Рішення виконавчого комітету

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  27.08.2014 р.                                          №  26

Смт. Нова Маячка

 

Про готовність загальноосвітніх

закладів селища до роботи в новому

2014-2015 навчальному році

   Заслухавши інформацію заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Єрохіної Ольги Іванівни та заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Мерзлякової Галини Вікторівни про готовність загальноосвітніх закладів селища до роботи в новому 2014-2015 навчальному році, виконком селищної ради  відмічає що, проведена робота по затвердженню контингенту дітей на території   селища.

            Станом на 28.08.2014 року у Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. фактично навчається 743 учня. Першокласниками у цьому році стануть 74 учні. Відкрито 3 класи.

            Функціонуватиме 5 груп продовженого дня -152 учня. Поточний ремонт проведено за кошти батьків на суму 25 058, 41  грн. Проведено ремонт 33 класних кімнати. Спонсорські кошти 2000 грн., бюджетні кошти на поточн6ий ремонт – 2560 грн.

Проведено капітальний ремонт відмостки та асфальтованого покриття подвір»я на суму 193 968 грн. На еконструкцію туалетів на І-ІІ поверхах заплановано 292 469 грн.

            Проведено вибірковий ремонт коридорів, їдальні, спортивних залів.

            Замінено 18 вікон на ІІ - І поверхах та вхідні двері н суму - 156997 грн.

Харчуються у шкільній їдальні учнів пільгової категорії – 284 учня. Оформлено пакет документів для дозволу «Держпромнагляду» на початок роботи котельні. Проведена чергова повірка вогнегасників, монометрів,газового коректора та УПІ-1.

            Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ст. готова до нового навчального року. Акт прийому готовності навчального закладу підписаний 08 серпня 2014 року. Відремонтовано за батьківські кошти всі класні кімнати на суму 2 800 грн, бюджетних коштів використали    1 800 грн. Замінено вікна корпусу № 2 на суму 83 000 грн.  В школі є 11 комп»ютерів. Спортивний зал обладнаний спортивним інвентарем. Котельня підготовлена до роботи. Всі прилади пройшли повірку. Територія школи приведена у відповідність. Стан її задовільний. В школі навчається 96 учнів в 9 класах ,всі навчаються в першу зміну.

            Виходячи з вищевказаного, керуючись  ст. 32, ст.40 , ст. 52 , ч.6 ст. 59 , ч. 1,3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні, “ виконком селищної Ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            Інформацію заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Єрохіної Ольги

       Іванівни та  заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Мерзлякової 

       Галини Вікторівни про готовність загальноосвітніх закладів селища до роботи в

       новому 2014-2015 навчальному році, взяти до відома.

 

 

   

Селищний голова                                                                                А.А.Костиря

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.08.14 р.                                               № 27

Смт.Нова Маячка

 

Про  зміну міліцейського номеру

 

 

Розглянувши заяву гр.гр. Білоус Андрія Миколайовича, Чечина Олександра Вікторовича про зміну міліцейського номеру, керуючись ст. 30,ч.1п. «б» п.п.2 ст. 31 ст.ст. 40,52,ч.6 ст. 59,ч.1,3 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » ,виконавчий комітет селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.    Надати дозвіл на зміну міліцейського номеру домоволодіння  по вулиці Одеська з № 187 на № 189-а.

2.    Надати дозвіл на зміну міліцейського номеру домоволодіння  по вулиці Садова з № 186 на № 184.

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому 
Косташ О.О.

 

 

         

 

 

Селищний голова                                                                         А.А.Костиря.

 

 

  

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  27.08.2014 р.                                           №  28

Смт.Нова Маячка

 

Про порушення питання про

позбавлення батьківських прав

 

           Органом опіки та піклування Новомаячківської селищної ради вивчені матеріали про доцільність позбавлення батьківських прав Григорової Юлії Олександрівни, 03.02.1976 року народження та Чуча Олександра Вікторовича, 30.09.1971 року народження  по відношенню до їх малолітньої доньки –  Чуча Оксани  Олександрівни, 12.04.2011 року народження .

           Встановлено, що  за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт. Нова Маячка, вулиця Горького, 51  проживають Григорова Ю.О., її чоловік  Чуча Олександр Вікторович та їх малолітня донька Оксана

           Сім»я потрапила у поле зору опікунської ради в грудні 2013  року, коли сусіди поскаржилася  фахівцю Цюрупинського УПСЗН Крашеніній Т.В. на те, що батьки зловживають алкогольними напоями, не приділяють належної уваги вихованню дитини .

           16 грудня 2013 року сім»ю відвідали представники опікунської ради та спеціалісти ЦРЦ ССС ДМ, батьки були тверезі, зауважень до сім»ї не було. ( Акт додається ).

           Проте уже в лютому 2014року  ситуація змінилася. Під час інспектування 18 лютого 2014 року було встановлено факт зловживання батьками алкогольними напоями, застосування    батьком методів фізичного впливу по відношенню до матері. (Акт додається ).

             За результатами повторного відвідування 26 лютого 2014 року підтверджено факт зловживання батьками алкоголю. (Акт додається ) У стані сп»яніння батько агресивний,  на підставі чого в сім»ї часто виникають конфліктні ситуації між батьками.

            За рекомендацією опікунської ради, на засіданні виконкому 26 лютого 2014 року прийнято рішення про взяття сім»ї на облік, як такої  що опинилася в складних життєвих обставинах за кодом 03.( Рішення виконавчого комітету додається ).

            Комісія з представників селищної ради та ЦРЦ ССС ДМ відвідувала в серпні 2014 року сім»ю тричі ( Акти додаються ). Батьки письмово  попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виховання дитини, можливість позбавлення батьківських прав та вилучення дитини з сім»ї  у разі ускладнення ситуації.

            Григорова Ю.О. та Чуча О.В. перебувають на обліку ЦРЦССС ДМ як отримувачі послуг. Фахівцем із соціальної роботи Шаер – Кірнасовською Н.О. проводилися бесіди щодо переваг здорового способу життя, профілактики вживання алкоголю та його наслідків. Надавалися рекомендації  щодо ведення домашнього господарства, розподілу сімейного бюджету, планування грошових витрат з урахуванням потреб дитини, необхідності підтримки санітарно - гігієнічного стану помешкання, рекомендації щодо налагодження стосунків у сім»ї. Батькам роз’яснено права дитини та її право на повноцінний розвиток, догляд, харчування, їх попереджено про кримінальну та адміністративну відповідальність за утримання дитини.

           Проте, батьки не визнають спосіб життя своєї сім’ї як складні життєві обставини, що загрожують здоров»ю та життю дитини, не приділяють вихованню дитини належної уваги, не дбають про дитину, не спілкуються  нею в обсязі, необхідному для нормального розвитку, не забезпечують повноцінне харчування доньки.

Зазначені факти можна розцінювати як ухиляння Григорової Ю.О. та Чуча О.В. від виховання дитини,  свідоме нехтування ними своїми батьківськими обов’язками .

          

            Виходячи з вищезазначеного та керуючись ст. 52, ч.6, ст..59, ч. 1,3 ст.73 та ст.. 34 Закону України “ Про місцеве самоврядування” виконком селищної ради

 

                                                     В И Р І Ш И В  :

1. Звернутися до служби у справах дітей  Цюрупинської РДА з проханням порушити перед Цюрупинським районним судом питання про позбавлення батьківських прав Григорової Юлії Олександрівни, 03.02.1976 року народження та Чуча Олександра Вікторовича, 30.09.1971 року народження  по відношенню до їх малолітньої доньки –  Чуча Оксани  Олександрівни, 12.04.2011 року народження .

1.1.Голові опікунської ради Колосовській Л.М. зібрати необхідний пакет документів для передачі до служби у справах дітей Цюрупинської РДА.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

 

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.08.14 р.                                               № 29

Смт.Нова Маячка

 

Про  скасування постанов

адміністративної комісії

 

Розглянувши подання прокурора Цюрупинського району на постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 22.04.2014 року  стосовно Константінової С.В., від 22.04.2014 року стосовно Гузь Н.М., від 05.03.2014 року стосовно Фисина В.М., від 20.05.2014 року стосовно Радіонової М.В., керуючись  ст.ст. 40, 52, ч.6 ст. 59,ч.1,3 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » , виконавчий комітет селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 22.04.2014 року  винесену відносно Константінової С.В., як незаконну.

2.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 22.04.2014 року  винесену відносно                       Гузь Н.М.,  як незаконну.

3.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 05.03.2014 року  винесену відносно                 Фисина В.М. як незаконну.

4.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 20.05.2014 року  винесену відносно Радіонової М.В., як незаконну.

5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому 
Косташ О.О.

 

 

         

Селищний голова                                                                         А.А.Костиря.

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.08.14 р.                                               № 29

Смт.Нова Маячка

 

Про  скасування постанов

адміністративної комісії

 

Розглянувши подання прокурора Цюрупинського району на постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 22.04.2014 року  стосовно Константінової С.В., від 22.04.2014 року стосовно Гузь Н.М., від 05.03.2014 року стосовно Фисина В.М., від 20.05.2014 року стосовно Радіонової М.В., керуючись  ст.ст. 40, 52, ч.6 ст. 59,ч.1,3 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » , виконавчий комітет селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 22.04.2014 року  винесену відносно Константінової С.В., як незаконну.

2.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 22.04.2014 року  винесену відносно                       Гузь Н.М.,  як незаконну.

3.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 05.03.2014 року  винесену відносно                 Фисина В.М. як незаконну.

4.    Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новомаячківської селищної ради від 20.05.2014 року  винесену відносно Радіонової М.В., як незаконну.

5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому 
Косташ О.О.

 

 

         

Селищний голова                                                                         А.А.Костиря.