Рішення виконавчого комітету

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 28.01.2015 р.                                           №  3

Смт.Нова Маячка

 

Про заборону використання
піротехнічних засобів
на території Новомаячківської селищної ради

 

Розглянувши лист першого заступника Цюрупинської державної адміністрації В.В. Безносенко «Про заборону використання піротехнічних засобів»,керуючись ст. 26 ч. 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом МВС України від 23 грудня 2003 року № 1649 виконком селищної ради.

                                                                                                    

             

В И Р І Ш И В :

 

 

 

1.      Заборонити використання на території Новомаячківської селищної ради піротехнічних засобів на час проведення антитерористичної операції за винятком святкування Нового Року в ніч з 31 грудня на 1 січня.

 

2.      Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника селищного голови Косташ О.О.

 

 

 

       Селищний голова                                                                             А.А.Костиря.

 

 

                                             НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 28.01.2015 р.                                           №  2

Смт.Нова Маячка

 

Про спиляння чотирьох дерев
 на території ЗОШ І-ІІ ст.

 

Розглянувши клопотання директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Г.В.Яковенко: про надання дозволу щодо спиляння чотирьох дерев на території школи, створюють аварійну ситуацію та затіняють вікна школи, керуючись ст. 33 ч. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1 ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету міністрів України від 01.08.2006 р.№1045 «Порядок видалення дерев,кущів,газонів і квітників у населених пунктах» виконком селищної ради.

 

                                                                                                   

             

В И Р І Ш И В :

 

1.      Створити комісію з представників заявника, виконавчого органу місцевої влади,територіального органу Держекоінспекції  для визначення стану зелених насаджень та їх відновну вартість.

 

2.      Директору Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. здійснити видалення чотирьох дерев на території школи, після одержання акта обстеження стану зелених насаджень та отримання ордеру на видалення зелених насаджень

 

3.      Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника селищного голови Косташ О.О.

 

 

     Селищний голова                                                                             А.А.Костиря.

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  28.01.15 р.                                                №  4

Смт.Нова Маячка

 

Про зарахування на
квартирний облік

 

             З метою захисту житлових прав дитини, позбавленої батьківського піклування,  розглянувши подання голови опікунської ради Колосовської Л.М. про постановку на квартирний облік  дитини, позбавленої батьківського піклування Репіної Олени Олександрівни, 31 грудня 1998 року народження, відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування » , ст.5 розділу 1 Закону України « Про охорону дитинства » , ст. 46 Житлового Кодексу України , п.46 « Правил обліку громадян » , керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 866 від 24.09.2008 року « Питання діяльності органів опіки та піклування , пов’язаної з захистом прав дитини », відповідно до п.п.2  пункту « а »ст. 30, ст. 52, ч. 6 ст. 59, ч. 1, 3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            Зарахувати дитину,позбавлену батьківського піклування  Репіну Олену Олександрівну, 31 грудня 1998 року народження на квартирний облік по Новомаячківській селищній раді з 28.01.2015 року як такого, що потребує забезпечення житлової площі в  першочерговому порядку в чергу за  № 23.

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

Від  28.01.15 р.                                                 № 1

Смт.Нова Маячка

 

Про профілактичну роботу загальноосвітніх

закладів селища з сім’ями, які опинилися у

складних життєвих обставинах

           

            Заслухавши інформацію  заступника директора з виховної роботи Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень виконком селищної ради відмічає, що педагогічним колективом  здійснюється постійний психолого-педагогічний супровід учнів, які схильні до правопорушень та потребують  підвищеної педагогічної уваги. На внутрішньо шкільному обліку перебуває 10 учнів. За всіма учнями закріплено громадських наставників. З ними проводиться індивідуально - профілактична робота, проводиться робота по залученню таких учнів до роботи гуртків та секцій. У 2014-2015 навчальному році відсоток учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку зменшився на 1,5% у порівнянні з попереднім навчальним роком.

            На обліку перебувають діти, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Таких сімей у школі 20, в них виховується 37 дітей. На початку навчального року класними керівниками обстежені матеріально-побутові умови проживання дітей  з сімей СЖО, складено відповідні акти. У школі створено банк даних таких учнів, розроблені плани індивідуальної роботи з такими сім’ями та складені характеристики на учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку. З метою раннього виявлення дітей, що потрапили у СЖО проводяться психолого-педагогічні консиліуми у 1-х класах. Особлива увага приділяється соціальному захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Створено банк даних, проводиться постійне соціальне інспектування сімей класними керівниками,  надається безкоштовне харчування, матеріальна допомога, пільговий літній відпочинок та інше.

            Здійснюється щоденний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять, щотижня проводиться аналіз причин відсутності їх на заняттях. Організовуються зустрічі з батьками учнів, які мають пропуски занять без поважних причин. Налагоджене чергування вчителів на селищній дискотеці.

            На засіданні ради профілактики розглядаються питання щодо обліку дітей із сімей, батьки яких не створили належних умов для навчання і виховання дітей, обговорюються результати обстеження житлово-побутових умов проживання таких учнів, здійснюється аналіз роботи педагогів з дітьми, що перебувають на обліку та їх зайнятість у позаурочний час. Для учнів та їх батьків організовуються консультації практичного психолога.

            Особлива увага приділяється організації правової освіти учнів. З 01 листопада 2014 року по 30 листопада 2014 року проведено місячник правових знань, у ході якого відбулися засідання клубу «Підліток і закон» , години спілкування, тренінги. Практичним психологом Гончарук Дмитром Миколайовичем проведені заняття з учнями 5-10 класів щодо профілактики поширення ксенофобських і расистських проявів серед дітей, випадків фізичного і психологічного насильства та попередження торгівлі людьми. Для учнів 7-10 класів організовано лекцію «Профілактика злочинності та правопорушень».

            У ході Всеукраїнського тижня права ( з 10.12.2014р. по 14.12.2014р.) проведено Всеукраїнський урок « Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини ( 1-10 класи), організовано тематичну виставку літератури шкільній бібліотеці       « Права дитини», круглий стіл «Твої права і твої обов’язки», засідання клубу «Юний правознавець»  (7-10 класи),  організовано виставку фотоматеріалів,  дитячих малюнків «Права людини починаються  з прав дитини » ( 2-7 класи).

            06 грудня 2014 року для учнів 8-10 класів проведено урок протидії насильству в сім’ї у період Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства».

            На батьківських зборах, під час індивідуальних бесід, консультацій класними керівниками, практичним психологом, соціальним педагогом проводиться просвітницька робота серед батьків щодо попередження правопорушень. Для батьків організовано роботу батьківського лекторію.

            Заслухавши інформацію  педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень виконком селищної ради відмічає, що в школі навчається 96 учнів. Робота з профілактики правопорушень, бродяжництва та інших негативних явищ здійснюється педагогічним колективом школи, який керується положенням про шкільну службу, щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх. Також педколектив у роботі з попередження насильства у сім’ї керується Законом України «Про попередження насильства у сім’ї» та Порядком розгляду звернень щодо фактів жорстокого поводження з дітьми, якими були ознайомлені на методичному об’єднанні класні керівники.

            Складено план заходів щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності на навчальний рік.

            Наказом по школі затверджена шкільна служба щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх до якої входять вчителі, працівники селищної ради, члени батьківського комітету школи, члени учнівського самоврядування.

            Питання роботи школи з профілактики дитячої бездоглядності та попередження злочинності серед неповнолітніх на протязі навчального року розглядаються на педрадах, нарад при директорові та на засідання Ради профілактики. Засідання Ради профілактики згідно плану роботи проходять один раз на 2 місяці.

            Окрім постійно діючої Ради профілактики розроблено план проведення тематичних годин з профілактики дитячої бездоглядності, наркоманії, токсикоманії та пияцтва з учнями, які схильні до пропусків занять, бродяжництва. Затверджені списки дітей, які схильні до правопорушень, пропусків навчальних занять ( Мельник Володимир – 8 клас,  Шулепов Дмитро – 7 клас та Замков Владислав – 7 клас). Класні керівники тримають на контролі відвідування учнями занять. На засідання Ради профілактики запрошуються батьки тих учнів, які пропускають навчальні заняття без поважних причин.

            Педагогічний колектив школи тісно працює з дільничним працівником міліції, лікарями Новомаячківської дільничної лікарні, запрошуючи їх на класні години, індивідуальні бесіди з учнями. З метою попередження пропусків занять без поважних причин класні керівники тримають тісний зв’язок з кожною сім’єю, проводять консультації з батьками учнів, обстежують умови проживання дітей у сім’ї, вивчають характер та прояви особистості учнів, проводять роботу по залученню учнів в гуртки та секції за інтересами.  Щоп’ятниці  педагогічним колективом надається соціально – психологічна допомога та консультації для батьків, діти яких схильні до пропусків занять.

            Адміністрацією школи затверджений графік чергування вчителів на селищній дискотеці.

             В школі діє стенд на правову тематику, працює виставка та огляд літератури. Система правового виховання, що створена в школі багатогранна і дієва, тому протягом останнього року правопорушень  здійснених учнями школи не було, зменшилась кількість учнів схильних до правопорушень та пропусків навчальних занять без поважних причин.

Керуючись ст. 32,  ст. 40, ст. 52, ч.6. ст. 59, ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради ,

 

                                                           В И Р І Ш И В :

1.      Інформацію заступника директора з виховної роботи  Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни  та педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни про профілактичну роботу загальноосвітніх закладів селища з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах прийняти до відома.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому              Косташ О.О.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря