 

4.      Легалізувати самочинне будівництво побудоване Молчановим Олександром Георгійовичем за адресою:  вулиця Садова, 156  в смт. Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області, а саме:  

·        Збільшення житлової площі на 17.7 кв. м 

5.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного
       голови В.І.Кос.

  Селищний голова                                                                             А.А.Костиря

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                   Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

Від  28.11.2012 р.                                          №   59

Смт.Нова Маячка

 Про дозвіл на видачу свідоцтва
 про право власності

            Розглянувши заяву директора ТДВ ім..Латиських стрільців Хомуліна Сергія Михайловича  про дозвіл на видачу  свідоцтва на право власності на об’єкт автозаправна станція, керуючись ст. 30  п. ”б” п.п.5,  п.п. 10 , ст.52 , ч.6 ст. 59 , ч.1,3 ст.73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ та ст. 331 п. 2 Цивільного Кодексу України , виконком селищної Ради

В И Р І Ш И В : 

  1. Дозволити ХДБТІ підготувати та видати  свідоцтво про право власності на об’єкт автозаправна станція по вулиці 9-Січня, 87.
  2. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на члена виконкому Кос В.І..

 Селищний голова                                                                                        А.А.Костиря 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від  28.11.12 р.                                                 №  60

Смт.Нова Маячка

 Про розгляд регуляторного акта -

 проекту рішення Новомаячківської

 селищної ради “Про затвердження

 Правил утримання домашніх

 тварин у смт. Нова Маячка

          Керуючись ст. 140, 146 Конституції України, ст. 9 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, ст. 16 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до законів України “Про благоустрій населених пунктів”, “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 2 червня 2009 року № 264 “Про затвердження Методичних рекомендацій і розроблення правил утримання домашніх тварин у населених пунктах”, ст.52 , ч.6 ст. 59 , ч.1,3 ст.73   Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”з метою врегулювання відносин у сфері поводження, утримання, використання домашніх тварин на території смт. Нова Маячка виконавчий комітет Новомаячківської селищної  ради

 

                                                                       В И Р І Ш И В:

 1. Розглянути регуляторний акт – проект рішення Новомаячківської селищної ради “Про затвердження Правил утримання домашніх тварин у смт. Нова Маячка, що додається .

 2. Заступнику селищного голови Кос В.І. шляхом його розповсюдження в організаціях та установах селища, вивішуванні на стенді в приміщенні селищної ради та на офіційній сторінці Новомаячківської селищної ради (www.prisluch.in.ua) в мережі Інтернет оприлюднити проект регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.

 3. Заступнику селищного голови Кос В.І.проаналізувати одержані в процесі обговорення пропозиції і зауваження, відкоригувати проект регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу та винести його на чергову сесію Новомаячківської селищної ради для затвердження.

 Селищний голова                                                           А.А.Костиря

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 28.11.12 р.                                               №  57

Смт.Нова Маячка

 Про підготовку бюджетних організацій до                                                                                                  роботи в осіннє – зимовий період 2012-2013 років

             Заслухавши інформацію завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни , завідуючої дитячим садком № 2 Спільної  Лідії Леонідівни , завідуючої дитячим садком № 3 Прудської Світлани Миколаївни, директора Будинку культури Марченко Інни Анатоліївни, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича,  про підготовку бюджетних організацій до роботи в осіннє – зимовий період 2011-2012 років, виконком селищної ради відмічає наступне .

            В селищному Будинку культури поклеєні вікна, забиті на даху воздушники , утеплені запасні виходи, зроблений поточний косметичний ремонт, заплановані кошти на оплату електроенергії, газу. Наведений санітарний порядок на прилеглій території. .Опалювальний сезон розпочато вчасно. Котельня в належному робочому стані, проведені профілактичні роботи, перевірені димвентканали, документи впорядковані. Оператор газової котельні пройшов навчання.

            В МПО проведено косметичний ремонт будівлі – побілені стіни, пофарбовані вікна, почищені груби, техніка підготовлена до роботи взимку, паливом забезпечені, є в достатній кількості дрова. На території пожежної частини побудовано гідрант для заправки пожежного автомобіля.

            В ДНЗ № 1 утеплені та заклеєні вікна, проведено поточний ремонт основної споруди, харчоблоку  та пральні. Прибрані з подвір’я старі дерева, пофарбовані паркани. Утеплені вікна, відремонтовані двері .Проведено поточний ремонт газової котельні. Проведені профілактичні роботи системи газопостачання, системи вентиляції . Оператор газової котельні пройшов курси по підготовці до роботи. Поновлені інструкції та проведені інструктажі з пожежної безпеки. Закуплені на зиму овочі. Витрати на електроенергію та газопостачання здійснюються відповідно до лімітів.

            В ДНЗ № 2 проведено поточний ремонт всіх групових кімнат, харчоблоку та газової котельні. Утеплені та пофарбовані вікна. Побілена основна будівля, харчоблок, котельня. Поновлені інструктажі та накази про призначення відповідального за газове господарство, охорону праці, протипожежну безпеку. Оператор газової котельні пройшов навчання в курсовому комбінаті та отримав посвідчення. В достатньому обсязі заготовлені овочі.

            Виходячи з вищевказаного , керуючись ст. 30 ч.1 п ‘б’ п.п.2 , ст. 31 , ст. 40 , ст., 52, ч. 6 ст. 59, ч. 1, 3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, виконком селищної ради

 

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої дитячим садком № 2 Спільної Лідії Леонідівни, завідуючої дитячим садком  № 3 Прудської Світлани Миколаївни, директора Будинку культури Марченко Інни Анатоліївни, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича, про підготовку бюджетних організацій до роботи в осіннє – зимовий період 2012-2013 років, взяти до відома.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена виконкому  Кос В.І.

3. Інформацію Кос В.І. про хід виконання рішення заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету щомісячно до 15.04.2013 року

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря