Рішення виконавчого комітету

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.10.15 р.                                                № 34

Смт.Нова Маячка

 

Про підготовку та відзначення                                                                                                                      в селищі 72-ї  річниці визволення

селища від німецько – фашистських

загарбників

 

            З метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, керуючись ст.34, ст.52 , ч.6 ст. 59 , ч.1,3 ст.73   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” , виконком селищної Ради

 

В И Р І Ш И В  :

 

1. Затвердити заходи щодо відзначення в селищі в 2015 році 72-ї  річниці визволення

    селища від німецько  – фашистських загарбників :

 

 1.1.Упорядкувати військові поховання, братські та одинокі могили, меморіальний

     комплекс, що увічнюють пам’ять про Перемогу та подвиги її учасників.

     Протягом жовтня 2015 року

     Відповідальний:  Косташ О.О.– заступник селищного голови

 

1.2. Організувати проведення в  бібліотеках та  навчальних  закладах  селища „ круглих

     столів „ , уроків Пам’яті , книжкових виставок, конкурсів малюнків та інших заходів.

    Протягом жовтня 2015 року

    Відповідальні : адміністрація ЗОШ., завідуючі бібліотеками

 

1.3. Вручення ветеранам поздоровчих листівок-запрошень

    Жовтень 2015 року

    Відповідальні : адміністрація ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1.4. Провести урочистий мітинг та святковий концерт з нагоди 72-ї  річниці визволення

    селища від німецько – фашистських загарбників

    03 листопада 2015 року

    Відповідальний :  Бондаренко С.Ф. –  в.о. директора Будинку культури

                              

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому                                         

    Пісковцову І.І

 

 

Селищний голова                                                           А.А.Костиря

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.10.2015 р.                                            № 36

Смт.Нова Маячка

Про порушення питання про

позбавлення батьківських прав

           Розглянувши висновок опікунської ради про доцільність позбавлення батьківських прав про доцільність позбавлення батьківських прав Корольової Анни Іванівни та Балабон Олега Миколайовича до їх малолітніх дітей Балабон Олега Олеговича, 30.09.2010р.н, Балабон Андрія Олеговича, 09.12.2011р.н., Балабон Михайла Олеговича, 13.07.2013р.н., Балабон Романа Олеговича, 18.06.2015 р.н. виконком селищної ради відмічає,, що  за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт. Нова Маячка, вулиця Толстого, 50  проживають Корольова А.І. зі співмешканцем Балабон О.М. та їх малолітні діти – Олег, Андрій, Михайло, Роман.

           Власного будинку на території селища сім’я не має, проживають на квартирі.

           17.06.2015 року Корольова А.І. на території Новомаячківської  лікарської амбулаторії народила дитину разом з якою була госпіталізована до  Цюрупинської районної лікарні. Проте,  згідно акту від 22.06.2015 року умов для перебування новонародженої дитини батьки не створили – відсутнє ліжечко, візочок, одяг для новонародженого, предмети гігієни, ліки. Батьку рекомендовано провести генеральне прибирання, придбати одяг, предмети гігієни, ліки. (Зачитує акт ).

           В ході повторного відвідування 24.06.2015 року встановлено що батько не створив умови для перебування новонародженої дитини. ( Зачитує акт).

           Лише 13.07.2015 року батько виконав рекомендації комісії, дитина разом  з матір’ю повернулась додому.  ( Зачитує акт ).

           В ході контрольного візиту 21.07.2015 року батькам рекомендовано дотримуватись  норм гігієни,  вчасно проводити медичні огляди, попереджено  про  відповідальність за ухиляння від належного виховання дітей. (  Зачитує акт).

           На підставі  звернення сусідів щодо зловживання батьками спиртними напоями комісія відвідала сім’ю 25.09.2015 року. Було підтверджено факт зловживання батьками алкоголем, відсутність умов для повноцінного розвитку дітей. У зв’язку з перебуванням батьків у стані алкогольного сп’яніння, діти тимчасово, на вихідні були влаштовані до родичів.

( Зачитує пояснення сусідів, Балабон О.М., Балабон Г.М. додаються).

           Батьки були запрошені на засідання опікунської ради 29.09.2015 року, проте на засідання не з’явились.

           Рішенням  виконавчого комітету від 21.10.2015 року взято на облік сім’ю Корольової Анни Іванівни та Балабон Олега Миколайовича, які проживають в смт. Нова Маячка по вулиці Толстого, 50  як таку, що опинилася у складних життєвих обставинах за кодом 03.

           Зі слів сусідів, Корольова А.І. та Балабон О.М.  в період проживання по вулиці  Толстого, 50 зарекомендували себе з негативного боку, зловживають спиртними напоями, систематично порушують громадський порядок та спокій, вчиняють скандали, бійки, серед сусідів авторитетом не користуються, не здійснюють належного догляду за дітьми.                                               ( Зачитує пояснення ).

           За інформацією дільничного інспектора батьки за місцем проживання характеризуються негативно, мають нарікання на поведінку з боку сусідів.

           ( Зачитує характеристики).

           За інформацією дільничної лікарні батьки не забезпечують належний медичний догляд за дітьми, не виконують  призначення лікаря. Батько у стані алкогольного сп’яніння агресивний, на зауваження реагує негативно.

           ( Зачитує доповідні).

З батьками неодноразово проводилися бесіди щодо переваг здорового способу життя, профілактики вживання алкоголю та його наслідків. Надавалися рекомендації  щодо ведення домашнього господарства, розподілу сімейного бюджету, планування грошових витрат з урахуванням потреб дитини, необхідності підтримки санітарно - гігієнічного стану помешкання, рекомендації щодо налагодження стосунків у сім’ї. Батькам роз’яснено права дитини та її право на повноцінний розвиток, догляд, харчування, їх попереджено про кримінальну та адміністративну відповідальність за утримання дітей.

Проте, батьки не визнають спосіб життя своєї сім’ї як складні життєві обставини, що загрожують здоров’ю та життю дітей, не приділяють вихованню дітей належної уваги..

Зазначені факти можна розцінювати як ухиляння Корольової А.І. та Балабон О.М. від виховання дітей,  свідоме нехтування ними своїми батьківськими обов’язками .

           Виходячи з вищевказаного та відповідно до Закону України від 13.01.2005р. № 2342-ІУ «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 164, 165 Сімейного Кодексу України в інтересах малолітніх дітей Балабон Олега Олеговича, 30.09.2010р.н, Балабон Андрія Олеговича,Ю 09.12.2011р.н., Балабон Михайла Олеговича, 13.07.2013р.н., Балабон Романа Олеговича, 18.06.2015 р.н., керуючись  ст. 52, ч.6, ст.59, ч. 1,3 ст.73 та ст. 34 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком селищної ради

 

                                                     В И Р І Ш И В  :

1. Затвердити висновок опікунської  ради про доцільність позбавлення батьківських прав

Корольової Анни Іванівни та Балабон Олега Миколайовича по відношенню до їх малолітніх дітей Балабон Олега Олеговича, 30.09.2010р.н, Балабон Андрія Олеговича, 09.12.2011р.н., Балабон Михайла Олеговича, 13.07.2013р.н., Балабон Романа Олеговича, 18.06.2015 р.н.

1.2. Голові опікунської ради Колосовській Л.М. зібрати необхідний пакет документів для передачі до служби у справах дітей Цюрупинської РДА.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.10.2015 р.                                             № 35

Смт.Нова Маячка

 

Про взяття на облік сімей

 які опинилися у СЖО

 

            Заслухавши інформацію голови опікунської ради Колосовської Л.М.,  розглянувши надані документи, керуючись  ст. 34, ст.52, ч.6, ст.59, ч. 1,3 ст.73 та ст. 34 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком селищної ради

 

                                                     В И Р І Ш И В  :

 

1.      Взяти на облік сім’ю Корольової Анни Іванівни та Балабон Олега Миколайовича, які проживають в смт. Нова Маячка по вулиці Толстого, 50  як таку, що опинилася у складних життєвих обставинах за кодом 03.

2.      Взяти на облік сім’ю Алмаєвої Наталії Анатоліївни, яка проживає в смт. Нова Маячка по вулиці Леніна, 49 як таку, що опинилася у складних життєвих обставинах за кодом 03.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря