Рішення виконавчого комітету

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  22.04.2015 р.                                          № 16

Смт.Нова Маячка

 

Про визначення місця

проживання малолітньої

дитини

 

           Розглянувши висновок опікунської ради щодо встановлення доцільності та можливості проживання малолітнього Чешерова Максима Віталійовича, 22.11.2005 р.н. з батьком Чешеровим В.В,  акт обстеження умов проживання, виконком селищної ради відмічає, що  в смт. Нова Маячка по вулиці Леніна, 178 проживає Чешеров Віталій Володимирович, який має двох малолітніх дітей :

1.      Чешеров Максим Віталійович, син, 22.11.2005 р.н.

2.      Чешеров Станіслав Віталійович. Син, 14.12.2012р.н.

            Шлюб з матір’ю дітей Кудіновою Наталією Олександрівною розірвано рішенням Цюрупинського районного суду 18.03.2015 року. Батько проживає у смт. Нова Маячка, мати у м. Львові.

            Батьки  дійшли згоди у вирішенні питання проживання дітей після розлучення.                  За їх взаємною згодою Максим, який з  1 класу навчається в Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. та фактично весь час постійно проживає у смт. Нова Маячка  проживатиме разом з батьком, Станіслав – разом з матір’ю.

            Батькам роз’яснено :

- Згідно Сімейного Кодексу України той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.

- Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому із батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвитку дитини.

            Умови проживання  батька задовільні, санітарно - гігієнічні норми не порушені, температурний режим задовільний. Створені умови для проживання та розвитку дитини - обладнане робоче місце для приготування уроків,  достатньо місця для організації дозвілля, хлопець забезпечена шкільним приладдям, одягом, взуттям.

            За інформацією завуча школи Максим має добрі успіхи у навчанні, займає призові місця на олімпіадах,  вихований, працелюбний, має багато друзів, товариський.

            Чешеров В.В. не працює, має основний прибуток від реалізації с/г продукції, вирощує ранню городину, має в господарстві теплиці, техніку для обробітку земельної ділянки.

            За місцем проживання Чешеров В.В. характеризується позитивно, підтримує добросусідські відносини. Методи фізичного впливу у вихованні дитини не використовуються.

            Дитина виявляє бажання проживати разом з батьком.

            Виходячи з вищевказаного, враховуючи задовільні умови проживання батька,  його відповідальне ставлення  до виховання сина, прихильність дитини до батька, її бажання проживати разом з ним опікунська рада вважає доцільним та можливим  проживання Чешерова Максима Віталійовича, 22.11.2005 р.н. – разом з батьком Чешеровим Віталієм Володимировичем в смт. Нова Маячка  вулиця Леніна, 178, керуючись  ст. 34, ст.52, ч.6, ст.59, ч. 1,3 ст.73 та ст. 34 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком селищної ради

 

                                                     В И Р І Ш И В  :

 

1.      Затвердити висновок органу опіки та піклування Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області від 22.04.2015 року щодо встановлення доцільності та  можливості проживання малолітнього Чешерова М.В., 22.11.2005р.н. з батьком Чешеровим В.В.

2.      Вважати можливим визначити місце проживання Чешерова Максима Віталійовича, 22.11.2005 р.н. – разом з батьком Чешеровим Віталієм Володимировичем в смт. Нова Маячка  вулиця Леніна, 178.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

 

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

Від 22.04.15 р.                                                №  17

Смт.Нова Маячка

 

Про створення робочої групи з проведення

 обліку  дітей дошкільного віку

та дітей і підлітків шкільного віку у 2015 році

 

            З метою формування районної робочої групи по складанню списків дітей, керуючись п.20 ст.42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

               Про створення робочої групи з проведення обліку  дітей дошкільного віку

та дітей і підлітків шкільного віку у 2015 році

           

     Голова робочої групи:

    

      Трунова Вікторія Миколаївна        -           заступник директора Новомаячківської                 

                                                                            ЗОШ І-ІІІ ст. з навчально – виховної                                                                                    роботи           

     Члени робочої групи :

    

      Батракова Марина Олександрівна            -           заступник директора Новомаячківської                                                                                ЗОШ І-ІІ ст.

      Кулик  Валентина Василівна         -           завідуюча ДНЗ № 1

      Спільна Лідія Леонідівна                -           завідуюча ДНЗ № 2

      Прудська Світлана Миколаївна     -           завідуюча ДНЗ № 3

      Парфенюк Дар’я Миколаївна        -           дитяча медична сестра       

      Пісковцова Ірина Іванівна             -           секретар ради

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря.