Рішення виконавчого комітету

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

Від  22.01.14 р.                                                 №  2

Смт.Нова Маячка

Про перелік об’єктів

та види суспільно – корисних робіт

для порушників на яких судом накладене

адміністративне стягнення  у вигляді

громадських робіт

            Заслухавши інформацію Куренкова Віталія Володимировича  , начальника ГПОП про перелік об’єктів та види суспільно – корисних робіт для порушників на яких судом накладене адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт у 2014 році ,  керуючись ст. 38 ,  ст. 40 , ст. 52 , ч.6. ст. 59 , ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради ,

                                                           В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити  перелік об’єктів  для порушників на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді  громадських робіт :

      -    під“їздні шляхи до селища

      -    парк у центрі селища

      -    стадіон

      -    озеро

      -    сміттєзвалища

      -    територія дитячих садків

      -    вільні землі запасу селища

      -    територія кладовищ селища

     -      недобудоване будівництво в центрі селища

      2.   Затвердити види робіт для порушників на яких судом накладене адміністративне    стягнення у вигляді громадських робіт :

            громадських робіт :

      -    боротьба з бур’янами ( полоти , косити )

      -    підбілювання дерев

      -    підбілювання бордюрів

      -    фарбування

      -    перекопування газонів

      -    обрізання дерев

      -    вивезення сміття

  1. Призначити відповідального по контролю за виконанням порушниками громадських робіт , дотримання правил техніки безпеки , надання графіків та табелів роботи , ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу , інформування інспекції про ухилення порушників  від відбування покарання  начальника  ГПОП Куренкова В.В.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Косташ О.О.

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

Від  22.01.14 р.                                                 № 3

Смт.Нова Маячка

 

Про перелік об’єктів

та види суспільно – корисних робіт ,

що можуть виконуватись засудженими особами

           

            Заслухавши інформацію начальника ГПОП Куренкова Віталія Володимировича , про перелік об’єктів та види суспільно – корисних робіт , що можуть виконуватись засудженими особами у 2014 році,  керуючись ст. 38,  ст. 40, ст. 52, ч.6. ст. 59, ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради ,

                                                           В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити  перелік об’єктів  для засуджених осіб :

      -    під“їздні шляхи до селища

      -    парки у центрі селища

      -    стадіон

      -    озеро

      -    сміттєзвалища

      -    територія дитячих садків

      -    вільні землі запасу селища

      -    територія кладовищ селища

      -     недобудоване будівництво в центрі селища

      -    громадські вбиральні

      2.   Затвердити види громадських робіт, що можуть виконуватись засудженими            особами :

      -    боротьба з бур’янами ( полоти , косити )

      -    підбілювання дерев

      -    підбілювання бордюрів

      -    фарбування

      -    перекопування газонів

      -    обрізання дерев

      -    вивезення сміття

      -    чищення снігу

      -    прибирання вулиць селища

  1. Призначити відповідального по контролю за виконанням засудженими особами визначених для них робіт , дотримання правил техніки безпеки , надання графіків та табелів роботи , ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу , інформування інспекції про ухилення засуджених  від відбування покарання  начальника  ГПОП   Куренкова В.В.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому  Косташ О.О.

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

Від  22.01.14 р.                                                 № 1

Смт.Нова Маячка

 

Про профілактичну роботу загальноосвітніх

закладів селища з сім’ями, які опинилися у

складних життєвих обставинах

           

            Заслухавши інформацію  заступника директора з виховної роботи Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень виконком селищної ради відмічає, що педагогічним колективом  здійснюється постійний психолого-педагогічний супровід учнів, які схильні до правопорушень та потребують  підвищеної педагогічної уваги. На внутрішньо шкільному обліку перебуває 11 учнів. За всіма учнями закріплено громадських наставників. З ними проводиться індивідуально - профілактична робота, проводиться робота по залученню таких учнів до роботи гуртків та секцій. У 2013-2014 навчальному році відсоток учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку зменшився на 1,5% у порівнянні з попереднім навчальним роком.

            На обліку перебувають діти, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Таких сімей у школі 17, в них виховується 48 дітей. На початку навчального року класними керівниками обстежені матеріально-побутові умови проживання дітей . з сімей СЖО, складено відповідні акти. У школі створено банк даних таких учнів, розроблені плани індивідуальної роботи з такими сім’ями та складені характеристики на учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку. З метою раннього виявлення дітей, що потрапили у СЖО проводяться психолого-педагогічні консиліуми у 1-х класах. Особлива увага приділяється соціальному захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Створено банк даних, надається безкоштовне харчування, матеріальна допомога, пільговий літній відпочинок та інше.

            Здійснюється щоденний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять, щотижня проводиться аналіз причин відсутності їх на заняттях. Організовуються зустрічі з батьками учнів, які мають пропуски занять без поважних причин. Налагоджене чергування вчителів на селищній дискотеці.

            На засіданні ради профілактики розглядаються питання щодо обліку дітей із сімей, батьки яких не створили належних умов для навчання і виховання дітей, обговорюються результати обстеження житлово-побутових умов проживання таких учнів, здійснюється аналіз роботи педагогів з дітьми, що перебувають на обліку та їх зайнятість у позаурочний час. Для учнів та їх батьків організовуються консультації практичного психолога.

            Особлива увага приділяється організації правової освіти учнів. З 01 листопада 2013 року по 31 листопада 2013 року проведено місячник правових знань, у ході якого відбулися засідання клубу «Підліток і закон» , години спілкування, тренінги. Практичним психологом Гончарук Дмитром Миколайовичем проведені заняття з учнями 5-10 класів щодо профілактики поширення ксенофобських і расистських проявів серед дітей, випадків фізичного і психологічного насильства та попередження торгівлі людьми. Для учнів 7-10 класів організовано лекцію «Профілактика злочинності та правопорушень».

            У ході Всеукраїнського тижня права ( з 10.12.2013р. по 14.12.2013р.) проведено Всеукраїнський урок « Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини ( 1-10 класи), організовано тематичну виставку літератури « Права дитини», круглий стіл «Твої права і твої обов’язки», засідання клубу «Юний правознавець»                    (7-10 класи),  організовано виставку фотоматеріалів, дитячих малюнків «Права людини починаються  з прав дитини » ( 2-7 класи).

            06 грудня 2013 року для учнів 8-10 класів проведено урок протидії насильству в сім’ї у період Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства». З метою профілактики правопорушень та злочинів серед неповнолітніх учні 10-11 класів відвідали районне відділення міліції.

            На батьківських зборах, під час індивідуальних бесід, консультацій класними керівниками, практичним психологом, соціальним педагогом проводиться просвітницька робота серед батьків щодо попередження правопорушень. Для батьків організовано роботу батьківського лекторію.

            Затверджений план заходів по роботі з дітьми , що опинилися у складних життєвих обставинах на 2013-2014 навчальні роки.

            Заслухавши інформацію  педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень виконком селищної ради відмічає, що в школі навчається 97 учнів. Робота з профілактики правопорушень, бродяжництва та інших негативних явищ здійснюється педагогічним колективом школи, який керується положенням про шкільну службу, щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх. Також педколектив у роботі з попередження насильства у сім’ї керується Законом України «Про попередження насильства у сім»ї» та Порядком розгляду звернень щодо фактів жорстокого поводження з дітьми, якими були ознайомлені на методичному об’єднанні класні керівники.

            Складено план заходів щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності на навчальний рік.

            Наказом по школі затверджена шкільна служба щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх до якої входять вчителі, працівники селищної ради, члени батьківського комітету школи, члени учнівського самоврядування. Засідання Ради профілактики згідно плану роботи проходять один раз на 2 місяці. Затверджені списки дітей, які схильні до правопорушень, пропусків навчальних занять ( Тульчак Сергій – 9 клас та Шулепов Дмитро – 6 клас ). Класні керівники тримають на контролі відвідування учнями занять. Педагогічний колектив школи тісно працює з дільничним працівником міліції. З метою попередження пропусків занять без поважних причин класні керівники тримають тісний зв»язок з кожною сім»єю,проводять консультації з батьками учнів,обстежують умови проживання дітей у сім»ї,вивчають характер та прояви особистості учнів,проводять роботу по залученню учнів в гуртки та секції за інтересами Щоп»ятниці  педагогічним колективом надається соціально – психологічна допомога та консультації для батьків,діти яких схильні до пропусків занять . В школі діє стенд на правову тематику, працює виставка та огляд літератури .

 керуючись ст. 32,  ст. 40, ст. 52, ч.6. ст. 59, ч.1, 3 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , виконком селищної ради 

                                                           В И Р І Ш И В :

1.      Інформацію заступника директора з виховної роботи  Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни  та педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни про профілактичну роботу загальноосвітніх закладів селища з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах прийняти до відома.

2.      Заступнику селищного голови Косташ О.О. взяти під особистий контроль графік чергування на селищній дискотеці та щопонеділка доповідати селищному голові про результати  чергування на селищній дискотеці.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому   Косташ О.О.

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря