Рішення виконавчого комітету

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.11.15 р.                                               № 43

смт.Нова Маячка

 

Про підготовку бюджетних організацій 

до  роботи в осіннє – зимовий період 2015-2016 років

 

            Заслухавши інформацію завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої дитячим садком № 2 Доброскок Тетяни Вікторівни, завідуючої дитячим садком № 3 Прудської Світлани Миколаївни,  художнього керівника  Будинку культури Лозицького Олександра Валентиновича, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича, директора СКП «Сількомунгосп» Коломоєць Геннадія Георгійовича про підготовку бюджетних організацій селища до роботи в осіннє – зимовий період 2015-2016 років, виконком селищної ради відмічає наступне .

            В селищному Будинку культури утеплені вікна, запасні виходи. Заплановані кошти на оплату електроенергії, газу. Наведений санітарний порядок на прилеглій території. Котельня в належному робочому стані, проведені профілактичні роботи, документи впорядковані. Оператор газової котельні пройшов навчання. Проведена атестація газового лічильника.

            В МПО проведено косметичний ремонт будівлі – побілені стіни, пофарбовані вікна, почищені груби. Техніка підготовлена до роботи взимку, паливом забезпечені, є в достатній кількості дрова. На території пожежної частини діє гідрант для заправки пожежного автомобіля.

            В ДНЗ № 1  проведено поточний ремонт основної споруди, харчоблоку та пральні Встановлено нові двері  вгосподарських спорудах. Проведено ремонт групових приміщень та спалень. Реконструйовано гральний майданчик. Проведені профілактичні роботи системи газопостачання, системи опалення. Оператор газової котельні пройшов курси по підготовці до роботи. Поновлені інструкції та проведені інструктажі з пожежної безпеки. Закуплені на зиму овочі  Витрати на електроенергію та газопостачання здійснюються відповідно до лімітів.

            В ДНЗ № 2 на виробничій нараді проведений аналіз  результатів виконання заходів  щодо підготовки закладу до роботи в осіннє-зимовий період. Проведено поточний ремонт всіх будівель. Заготовлено пісок для використання під час ожеледиці, підготовлено інвентар для очистки території від снігу.  Поновлені інструктажі та накази про призначення відповідального за газове господарство, охорону праці, протипожежну безпеку. Оператор газової котельні пройшов навчання в курсовому комбінаті та отримав посвідчення. В достатньому обсязі заготовлені овочі: цибуля – 50 кг, морква – 150кг,картопля 140 кг, капуста, буряк. Забезпечено суворий контроль за споживанням паливо-енергетичнихз ресурсів та дотримання лімітів. Завезений пісок для посипання доріжок в період ожеледиці, підготовлений інвентар для очистки території від снігу.

            В ДНЗ № 3 проведено поточний ремонт всієї будівлі. Підготовлені документи щодо готовності до опалювального сезону. Відповідальні за газове господарство пройшли курси підготовки та мають відповідні документи. Проведений інструктаж з колективом на тему протипожежної безпеки. Призначено  відповідальних за додержання лімітів з газу та електроенергії. За рахунок бюджетних коштів була замінена підлога всієї будівлі. Своєчасно заготовлені  овочі на осіннє - зимовий період. Заклад підключено до мережі інтернет, створено електронну пошту.

            У Новомаячківському СКП «Сількомунгосп» проведений косметичний ремонт приміщення, утеплені вікна. Проводиться опалення приміщення пічним способом. Паливом забезпечені в повній мірі. На балансі підприємства знаходиться 5 одиниць техніки. Техніка готова до роботи в умовах зимового періоду.

            Виходячи з вищевказаного , керуючись ст. 30 ч.1 п ‘б’ п.п.2 , ст. 31 , ст. 40 , ст., 52, ч. 6 ст. 59, ч. 1, 3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої дитячим садком № 2 Доброскок Тетяни Вікторівни, завідуючої дитячим садком  № 3 Прудської Світлани Миколаївни, художнього керівника Будинку культури Лозицького Олександра Валентиновича, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича,  директора СКП «Сількомунгосп» Коломоєць Геннадія Георгійовича, про підготовку бюджетних організацій  селища до роботи в осіннє – зимовий період 2015-2016 років, взяти до відома.

2. Заступнику селищного голови Косташ О.О. створити робочу групу по організації роботи під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погодними умовами.

3. Доручити директору СКП «Сількомунгосп»  :

3.1.Привести у належний стан територію біля пам’ятників загиблим воїнам на території кладовищ.

3.2.Привести у належний стан місця ліквідованих поривів водопровідної мережі на  вулицях селища.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена виконкому                        Косташ О.О.

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.11.15 р.                                               № 42

Смт.Нова Маячка

 

Про  зміну міліцейського номеру

 

 

Розглянувши заяву гр. Рибась Алли Володимирівни, заслухавши інформацію Косташ Олександра Олександровича про зміну міліцейського номеру, керуючись ст. 30,ч.1п. «б» п.п.2 ст. 31 ст.ст. 40,52,ч.6 ст. 59,ч.1,3 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » ,виконавчий комітет селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.    Надати дозвіл Рибась Аллі Володимирівні на зміну міліцейського номеру домоволодіння  по вулиці Леніна з № 235 на № 287.

2.    Змінити міліцейський номер житлового будинку, розташованого в смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області вул. Жовтнева,163-а на вул Жовтнева,163-а кв.1 та вул Жовтнева 163-а кв.2.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому 
Косташ О.О.

 

 

         

 

 

Селищний голова                                                                         А.А.Костиря.