Рішення виконавчого комітету

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  25.01.17 р.                                                № 2

смт. Нова Маячка

 

Про накладання

адміністративного стягнення

 

            Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Лаврук Володимира Ігоровича , 1995 року народження, який проживає та зареєстрований в смт. Нова Маячка вулиця Горького,7-а виконком селищної ради встановив : гр. Лаврук В.І.  вчинив правопорушення –  недбало зберігав паспорт громадянина України, що причинило його втрату, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 198 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Кучеренко Олени Володимирівни, 1963 року народження, яка проживає та зареєстрована в смт. Нова Маячка вулиця Дніпровська, 200 виконком селищної ради встановив : гр. Кучеренко О.В.  вчинила правопорушення – проживає за недійсним паспортом громадянина України ( вчасно не вклеєна фотокартка), за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Іванченко Михайла Михайловича, 1967 року народження, який проживає та зареєстрований в смт. Нова Маячка вулиця  Жовтнева, 11 виконком селищної ради встановив : гр. Іванченко М.М. вчинив правопорушення –  недбало зберігав паспорт громадянина України, що причинило його псування, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 198 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Бурлачук Миколи Павловича, 1983 року народження, який проживає та зареєстрований в смт. Нова Маячка вулиця Горького,7-а виконком селищної ради встановив : гр. Бурлачук М.П.  вчинив правопорушення –  недбало зберігав паспорт громадянина України, що причинило його псування, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 198 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Григорян Армена Олександровича, 1991року народження, який проживає та зареєстрований в смт. Нова Маячка вулиця Ринкова (Радянська),17 виконком селищної ради встановив : гр. Григорян А.О. вчинив правопорушення –  недбало зберігав паспорт громадянина України, що причинило його псування, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 198 КУпАП;

розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Кіріченко Ганни Леонідівни, 1992 року народження, яка проживає  в смт. Нова Маячка вулиця Рафтопулло, 12 виконком селищної ради встановив : гр. Кіріченко Г.Л. вчинила правопорушення – проживає за недійсним паспортом громадянина України ( вчасно не змінила паспорт у зв’язку з державною реєстрацією шлюбу і зміною прізвища), за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Корельської Діани Сергіївни, 1987 року народження, яка проживає та зареєстрована  в смт. Нова Маячка вулиця Мельнична, 8 виконком селищної ради встановив : гр. Корельська Д.С. вчинила правопорушення – не зареєструвала за місцем проживання свою доньку Савіну Олександру Віталіївну, 10 листопада 2005 року народження),за яке передбачена відповідальність згідно ст. 197 КУпАП; відповідно до ст.ст. 213219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 38, ст. 52, ч.6 ст.59, ч.1,3 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

 

В И Р І Ш И В  :

Накласти на гр.  Лаврук Володимира Ігоровича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф повинен бути внесений у місцевий бюджет Новомаячківської селищної ради на рахунок № 31411542700286 УДК М.Херсон, МФО 852010, код  24103785, код доходу 21081100 у 15-денний строк з дня вручення цього рішення. У разі несплати штрафу у вказаний строк, рішення буде надіслано до органу державної виконавчої служби для відрахування штрафу у примусовому порядку.

Накласти на гр. Кучеренко Олену Володимирівну  адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Накласти на гр.. Іванченко Михайла Михайловича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф повинен бути внесений у місцевий бюджет Новомаячківської селищної ради на рахунок № 31411542700286 УДК М.Херсон, МФО 852010, код  24103785, код доходу 21081100 у 15-денний строк з дня вручення цього рішення. У разі несплати штрафу у вказаний строк, рішення буде надіслано до органу державної виконавчої служби для відрахування штрафу у примусовому порядку.

Накласти на гр. Бурлачук Миколу Павловича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф повинен бути внесений у місцевий бюджет Новомаячківської селищної ради на рахунок № 31411542700286 УДК М.Херсон, МФО 852010, код  24103785, код доходу 21081100 у 15-денний строк з дня вручення цього рішення. У разі несплати штрафу у вказаний строк, рішення буде надіслано до органу державної виконавчої служби для відрахування штрафу у примусовому порядку.

Накласти на гр. Григорян Армена Олександровича адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Штраф повинен бути внесений у місцевий бюджет Новомаячківської селищної ради на рахунок № 31411542700286 УДК М.Херсон, МФО 852010, код  24103785, код доходу 21081100 у 15-денний строк з дня вручення цього рішення. У разі несплати штрафу у вказаний строк, рішення буде надіслано до органу державної виконавчої служби для відрахування штрафу у примусовому порядку.

Накласти на гр. Кіріченко Ганну Леонідівну адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Накласти на гр. Корельську Діану Сергіївну адміністративне стягнення у вигляді попередження.

 

 

Новомаячківський селищний голова                                                           В.І.Кос

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

Від  25.01.17 р.                                                 № 1

смт. Нова Маячка

 

Про  роботу з сім’ями, які опинилися у

складних життєвих обставинах

            Заслухавши інформацію  заступника директора з виховної роботи Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень виконком селищної ради відмічає, що педагогічним колективом  здійснюється постійний психолого-педагогічний супровід учнів, які схильні до правопорушень та потребують  підвищеної педагогічної уваги. На внутрішньо шкільному обліку перебуває 16 учнів. За всіма учнями закріплено громадських наставників. З ними проводиться індивідуально - профілактична робота, проводиться робота по залученню таких учнів до роботи гуртків та секцій. У 2016-2017 навчальному році відсоток учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку збільшився на 1,% у порівнянні з попереднім навчальним роком.

            На обліку перебувають діти, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Таких сімей у школі 21, в них виховується 50 дітей. На початку навчального року класними керівниками обстежені матеріально-побутові умови проживання дітей  з сімей СЖО, складено відповідні акти. У школі створено банк даних таких учнів, розроблені плани індивідуальної роботи з такими сім’ями та складені характеристики на учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку. З метою раннього виявлення дітей, що потрапили у СЖО проводяться психолого-педагогічні консиліуми у 1-х класах. Особлива увага приділяється соціальному захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Створено банк даних, проводиться постійне соціальне інспектування сімей класними керівниками,  надається безкоштовне харчування, матеріальна допомога, пільговий літній відпочинок та інше.

            Здійснюється щоденний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять, щотижня проводиться аналіз причин відсутності їх на заняттях. Організовуються зустрічі з батьками учнів, які мають пропуски занять без поважних причин. Налагоджене чергування вчителів на селищній дискотеці.

            На засіданні ради профілактики розглядаються питання щодо обліку дітей із сімей, батьки яких не створили належних умов для навчання і виховання дітей, обговорюються результати обстеження житлово-побутових умов проживання таких учнів, здійснюється аналіз роботи педагогів з дітьми, що перебувають на обліку та їх зайнятість у позаурочний час. Для учнів та їх батьків організовуються консультації практичного психолога.

            Особлива увага приділяється організації правової освіти учнів. У листопаді 2016 року  проведено місячник правових знань, у ході якого були проведені засідання круглого столу , години спілкування, тренінги на правову тематику. Практичним психологом Гончарук Дмитром Миколайовичем проведені заняття з учнями 5-10 класів щодо профілактики поширення  випадків фізичного і психологічного насильства серед учнів школи. Для учнів 9-11 класів організовано лекцію «Профілактика злочинності та правопорушень».

            У ході Всеукраїнського тижня права ( з 12.12.2016 р. по 16.12.2016р.) проведено Всеукраїнський урок « Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини ( 1-10 класи), організовано тематичну виставку літератури шкільній бібліотеці       « Права дитини», круглий стіл «Твої права і твої обов’язки», засідання клубу «Юний правознавець»  (7-10 класи),  організовано виставку фотоматеріалів,  дитячих малюнків «Права людини починаються  з прав дитини » ( 2-7 класи).

            На батьківських зборах, під час індивідуальних бесід, консультацій класними керівниками, практичним психологом,  проводиться просвітницька робота серед батьків щодо попередження правопорушень. Для батьків організовано роботу батьківського лекторію.

            Заслухавши інформацію  педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень виконком селищної ради відмічає, що в школі навчається 102 учні: 47-1-4 кл, 55-5-9 кл. Педагогічним колективом систематично проводиться організаційна та профілактична правова робота, спрямована на зниження рівня злочинності серед неповнолітніх. В школі ведеться систематичний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять (у разі відсутності учнів на заняттях у кожному конкретному випадку з»ясовуються причини пропусків).

        Робота щодо профілактики правопорушень проводиться на підставі загальношкільного плану,виховних планів класних керівників, плану психолога, та плану роботи ради профілактики у школі. Оновлено банк даних учнів, схильних до правопорушень та асоціальних сімей. Проведено обстеження житлово-побутових умов сімей та складено акти. Розроблено план роботи Ради профілактики на навчальний рік. Здійснюється контроль за відвідуванням учнями школи. Учні схильні до правопорушень знаходяться під контролем органів учнівського самоврядування. На шкільному обліку перебувають: 

Хлистова Ольга – дитина, позбавлена батьківського піклування,

Зварич Іван ( 6 кл.), Сущенко Сергій ( 5 кл.), Шостак Інна(8кл.) – пропуски уроків без поважних причин, Божко Вл.(6 кл.) – дитина з девіантною поведінкою.

          Проводиться роз»яснювальна робота з батьками щодо виконання своїх обов»язків,індивідуальні бесіди,діти залучаються до гурткової та позакласної роботи. З цими учнями працює психолог школи.

         Сім»ї , що опинились в складних життєвих обставинах: Бобришеві, Шликові, Сущенко, Шостак, Продан, Іщишені, Божко. В школі навчається  Золотухіна А.- дитина з сім»ї переселенців з зони АТО. Учнівським самоврядування проведено благодійну акцію «Від усієї душі», на зібрані кошти було придбано одяг для Золотухіної А.

      Проведено профілактичні виховні заходи щодо попередження насильства над неповнолітніми та захисту їх прав: «Взаємини між дорослими і підлітками в родині», «Батьківська п»ятниця», «Конвенція ООН про права дитини», «Сімейна скринька», «Адміністративна та кримінальна відповідальність », « Молодь обирає здоровий спосіб життя», «Яук уникнути суперечностей і запобігти конфліктам», «Як не стати жертвою злочину», «Знай свої права, виконуй свої обов»язки», «В здоровому тілі здоровий  дух», «Наркотики і закон», «Формування здорового способу життя», єдиний день профілактики правопорушень ( другий четвер кожного місяця)

      Заслухавши інформацію  про стан роботи Новомаячківської філії ОРЦСССДМ щодо здійснення соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах,виконком селищної ради відмічає, що на обліку сімей, які перебувають в складаних життєвих обставинах Новомаячківської філії ОРЦСССДМ в 2016 році перебувало 38 сімей, в них 89 дітей,з якими проводиться постійна робота та контроль за виконанням рекомендацій фахівців філії та інших суб’єктів соціальної роботи.

В минулому році під соціальним супроводом та патронажем перебувало 13 сімей, в результаті роботи з обліку було знято 13 сімей, з них з позитивним результатом – 9, інші – по причині зміни місця проживання.

В ході роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, були надані послуги щодо покращення житлово-побутових умов, отримання реєстрації, в оформленні документів для призначення соціальних виплат, організації лікування та оздоровлення дітей, організації отримання психологічної та юридичної допомоги, отриманні гуманітарної допомоги.

Так, наприклад, сім’ї Чумаченко була надана допомога в організації лікування дитини (дівчинці була необхідна  операція на серці): в громаді було організовано збір коштів на допомогу сім’ї (до акції залучилися ЗОШ І-ІІІ ст., колектив селищної ради, колективи дитячих садочків), надано допомогу в оформленні всіх можливих соціальних виплат, на які сім’я має право, сприяння в організації поїздки, постійна психологічна підтримка в телефонному режимі, сприяння в покращенні житлово-побутових умов .

Сім’я Козлової. Нарешті дитина влаштована на навчання в Одеську спеціалізовану  школу-інтернат для сліпих дітей. В сімї 5 дітей, мати офіційно не працює, соціальних виплат, які отримує родина недостатньо для забезпечення всіх потреб дітей. До того ж мати не відповідальна, потребує постійного контролю з боку спеціалістів. Під контролем було організовано поїздку та проходження обласної медико-психолого-педагогічної комісії, надано допомогу у зборі документів, необхідних для влаштування Віталіни в школу.

Ще у нас в цьому році з’явилася на території селища одинока молода мати із заробітчан, Балабас Надія. Дівчина цілком порядна, без шкідливих звичок, проте не має жодної підтримки. Надії було організовано зняття з реєстрації в гуртожитку, де вона колись раніше навчалася, та  тимчасову реєстрацію, оформлено всі державні соціальні виплати, на які сім’я має право, організовано поїздку та стаціонарне лікування в Обласній дитячій лікарні, оскільки дитина народилася недоношеною. Також родині надавалася   гуманітарна допомога одягом для немовляти та матері, який вдалося зібрати за допомогою небайдужих жителів нашого селища, а також за участі волонтера з благодійної організації Майбутнє України .

Вперше з Юрком ми зустрілися у вересні місяці і з того часу розпочалася наша співпраця.. За короткий час волонтер надав допомогу продуктовими наборами, побутовою хімією, канцелярським приладдям, одягом та взуттям для дітей та дорослих сімям Балабас, Козлової, Фадічевих. Для сімї Балабас надходили великі посилки з дитячим харчуванням, предметами догляду за дитиною, іграшками, дитячим одягом (тобто все, починаючи від памперсів та  пустушки та закінчуючи ванночкою і візком).

Така співпраця є неабияк важливою у підтримці і допомозі сім’ям,які перебувають у складних життєвих обставинах, так як вирішення багатьох проблем залежить від матеріального становища сім’ї, а наша служба не отримує державного фінансування для такої допомоги.

Ще хотілося б відмітити одну організацію, співпраця з якою є досить суттєвою. Протягом 2 років Херсонський благодійний фонд “Мангуст” надає нашим клієнтам адресу для тимчасової реєстрації. Наявність реєстрації, як відомо, є основною умовою для оформлення будь-яких державних допомог.

Загалом наша робота у всіх сімях  спрямована на формування у батьків відповідального ставлення до виконання своїх обовязків, створення належних умов для утримання та розвитку дітей. та на жаль з однією родиною ми зазнали фіаско. Із-за алкогольної залежності та безвідповідальної поведінки матері було вилучено трьох дітей з родини Набейвіз Наталі.

Крім того, на базі ЗОШ та бібліотеки для дорослих иа дітей проводилася групова робота спрямована на профілактику шкідливих звичок, ВІЛ-захворювання, попередження правопорушень та насилля серед молоді та в сім’ї. Однією із форм роботи були відео лекторії, які сприяють кращому сприйняттю дітьми інформації.

          Керуючись ст. 32,  ст. 40, ст. 52, ч.6. ст. 59, ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради ,

                                                                        В И Р І Ш И В :

      1.  Інформацію заступника директора з виховної роботи  Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни  та педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни, фахівця із соціальної роботи Н.О. Єрохіної-Кірнасовської про профілактичну роботу загальноосвітніх закладів селища з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах прийняти до відома.                                                                  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому   Кисільову А.О.

 

 

 

Новомаячківський селищний голова                                                В.І. Кос