Рішення виконавчого комітету

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  24.04.2013 р.                                            №  18

Смт.Нова Маячка

 Про затвердження графіку роботи

                  Розглянувши заяву п\п Коваль Світлани Володимирівни  про затвердження графіку роботи кіоску, керуючись ст. 125 Земельного Кодексу України  ст. 30  п.” а ” п.п. 8 , ст.40 , ст. 52 , ч.6 ст. 59 , ч. 1,3 ст. 73  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, виконком селищної Ради

 В И Р І Ш И В :

 Затвердити графік роботи кіоску за адресою: смт. Нова Маячка, вул.Леніна, 186: 

  1.  8.00 – 17.00 – вівторок – неділя

      обідня перерва з 12.00 – 15.00 год.
       вихідний - понеділок

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому  Компанець О.В.

 Селищний голова                                                                                        А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24.04.13 р.                                                № 19

смт. Нова Маячка

Про  призначення відповідальної особи

за здійснення державної реєстрації актів

цивільного стану та за облік, зберігання

та витрачання бланків свідоцтв

            Керуючись ст. 38 п. «б», п.п.5 , ст.52 . ч.6 ст.59  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, та п.3.2 « Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання», затверджений Наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012 року № 1578/5 ,  виконком селищної ради

 

В И Р І Ш И В           

            Покласти обов»язок за здійснення державної реєстрації актів цивільного стану  на секретаря виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області Пісковцову І.І.  та призначити її відповідальною за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря.

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  24.04.2013 р.                                            №  16

Смт.Нова Маячка

 

Про порушення питання про

позбавлення батьківських прав

 

           Розглянувши клопотання опікунської ради про позбавлення Куліковської Анни Михайлівни, 12.05.1986 року народження  батьківських прав  відносно її малолітніх дітей - доньки Куліковської Валерії Костянтинівни, 02.09.2005 року народження, доньки Куліковської Тетяни Костянтинівни, 05.09.2006 року народження та сина  Куліковського Костянтина Костянтиновича, 04.05.2009 року народження, виконком селищної ради відмічає, що сім»я потрапила в поле зору селищної ради та Цюрупинського РЦ ССС ДМ узимку  2009 року з моменту набуття статусу багатодітної. Стали надходити доповідні від головного лікаря дільничної лікарні та дільничної дитячої медичної сестри  про те, що сім»я перебуває у складних життєвих обставинах – будинок потребує ремонту, недостатньо вугілля та дров на опалення, земельна ділянка не обробляється . Батько зловживає спиртними напоями, мати залишає дітей без нагляду, за дітьми відсутній належний догляд, мати відмовляється  від безкоштовного харчування для дитини, відмовляється носити молодшого сина на медичні огляди, не робить профілактичних щеплень. На підставі доповідних протягом 2009-2010 років з сім»єю проводилася  профілактична робота керівником Новомаячківської філії ЦРЦ ССС ДМ Веремієнко С.Ю.,  опікунською радою з приводу відповідального батьківства, цільового використання коштів на дітей, батьки попереджалися про адміністративну та кримінальну відповідальність  за ухиляння від виховання дітей. Це підтверджується пояснювальною Куліковської А.М. від 19.10.2010 року.

           27.07.2010 року  під час спільного профілактичного рейду служби у справах дітей Цюрупинської РДА, Новомаячківської філії ЦРЦ ССС ДМ та опікунської ради  було проведено обстеження умов проживання родини Куліковських.   Було рекомендовано батькам прибрати у кімнатах, дотримуватися температурного режиму, слідкувати за здоров»ям дітей, вчасно робити профілактичні щеплення.

           19.10.2010 року Куліковському К.В. було запропоновано взяти участь  у безкоштовній заготівлі дров на опалювальний сезон.

           04.04.2011 року  селищною радою спільно з фахівцем Цюрупинського УПСЗН Крашениною Т.В. було здійснено перевірку використання коштів на дітей. Встановлено, що діти мають недостатньо одягу та взуття, рекомендовано придбати необхідні речі, постільну білизну, дотримуватися температурного режиму. Попереджено про відповідальність за неналежне утримання дітей.

           Після доповідної дільничної лікарні від 11.01.2012 року  сім»я була  взята під соціальний супровід ЦРЦ ССС ДМ

           Після смерті молодшого сина  матері було рекомендовано для приведення будинку в належний санітарний стан оформити дітей на оздоровлення до дитячого психо-неврологічного санаторію «Надія». Протягом лютого діти перебували у санаторії. Ремонт не проведено. Рекомендації по оформленню дітей до санаторію у березні, квітні  мати не виконала, мотивуючи небажанням дітей.

           Хоча 26.02.2013 року Куліковська А.М. отримала від держави 16 000 грн.,  батьки  не зробили належних висновків, не покращили умови проживання та утримання дітей.

           Під час проведення 03.04.2013 року спільного профілактичного рейду спеціалістів служби у справах дітей районної державної адміністрації, відділу освіти РДА, ЦРЦ ССС ДМ , опікунської ради селища  мати з дітьми проживала одна, батько у місцях позбавлення волі. Родина продовжує проживати у занедбаному будинку, без побутової техніки. Спальних місць для дітей недостатньо; продукти харчування та придбані для ремонту матеріали за словами матері зберігаються у іншому місці, через побоювання крадіжок. Матір ознайомлено із законодавством щодо  обов»язків про утримання і виховання дітей, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність, рекомендовано у місячний термін налагодити умови проживання та зробити косметичний ремонт .

           Проте 12.04.2013 року підчас проведення соціального інспектуванні родини Куліковських в обідню пору Янковською-Комелягіною Ю.О. та Шаер –Кірнасовською Н.О. було встановлено факт відсутності матері вдома та перебування малолітніх дітей у сусідів.

           З телефонного дзвінка вчителя Литвиненко І.А. встановлено факт відсутності 12.04.2013 року у школі Куліковської Валерії.

           Того ж дня о 16.00 год. під час відвідування сім»ї головою опікунської ради Куліковська А.М. перебувала вже вдома, надала письмове пояснення своєї відсутності.               

           Куліковська А.М. письмово попереджена про відповідальність за неналежний догляд за дітьми.

           Одночасно встановлено, що умови проживання не покращилися, косметичний ремонт не зроблено, у кімнатах брудно і холодно, немає запасу продуктів харчування.

           Протягом вихідних днів 13-14 квітня 2013 року родина перебувала на постійному контролі  у голови опікунської ради Колосовської Л.М. ( відвідування двічі на день).

           Матері вручене запрошення на засідання опікунської ради на 15.04.2013 року.

           Куліковська А.М. була присутня на засіданні опікунської ради.

Опікунська рада прийняла рішення :

1.      Зобов»язати Куліковську А.М. :

1.1.Терміново оформити дітей на оздоровлення до дитячого психо – неврологічного санаторію «Надія»

1.2.Налагодити умови проживання та зробити косметичний ремонт.

1.3.Доручити спеціалісту І категорії ЦРЦ ССС ДМ  Янковській-Комелягіній Ю.О. надати допомогу Куліковській А.М. по збору документів для одержання санаторно – курортних карт.

1.4.Доручити члену опікунської ради Парфенюк Д.М. надати допомогу Куліковській А.М. у проходженні медичного обстеження дітей.

1.5.Запланувати відвідування сім»ї членами опікунської ради 24.04.2013 року.

1.6.Голові опікунської ради Колосовській Л.М.  запросити Куліковську А.М.  на засідання

      виконавчого комітету та підготувати висновок з даного питання.

           Куліковській А.М. надана допомога у зборі документів та проходженні медичного огляду дітей, 16 квітня 2013 року  діти оформлені на оздоровлення до ДПНС «Надія»

Під час чергового відвідування 24.04.2013 року, напередодні засідання виконавчого комітету, мати перебувала вдома, спала. У будинку не прибрано,  на  столі залишки їжі та розпочата пляшка горілки, під столом порожні пляшки. Рекомендації опікунської ради не виконані -  ремонт не розпочатий, умови для проживання дітей не створені

           На сьогоднішнє засідання виконавчого комітету Куліковська А.М. не з»явилася.

Зазначені факти можна розцінювати як ухиляння Куліковської А.М.. від виховання дітей,  свідоме нехтування нею своїми батьківськими обов’язками .

           Органом опіки та піклування Новомаячківської селищної ради вивчені матеріали про доцільність позбавлення батьківських прав Попова Олександра Олександровича, 08.06.1973 року народження та Малишевої Інни Олександрівни, 17.03.1980 року народження  по відношенню до їх малолітніх  дітей – доньки Попової Катерини Олександрівни, 02.08.2007 року народження та сина Попова Івана Олександровича, 26.07.2005 року народження 

           Встановлено, що  за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт. Нова Маячка, вулиця Горького, 26  проживають Попов Олександр Олександрович, його співмешканка Малишева Інна Олександрівна та їх малолітні  діти – донька Попова Катерина, 02.08.2007 року народження та син Попов Іван, 26.07.2005 року народження 

           Сім»я потрапила у поле зору опікунської ради навесні 2012 року, коли сусідка поскаржилася на те, що батьки зловживають алкогольними напоями, не приділяють належної уваги вихованню дітей.

           Комісія, яка відвідала сім»ю 02.04.2012 року встановила факт зловживання батьками алкогольними напоями. ( Акт додається ). Батько був письмово попереджений про відповідальність за виховання дітей. Юрист селищної ради провів бесіду щодо правових наслідків усунення батьків від виховання дітей. Присутні родичі Попова О.О. запропонували йому допомогу у подоланні алкогольної залежності ( кодування ).

           У квітні 2012 року Попов О.О. та Малишева І.О.  пройшли лікування від алкогольної залежності шляхом кодування.

           В травні сім»ю відвідали представники опікунської ради, батьки були тверезі, зауважень до сім»ї не було. ( Акт додається ).

           Проте уже в серпні місяці  ситуація змінилася, батьки знову  стали зловживати алкоголем, усунулися від виховання дітей.

           Комісія з представників селищної ради та ЦРЦ ССС ДМ відвідала сім»ю, провела з батьками профілактичну бесіду ( Акт додається ). Батьки письмово  попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виховання дітей. Батькам було запропоновано оформити дітей на оздоровлення до ДПНС « Надія», надана допомога у зборі відповідних документів.

           Проте з часу перебування дітей у ДПНС «Надія» батьки висновків для себе не зробили, пиячити не перестали, дітей відвідують рідко, мати взагалі кілька місяців не проживала на території селища. Батьки фактично  протягом останніх місяців у вихованні дітей не приймають участі, не відвідують школу, здоров»ям дітей не опікуються, матеріальної допомоги не надають.

Комісія селищної ради за участю  начальника ГПОП кілька разів відвідувала родину ( акти додаються ), проводила з батьками відповідну роз»яснювальну роботу,  проте батьки до співпраці  не готові. У грудні 2012 року батько був попереджений про винесення на розгляд опікунської ради питання про позбавлення батьківських прав.

Зазначені факти можна розцінювати як ухиляння Попова О.О. та Малишевої І.О. від виховання дітей,  свідоме нехтування ними своїми батьківськими обов’язками .

           Органом опіки та піклування Новомаячківської селищної ради повторно вивчені матеріали про доцільність позбавлення батьківських прав Набейвіз Наталії Сергіївни по відношенню до її  неповнолітніх дітей – доньки Набейвіз Кристини Сергіївни, 09.02.1998 року народження та сина  Набейвіз Олексія Юрійовича, 10.03.2008 року народження.

           Встановлено, що  за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт. Нова Маячка, провулок Мар»ївський, 52  проживає Набейвіз Наталія Сергіївна,  її  малолітні діти – донька Набейвіз Кристина Сергіївна, 09.02.1998 року народження, син Набейвіз Олексій Юрійович, 10.03.2008 року народження, донька Набейвіз Дар»я Сергіївна, 10.03.2013 року народження  та бабуся Крамаренко Тамара Михайлівна, 10.01.1927 року народження.

           Мати дітей Набейвіз Наталія  Сергіївна 17 лютого 1979 року народження власного житла не має,  фактично стала проживати разом з дітьми за даною адресою,  приймає участь у вихованні дітей.

           10 березня 2013 року народила третю дитину – Набейвіз Дар»ю Сергіївну.

На даний час займається збором документів на оформлення державної соціальної допомоги на новонароджену дитину. Алкогольними напоями не зловживає. Стосунки між дорослими членами родини покращилися.

           Матір письмово  попереджено  про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо утримання, навчання і виховання дітей. Проведено бесіду та надано рекомендації щодо належного догляду за новонародженою дитиною, підтримки належного санітарно – гігієнічного стану, рекомендовано вчасно звертатися до лікаря з метою дотримання графіку щеплень Надано консультацію щодо подолання проблем у спілкуванні зі старшою донькою. Надано інформацію щодо оформлення посвідчення та пільг багатодітній родині. Проведено бесіду  щодо профілактики вживання алкоголю.

           Зазначені факти свідчать про те, що Набейвіз Н.С. стала на шлях виправлення, усвідомила свою відповідальність за виховання дітей.

            Виходячи з вищезазначеного та керуючись ст. 52, ч.6, ст..59, ч. 1,3 ст.73 та ст.. 34 Закону України “ Про місцеве самоврядування” виконком селищної ради

 

                                                     В И Р І Ш И В  :

1. Звернутися до служби у справах дітей  Цюрупинської РДА з проханням порушити перед Цюрупинським районним судом питання про позбавлення батьківських прав Куліковської Анни Михайлівни по відношенню до її малолітніх дітей - доньки Куліковської Валерії Костянтинівни, 02.09.2005 року народження, доньки Куліковської Тетяни Костянтинівни, 05.09.2006 року народження та сина  Куліковського Костянтина Костянтиновича, 04.05.2009 року народження .

1.1.Голові опікунської ради Колосовській Л.М. зібрати необхідний пакет документів для передачі до служби у справах дітей Цюрупинської РДА.

2. Звернутися до служби у справах дітей  Цюрупинської РДА з проханням порушити перед Цюрупинським районним судом питання про позбавлення батьківських прав Попова Олександра Олександровича та Малишевої Інни Олександрівни по відношенню до їх малолітніх дітей – сина Попова Івана Олександровича,  26.07.2005 року народження та доньки Попової Катерини Олександрівни, 02.08.2007 року народження.

2.1. Голові опікунської ради Колосовській Л.М. зібрати необхідний пакет документів для передачі до служби у справах дітей Цюрупинської РДА.

3. Не порушувати питання про позбавлення батьківських прав Набейвіз Наталії Сергіївни по відношенню до її  неповнолітніх дітей – доньки Набейвіз Кристини Сергіївни, 09.02.1998 року народження та сина  Набейвіз Олексія Юрійовича, 10.03.2008 року народження.

3.1. Голові опікунської ради Колосовській Л.М. взяти під особистий контроль умови проживання та стан виховання дітей Набейвіз Наталією Сергіївною.

 Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

    Р І Ш Е Н Н Я

Від 24.04.13 р.                                                № 17

Смт.Нова Маячка

 

Про стан виконавської дисципліни у                                                                                          виконкомі Новомаячківської селищної ради                                                                                              по реалізації вимог контрольних документів.

 

 

     Заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Колосовської Л.М. про стан виконавської дисципліни у виконкомі Новомаячківської селищної ради , виконком селищної ради відмічає , що контроль за виконанням рішень селищної ради та виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, доручень  селищного голови, документів вищестоячих організацій   ( розпоряджень, доручень, листів тощо)  починається з реєстрації їх у день надходження  у журналі вхідної документації  .

 Одночасно на першій сторінці, на нижньому правому полі документа, справа ставиться реєстраційний штамп з присвоєнням порядкового номера і зазначенням дати надходження документа,  про взяття документа на контроль – на лівому полі першої сторінки документа, зверху пишеться слово «Контроль» або літера «К». Реєстрація у журналі  проводиться в межах груп у залежності від назви документа, його автора і змісту. Порядкові реєстраційні номери присвоюються  документам у межах кожної групи документів (рішення  ради та виконавчого комітету, розпорядження селищного голови, документи  вищестоячих організацій).

Після накладання резолюції селищного голови документи передаються під особистий підпис виконавцю.

Відповідальність за виконання документа несуть особи, зазначені у розпорядчому документі, резолюції селищного голови, безпосередні виконавці. Коли документ адресований до виконання кільком спеціалістам , відповідальним за організацію виконання є виконавець, який зазначений перший у резолюції. Він організовує виконання доручення і подає на розгляд селищному голові  повністю виконаний документ.

Документи можуть бути із зазначенням і без зазначення строку терміну виконання. Строки підготовки (оформлення), подання (відправлення) і типові строки виконання документів закріплюються інструкцією з діловодства .

Терміни виконання можуть бути встановлені актами законодавства або зазначені у самому документі.  До селищної ради надходять документи із зазначенням і без зазначення терміну виконання. Терміни виконання можуть бути вказані у самому документі , резолюції селищного голови або встановлені актами законодавства. В роботі з контрольними документами дотримуються таких вимог щодо термінів їх виконання:

- виконання контрольних документів без встановлених у тексті термінів – 1 місяць з дня прийняття документа;

- надання інформації на виконання контрольних документів органів вищого рівня – за 3 дні до вказаного терміну;

- виконання актів прокурорського реагування: приписів – негайно, протестів – не пізніше 10 днів, подання - не пізніше місячного терміну за підписом селищного голови;

- виконання запитів і звернень народних депутатів: запитів – не пізніше 15 днів, звернень – не пізніше 10 днів. Слід зазначити, що надання відповіді депутату є обов»язковою. У випадку, коли вирішення питання вимагає більш тривалого виконання, депутату надається проміжна відповідь, а остаточна – не пізніше, ніж у місячний термін;

- виконання урядових документів з грифом «терміново» - 7 робочих днів від дня підписання документа;

- виконання інформаційних запитів – до 5 днів;

- виконання телеграм, факсів, в яких порушуються питання термінового вирішення – до 2 днів.

При виконанні контрольних документів, що надійшли в селищну  раду, перелічені терміни встановлюються, починаючи з дати реєстрації документа. Ці вимоги відносяться до виконання документів в цілому, незалежно від часу поступлення їх до безпосередніх виконавців.

Строк виконання документа може бути змінений лише за вказівкою селищного голови. У разі потреби строк може бути продовжено за обґрунтованим проханням виконавця, що подається не пізніше як за три робочих дні до закінчення встановленого строку,  якщо в процесі виконання з’ясувалося, що вкластися у встановлений строк неможливо. Якщо цього не зробити, документ вважається невиконаним у строк.

В селищній раді затверджено  загальний план здійснення контролю за ходом виконання документів на 2013 рік, в якому вказані :

1. Дата та номер документа, вищестоячої організації

2. Дата та номер відповідного власного документа

3.Назва документа

4.Кінцевий строк виконання

5. Найменування заходів  по організації виконання документу

6. Відповідальна особа, виконавець

7. Контрольний термін виконання .

 

Потік документів, що спрямовується до селищної  ради органами державної влади вищого рівня та контрольними документами, виданими самою селищною радою досить значний,  не знижуються вимоги до підготовки відповідних інформацій, терміни інколи є вкрай обмежені. Наприклад, за результатами аналізу документообігу контрольних документів за І півріччя 2013 року  встановлено, що кількість документів, які перебували на контролі та інформації щодо їх виконання у 2013 вдвічі більша ніж у попередні роки.

 

Так, станом на 01.04.2013 року згідно загально плану на котролі Новомаячківської селищної ради перебуває 44 документи, з них :

-          16 рішень сесій та виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради

-          28 документів вищестоячих організацій.

На документи, що перебувають на контролі заповнюються контрольні картки які згруповані в контрольній картотеці :

-          за довгостроковими термінами  виконання - по місяцям ;

-          за короткостроковими термінами виконання  - по дням.

(Контрольна картка додається )

На кожний контрольний документ  формується контрольна справа в якій зберігаються : :

  1. Оригінал контрольного документа
  2. Робочий план по організації виконання документа
  3. Матеріали по здійсненню контролю за виконанням документа ( інформації, довідки, листи).
  4. Кінцева довідка про зняття з контролю

( контрольна справа додається )

Спеціалістам ради щотижнево готуються письмові нагадування-попередження про строки виконання контрольних документів.

Після виконання документи знімаються з контролю. При цьому на документі і у журналі робиться позначка про зняття з контролю. Дані про виконання документа і зняття з контролю вносяться у контрольну картку.

З метою підвищення виконавської дисципліни та ефективності роботи по виконанню контрольних документів селищний голова проводить співбесіди зі спеціалістами ради. При цьому заслуховуються їх пропозиції, а також кожному даються конкретні доручення, виконання яких ставиться на контроль

Кінцева мета контролю у селищній раді полягає в тому, щоб успішно вирішити завдання, які стоять перед організацією, а не лише зібрати інформацію. Керуючись ст.40 , ст. 52 , ч.6 ст.59 , ч.1.3 ст.73  Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” , виконком селищної Ради

В И Р І Ш И В  : 

1. Інформацію спеціаліста І категорії  Колосовської Л.М. про стан виконавської     дисципліни у  виконкомі Новомаячківської селищної ради по реалізації вимог контрольних документів взяти до відома

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому  Пісковцову І.І

 Селищний голова                                                           А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського Району

Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

Від 24.04.13 р.                                                № 15

Смт.Нова Маячка

 

Про підготовку та відзначення                                                                                                                      в селищі 68-ї річниці Перемоги у                                                                                                   Великій Вітчизняній війні

 

 

            З метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, керуючись ст.34 , ст. 52 , ч.6 ст.59 , ч.1.3 ст.73  Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” , виконком селищної Ради

В И Р І Ш И В  :

 

1. Затвердити заходи щодо відзначення в селищі в 2013 році 68-ї річниці Перемоги  та

    пам”ятних подій у Великій  Вітчизняній війні ( додаються ).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому                                         

    Пісковцову І.І

 

Селищний голова                                                           А.А.Костиря

  

                                                                                              ДОДАТОК

                                                                                              До рішення виконкому

                                                                                               №  15  від 24.04.13 р.

 

ЗАХОДИ

Щодо відзначення в селищі у 2013 році 68-ї річниці  Перемоги та пам”ятних подій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років

 

 1.Упорядкувати військові поховання, братські та одинокі могили, меморіальний

    комплекс, що увічнюють пам”ять про Перемогу та подвиги її учасників.

    Протягом квітня-травня

    СКП „ Сількомунгосп”,

 

2. Фінансування проведення святкових заходів здійснити за рахунок приватних

    підприємців

    Відповідальний : Сорочук О.М. – приватний підприємець

 

3. Організувати проведення в навчальних  закладах  селища „ круглих столів „ , уроків 

    пам”яті , книжкових виставок, конкурсів малюнків та інших заходів присвячених  

    Великій Вітчизняній війні.

    Протягом квітня-травня  2013 року

    Відповідальні : адміністрація ЗОШ. , завідуючі бібліотеками

 

4. Вручення ветеранам поздоровчих листівок-запрошень

    Травень 2013  року

    Відповідальний : Колосовська Л.М.,- спеціаліст І категорії, адміністрація ЗОШ

                                           

  5. Провести урочисті народні святкування 68-ї річниці  Перемоги в  ВВВ

     -     урочистий мітинг

            09 травня 2013 року

        Відповідальний :  Марченко І.А. –  директор Будинку культури

                                       Пісковцова І.І. – секретар виконкому