Рішення виконавчого комітету

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

Від  26.11.14 р.                                                 №  38

Смт.Нова Маячка

Про перелік об’єктів

та види суспільно – корисних робіт

для порушників на яких судом накладене

адміністративне стягнення  у вигляді

громадських робіт

            Заслухавши інформацію спеціаліста I категорії з юридичних питань Сичової Г.В. про перелік об’єктів та види суспільно – корисних робіт для порушників на яких судом накладене адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт у 2015  році ,  керуючись ст. 38 ,  ст. 40 , ст. 52 , ч.6. ст. 59 , ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради ,

                                                           В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити  перелік об’єктів  для порушників на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді  громадських робіт :

      -     під“їздні шляхи до селища

      -     парк у центрі селища

      -    стадіон

      -    озеро

      -    сміттєзвалища

      -    територія дитячих садків

      -    вільні землі запасу селища

      -    територія кладовищ селища

      -      недобудоване будівництво в центрі селища

      2.   Затвердити види робіт для порушників на яких судом накладене адміністративне             стягнення у вигляді громадських робіт :

            громадських робіт :

      -    боротьба з бур’янами ( полоти , косити )

      -     підбілювання дерев

      -    підбілювання бордюрів

      -    фарбування

      -    перекопування газонів

      -    обрізання дерев

      -    вивезення сміття

3.      Призначити відповідального по контролю за виконанням порушниками громадських робіт , дотримання правил техніки безпеки , надання графіків та табелів роботи , ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу , інформування інспекції про ухилення порушників  від відбування покарання  начальника  ГПОП Бубенко В.А..

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому           Косташ О.О.

         Селищний голова                                                                                         А.А. Костиря

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26.11.14 р.                                                    № 41

смт.Нова Маячка

 

Про погодження будівництва

 

Розглянувши заяву директора ПП «Телеком Буд Інжиніринг» Мар’єнко В.О. про погодження будівництва об’єкта телекомунікаційної інфраструктури – баштової споруди ТОВ «УКРТАУЕР» на території смт Нова Маячка, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.31  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, виконком селищної Ради

В И Р І Ш И В :

 

1.    Дати згоду на будівництво об’єкту телекомунікаційної інфраструктури – баштової споруди ТОВ «УКРТАУЕР» Н-50 м. за адресою: провул Робочий, квартал 38, смт Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому 
Компанець О.В.

 

 

         

 

 

Селищний голова                                                                         А.А.Костиря.

  

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 26.11.14 р.                                               № 37

смт.Нова Маячка

 

Про підготовку бюджетних організацій 

до  роботи в осіннє – зимовий період 2014-2015 років

 

            Заслухавши інформацію завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни , завідуючої дитячим садком № 2 Спільної  Лідії Леонідівни , завідуючої дитячим садком № 3 Прудської Світлани Миколаївни,  директора Будинку культури Марченко Інни Анатоліївни, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича, директора СКП «Сількомунгосп» Коломоєць Геннадія Георгійовича про підготовку бюджетних організацій селища до роботи в осіннє – зимовий період 2013-2014 років, виконком селищної ради відмічає наступне .

            В селищному Будинку культури утеплені вікна, запасні виходи. Заплановані кошти на оплату електроенергії, газу. Наведений санітарний порядок на прилеглій території. Котельня в належному робочому стані, проведені профілактичні роботи, документи впорядковані. Оператор газової котельні пройшов навчання. Проведена атестація газового лічильника. Вогнегасник знаходиться на переатестації.

            В МПО проведено косметичний ремонт будівлі – побілені стіни, пофарбовані вікна, почищені груби. Техніка підготовлена до роботи взимку, паливом забезпечені, є в достатній кількості дрова. На території пожежної частини діє гідрант для заправки пожежного автомобіля.

            В ДНЗ № 1 встановлені металопластикові вікна та двері, проведено поточний ремонт основної споруди, харчоблоку та пральні Встановлено нові двері  вгосподарських спорудах. Проведено ремонт групових приміщень та спалень. Реконстуйовано гральний майданчик. Проводиться капітальний ремонт музичної зали.  Проведено поточний ремонт газової котельні. Проведені профілактичні роботи системи газопостачання, системи вентиляції . Оператор газової котельні пройшов курси по підготовці до роботи. Поновлені інструкції та проведені інструктажі з пожежної безпеки. Закуплені на зиму овочі Придбано нову пральну машину. Витрати на електроенергію та газопостачання здійснюються відповідно до лімітів.

            В ДНЗ № 2 на виробничій нараді проведений аналіз  результатів виконання заходів  щодо підготовки закладу до роботи в осіннє-зимовий період. Проведено поточний ремонт всіх групових кімнат, харчоблоку та газової котельні. Заготовлено пісок для використання під час ожеледиці, підготовлено інвентар для очистки території від снігу. Побілена основна будівля, харчоблок, котельня. Поновлені інструктажі та накази про призначення відповідального за газове господарство, охорону праці, протипожежну безпеку. Оператор газової котельні пройшов навчання в курсовому комбінаті та отримав посвідчення. В достатньому обсязі заготовлені овочі. 6 вогнегасників знаходяться  на плановій перезарядці.

            В ДНЗ № 3 проведено поточний ремонт всієї будівлі. Підготовлені документи щодо готовності до опалювального сезону. Відповідальні за газове господарство пройшли курси підготовки та мають відповідні документи. Проведений інструктаж з колективом на тему протипожежної безпеки. Призначено  відповідальних за додержання лімітів з газу та електроенергії. За рахунок бюджетних коштів була замінена підлога всієї будівлі. Своєчасно заготовлені  овочі на осіннє - зимовий період. Зроблено ремонт дороги до дитячого садка.

            У Новомаячківському СКП «Сількомунгосп» проведений косметичний ремонт приміщення, утеплені вікна. Проводиться опалення приміщення пічним способом. Паливом забезпечені в повній мірі. На балансі підприємства знаходиться 5 одиниць техніки. Техніка готова до роботи в умовах зимового періоду.

            Виходячи з вищевказаного , керуючись ст. 30 ч.1 п ‘б’ п.п.2 , ст. 31 , ст. 40 , ст., 52, ч. 6 ст. 59, ч. 1, 3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої дитячим садком № 2 Спільної Лідії Леонідівни, завідуючої дитячим садком                                 № 3 Прудської Світлани Миколаївни, директора Будинку культури Марченко Інни Анатоліївни, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича,  директора СКП «Сількомунгосп» Коломоєць Геннадія Георгійовича, про підготовку бюджетних організацій  селища до роботи в осіннє – зимовий період 2014-2015 років, взяти до відома.

2. Заступнику селищного голови Косташ О.О. створити робочу групу по організації роботи під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погодними умовами.

3. Доручити директору СКП «Сількомунгосп»  :

3.1.Привести у належний стан територію біля пам’ятників загиблим воїнам на території кладовищ.

3.2.Привести у належний стан місця ліквідованих поривів водопровідної мережі на  вулицях селища.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена виконкому                        Косташ О.О.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 25.11.14  р.                                               №  40

Смт.Нова Маячка

 

Про призначення особи , що має право

складати протоколи про адміністративні

правопорушення

 

            Заслухавши інформацію спеціаліста I категорії селищної ради з юридичних питань про призначення особи , що має право складати протоколи про адміністративні правопорушення ,  керуючись п.2 ст.255 КУпАП ст.1 , ст.40, ст.43 , ст.52 , ч.6 ст. 59 , ч.1,3 ст.73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , виконком селищної Ради

 

В И Р І Ш И В :

 

  1. Уповноважити начальника ГПОП Бубенко Віктора Анатолійовича  складати протоколи про адміністративні правопорушення за  ст. 152 КУпАП.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому                        Компанець О.В.

 

 

 

        

 

              Селищний голова                                                                         А.А.Костиря

 

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

Від  26.11.2014 р.                                            № 39

Смт.Нова Маячка

 

Про перелік об’єктів

та види суспільно – корисних робіт ,

що можуть виконуватись засудженими особами

           

Заслухавши інформацію спеціаліста I категорії селищної ради з юридичних питань Сичову Г.В., про перелік об’єктів та види суспільно – корисних робіт , що можуть виконуватись засудженими особами у 2015 році,  керуючись ст. 38,  ст. 40, ст. 52, ч.6. ст. 59, ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради ,

                                                           В И Р І Ш И В :

1.      Затвердити  перелік об’єктів  для засуджених осіб :

      -     під“їздні шляхи до селища

      -     парки у центрі селища

      -    стадіон

      -    озеро

      -    сміттєзвалища

      -    територія дитячих садків

      -    вільні землі запасу селища

      -    територія кладовищ селища

      -     недобудоване будівництво в центрі селища

      -    громадські вбиральні

      2.   Затвердити види громадських робіт, що можуть виконуватись засудженими          особами :

      -    боротьба з бур’янами ( полоти , косити )

      -     підбілювання дерев

      -    підбілювання бордюрів

      -    фарбування

      -    перекопування газонів

      -    обрізання дерев

      -    вивезення сміття

      -    чищення снігу

      -    прибирання вулиць селища

3.      Затвердити види громадських робіт, що можуть виконуватись засудженими особами, інвалідами III і IV груп :

боротьба з бур’янами ( полоти , косити )

      -   підбілювання дерев

      -    підбілювання бордюрів

      -    фарбування

            -    перекопування газонів

      -    обрізання дерев

      -    вивезення сміття

            -    чищення снігу

            -    прибирання вулиць селища

 

4.      Призначити відповідального по контролю за виконанням засудженими особами та інвалідами III і IV груп визначених для них робіт , дотримання правил техніки безпеки , надання графіків та табелів роботи , ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу , інформування інспекції про ухилення засуджених  від відбування покарання  начальника  ГПОП   Бубенко В.А..

5.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому              Косташ О.О.

 

 

               Селищний голова                                                     А.А. Костиря