Рішення сесії

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                                          Р І Ш Е Н Н Я

                                                                  ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12.12 р.                                                                                                        № 473

смт.Нова Маячка

 Про внесення змін до рішення ХУІ сесії

Новомаячківської селищної ради шостого

скликання від 04.01.2012 року № 294

«Про  селищну програму по благоустрою

та санітарному утриманню селища Нова

Маячка на 2012 рік»

             Заслухавши інформацію в.о. головного бухгалтера Чушак Ю.А. про необхідність внесення змін до до рішення ХУІ сесії Новомаячківської селищної ради шостого

скликання від 04.01.2012 року № 294 «Про  селищну програму по благоустрою

та санітарному утриманню селища Нова Маячка на 2012 рік», відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », селищна рада

                                                            В И Р І Ш И Л А :

 1. Внести зміни до рішення ХУІ сесії Новомаячківської селищної ради шостого

скликання від 04.01.2012 року № 294 «Про  селищну програму по благоустрою

та санітарному утриманню селища Нова Маячка на 2012 рік», а саме до п. Фінансове забезпечення програми та викласти його в такій редакції :

 Фінансове забезпечення програми :

    Фінансове забезпечення програми здійснюється як за рахунок коштів державного бюджету так і за рахунок коштів селищного бюджету та інших джерел , не забезпечених законодавством у сумі  14 359  грн. :

Послуги на поховання невідомих і бездомних                                                 2 015

Послуги кущерізки                                                                                       2 344

Послуги по  перевезенню дров для певних категорій населення,

а саме : багатодітні сім»ї, одинокі матері, сім»ї інвалідів,

діти – сироти                                                                                               10 000

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з

питань медицини, охорони здоров»я , материнства, дитинства та соціального захисту   

населення

 Селищний голова                                                                          А.А.Костиря

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                                              Р І Ш Е Н Н Я

                                                                     ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12.12 р.                                               № 469

смт. Нова Маячка

Про затвердження

звіту селищного  голови про

роботу виконавчого комітету

за 2012 рік

             Заслухавши та обговоривши інформацію  щодо   підсумків роботи виконкому за 2012 рік, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань гуманітарної політики, гласності та зв»язків з громадськими організаціями, керуючись статтею 26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні  „  сесія   селищної ради

  

В И Р І Ш И Л А  :

1. Затвердити звіт селищного голови про підсумки роботи виконавчого комітету  за 2012 рік.

2. Виконавчому комітету селищної ради з метою забезпечення    темпів зростання  соціально-економічного розвитку населеного пункту , ефективного функціонування  бюджетних установ   :

 -  зміцнювати  матеріально - технічну базу дошкільних закладів освіти, Будинку культури селищних бібліотек   ;

- забезпечити виконання  заходів  щодо енергозбереження та ощадливого використання енергоресурсів;

- забезпечити належне    водопостачання  селища шляхом  покращення матеріальної-технічної бази СКП «Сількомунгосп» та  здійснення  контролю за ефективним  використанням  наявних  ресурсів ;

- забезпечити належний  санітарно – епідемічний  стан та  благоустрій  підвідомчої території , узбіч  доріг ;

3.. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань гуманітарної політики, гласності та зв»язків з громадськими організаціями .

 Селищний голова                                                                                     А.А. Костиря

Додаток  

до рішення №  469 від 20.12.2012 року

Звіт

 селищного голови  про  роботу  виконавчого комітету  за 2012 рік

 

      До  виконкому  за 2012 рік  надійшло письмових  заяв від  громадян 448 , вхідної кореспонденції 808 документів, звернень громадян 64 заяви . Всі  звернення  громадян  та  юридичних  осіб  уважно  вивчаються  та  надаються  відповіді  або  допомога  згідно  чинного  законодавства , приймаються  відповідні  рішення. В  основному  громадяни  звертаються  із  земельних  питань, питань соціального  захисту . Надіслано  відповідей , інформацій , клопотань та  іншої  вихідної  документації 1357 найменувань

Графік  прийому  громадян  працівниками виконкому  чітко  витримується,  нарікань  від  жителів  селища  з  цього  приводу  не  надходило.

      Видано  довідок   на прохання  жителів  селища 4 600 , вчинено  нотаріальних  дій з видачі довіреностей - 1070, посвідчено підписів і копій документів – 2495,   складено  актових  записів цивільного стану  - про народження – 92, про смерть – 113, про шлюб - 31.

       Станом на 20 грудня 2012 року  провкдено11  засідань  виконкому,   на  яких  розглянуто  60  питань. Всі  основні  питання  , передбачені  планами,  розглянуто  та  прийнято  відповідні  рішення.

                        На засіданні виконавчого комітету у січні 2012 року  заслухана інформація начальника Новомаячківського селищного відділення міліції Пахомова В.В. про стан взаємодії з правоохоронними органами  щодо профілактики правопорушень і боротьби з організованою злочинністю в селищі . Відділення міліції обслуговує 4 населених пункти – Щасливе, Марченко, Привільне, Нова Маячка. У штаті відділення міліції – 2 дільничні інспектори, оперуповноважений та начальник відділення.

                        Виходячи з кількості населення навантаження на одного дільничного інспектора складає близько 11 тис. чоловік.

                        У 2011 році зафіксовано 112 крадіжок , кримінальних справ 86, розкрито 42.

                        Надійшло заяв і повідомлень 225 .

                        На обліку перебуває 46 умовно засуджених.

                        Видано характеристик –  209.

                        Припинено роботу пунктів прийому металобрухту.

                        Проводяться профілактичні заняття в загальноосвітніх закладах селища щодо запобігання пияцтва серед неповнолітніх, попередження фізичного і психологічного насильства у сім»ї.

                        Складено графік чергування на селищній дискотеці педагогічних працівників та дільничних інспекторів.

            На засіданні виконавчого комітету у лютому .2012 року заслухана  інформація заступника директора ЗОШ І-ІІ ст. Батракової Марини Олександрівни та заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. Кисельової Алли Олександрівни організацію роботи в загальноосвітніх закладах селища з сім»ями, які опинилися у

складних життєвих обставинах. Виконком селищної ради відмітив, що педколектив          ЗОШ І-ІІ ст. проводить роботу з дітьми з кризових сімей, спрямовану на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів. Головними напрямками є індивідуальна робота з дітьми схильними до пропусків занять, правопорушень та девіантної поведінки. В школі навчається 78 учнів , з них 10 – з багатодітних сімей, 6- з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах , 2 - дитини чорнобильця , 1- дитина –сирота. На внутрішньому шкільному обліку перебуває 5 дітей.

До роботи з учнями що перебувають на шкільному обліку та тими, що поживають у сім»ях , що опинилися у складних життєвих обставинах залучаються класні керівники, практичний психолог Ісаєва П.М., батьки, адміністрація, органи виконавчої влади, кримінальна міліція зі справ неповнолітніх. Класні керівники протягом року відвідують учнів вдома, проводять профілактичні бесіди, залучають їх до позакласної роботи, анкетують та атестують дітей. Розроблені рекомендації для батьків та вчителів по роботі з цією категорією дітей. Класні керівники проводять індивідуальну роботу з учнями, схильними до правопорушень, контролюють відвідування ними уроків, ведення щоденник психолого – педагогічних спостережень за цією категорією учнів. Члени батьківського комітету беруть участь у рейдах з перевірки зайнятості учнів у вечірні години, обстеженні житлово-побутових умов.

            В Новомаячківський ЗОШ І-ІІІ ст. перебуває на обліку 12 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Щороку у вересні та січні поновлюється банк даних цих сімей і дітей з девіантною поведінкою. В жовтні 2011 року і школі проведено місячник « молодь за здоровий спосіб життя » в ході якого було проведено ігри, вікторини, анкетування, конкурс агітбригад, виставка малюнків, молодіжна денс-акція « Здоров»я – це модно ». В листопаді проходив місячник правових знань в рамках якого проводилася виставка плакатів «Мої права та обов»язки », години спілкування «Я – людина, але яка? ».

Проводяться рейди –огляди умов проживання неповнолітніх у сім»ях, які опинилися у складних життєвих умовах, складено акти. З батьками цих дітей проводиться корекційно – профілактична робота. Проведено батьківські збори на тему «Молодіжна злочинність та профілактика шкідливих звичок».  Організовано чергування вчителів на шкільній та селищній дискотеках.

На засіданні виконавчого комітету  у березні 2012 року заслухавши інформацію інспектора ВОС   про підсумки приписки і план заходів з підготовки  молоді до служби в Збройних Силах України, виконком селищної ради відмітив , що відповідно до закону України « Про військовий обов’язок і військову службу » в січні 2012 року проведена приписка юнаків 1995 року народження до Цюрупинського РВК у кількості 49чоловік . Районною комісією з питань приписки проведено медогляд юнаків у дільничній лікарні , здані медичні аналізи.

           Юнаки доставляються  до районної лікарні м. Цюрупинськ на автотранспорті , яким забезпечує  Новомаячківська селищна рада у супроводі інспектора ВОС.

          Інспектор ВОС контролює результати обстежень , проводить роз’яснювальну роботу про необхідність отримання приписних свідоцтв у Цюрупинському РВК.

          Станом на 28.03.2012 року інспектором ВОС  проведена організаційна робота з підготовки до служби в Збройних Силах України.

Не пройшли припису 3 особи .

Станом на 01.01.2012 року на обліку перебуває 1441 особа.

Також на засіданні розглянуті документи Яковенко Любов Андріївни, яка проживає  в смт. Нова Маячка по вулиці  Садова, 165 надані для представлення її до нагородження почесним званням України « Мати –героїня », як таку що народила та виховала 5 дітей.

            На засіданні виконавчого комітету у квітні .2012 року  розглянуте питання про підготовку та відзначення  в селищі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, на виконання яких :

- Упорядковані  військові поховання, братські та одинокі могили, меморіальний

    комплекс, що увічнюють пам”ять про Перемогу та подвиги її учасників.

-  Організовано проведення в навчальних  закладах  селища „ круглих столів „ , уроків 

    пам”яті , книжкових виставок, конкурсів малюнків та інших заходів присвячених  

    Великій Вітчизняній війні.

-  Вручено  ветеранам поздоровчі листівки-запрошення

-  Проведено  урочисті народні святкування 67-ї річниці  Перемоги в  ВВВ

-   Вручено продуктові набори інвалідам Великої Вітчизняної війни

      Також на засіданні виконкому у квітні  оголошено проведення  в селищі  з 01.05.2012  

      року по 01.06.2012 року місячник по благоустрою та санітарному утриманню селища.

На засіданні виконавчого комітету у травні .2012 року заслухана інформація завідуючої ДНЗ № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої ДНЗ № 2 Спільної Лідії Леонідівни, завідуючої ДНЗ № 3 Прудської Світлани Миколаївни, директора оздоровчого табору ЗОШ І-ІІ ступенів Хальцевої Лариси Володимирівни, заступника директор ЗОШ І-ІІІ ст. Кисільової А.О. про організацію відпочинку та оздоровлення  дітей у літній період 2012 року в  дошкільних та загальноосвітніх закладах селища. Виконком Новомаячківської селищної ради відмітив :

В оздоровчий період 2012 року оздоровлено :

В ДНЗ № 1 – 84 дитини

В ДНЗ № 2 – 47 дітей

В ДНЗ № 3 – 50 дітей

 З01.06 2012 року  в ДНЗ вводився  літній режим роботи  В склад харчування дітей входили свіжі овочі ,фрукти ,соки. Вартість харчування на оздоровчий період збільшувалася на 10 % і становила в ясельній групі 13,20 грн., в садовій групі 16,00 грн.

            З 01.06.2012року по 21.06. 2012 року в ЗОШ І-ІІ ступенів працював пришкільний табір відпочинку «Сонечко». До відпочинку в таборі залучено 29 дітей                            Загальна сума витрат становить 5 436, 34 грн. На одну дитину 13,39 грн. на день

            З 01.06.2012року по 21.06. 2012 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів працював пришкільний табір відпочинку «Бджілка». До відпочинку в таборі залучено 291 дитина.          

Кількість днів перебування у таборі -14 днів , витрати на харчування однієї дитини – 13грн.43 коп.

            На засіданні виконавчого комітету  у червні 2012 року заслухана інформація спеціаліста І категорії Колосовської Л.М. про роботу Новомаячківської селищної ради з заявами , скаргами , зверненнями громадян у І півріччі 2012 року.

Всі звернення у день надходження реєструються у журналі реєстрації.

Звіт про роботу із зверненнями надається до районної ради та районної адміністрації щоквартально та за рік. Оригінали звернень зберігаються у справах – звернення , відповідь , пояснення , акти , контрольна картка на якій зазначається за скільки днів розглянуте звернення . Робиться відмітка у журналі .

 Також на засіданні  уповноважено  начальника ГПОП Куренкова Віталія Володимировича  складати протоколи про адміністративні правопорушення за  ст. 152 КУпАП.

            На засіданні виконавчого комітету у липні 2012 року заслухавши інформацію заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Єрохіної О.І. та заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Мерзлякової Г.В. про готовність загальноосвітніх закладів селища до роботи в новому 2012-2013 навчальному році, виконком селищної ради  відмітив що, проведена робота по затвердженню контингенту дітей на території   селища.

Приведена у відповідність прилегла до школи територія, скошена трава, побілені бордюри, дерева.

            За батьківські кошти у сумі 3 500 грн. відремонтовані класні кімнати, придбані металеві двері для котельні на суму 1 300 грн. В школі навчається 86 дітей. Обладнаний спортивний зал – школа забезпечена спортивний інвентарем. Отримано 11 комп»ятерів.

            В Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається 759 учнів. Першокласниками у цьому році стало 72 учні.

            Функціонує 5 груп продовженого дня -154 учня. Поточний ремонт проведено за бюджетні кошти та кошти батьків на суму 20 885  грн. Проведено ремонт 33 класних кімнат.

            Проведено вибірковий ремонт коридорів, їдальні, спортивних залів.

            Отримано 6 комп»ютерів.

            На засіданні виконавчого комітету  у вересні 2012 року, з метою поліпшення в селищі соціальної підтримки пенсіонерів , інвалідів , одиноких непрацездатних громадян та інших категорій незахищених верств населення  утворено  організаційний комітет з підготовки та проведення в селищі Всеукраїнської акції “ Милосердя “ .

Затверджені  заходи щодо щорічного проведення в селищі Всеукраїнської благодійної акції “ Милосердя “ .

Закріплені за  приватними підприємцями, одинокі непрацездатні громадяни для надання адресної допомоги .

            На засіданні виконавчого комітету у жовтні 2012 року розглянуте питання про підготовку та відзначення в селищі 69-ї  річниці визволення селища від німецько – фашистських загарбників

-  Організовано  проведення в  бібліотеках та  навчальних  закладах  селища „ круглих

     столів „ , уроків Пам’яті , книжкових виставок, конкурсів малюнків та інших заходів

     присвячених  Великій Вітчизняній війні.

-   Вручені ветеранам поздоровчі запрошення

-   Проведено святковий концерт з нагоди 69-ї  річниці визволення

    селища від німецько – фашистських загарбників

Також на засіданні розглянуті документи Матерняк Іванни Стахівни, яка проживає  в смт. Нова Маячка по вулиці Садова, 8 надані для представлення її до нагородження почесним званням України « Мати –героїня »,як таку що народила та виховала 5 дітей.

            Питання про підготовку бюджетних організацій селища до роботи в осіннє-зимовий   

період 2012-2013 років розглянуте на засіданні виконавчого комітету у листопаді 2012 року.

      Розпорядженням селищного голови № 96 від 18.10.2012 року створено комісію для перевірки  

      готовності організацій до роботи в осіннє-зимовий період. Комісією складені акти готовності

      установ.

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                                                                                               Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                               ХХХ сесії шостого скликання

№472

 

Від 20.12.2012 року                           

смт. Нова Маячка

 Про внесення змін до рішення ХУІ сесії

Новомаячківської селищної ради

шостого скликання

№ 292  від 04.01.2012 року

“Про селищний бюджет на  2012 рік ”.

   Заслухавши  інформацію в.о. головного бухгалтера  Ю.А.Чушак. , про внесення змін до рішення  ХУІ сесії Новомаячківської селищної ради  шостого скликання  № 292  від 04.01.2012 року “Про селищний бюджет на 2012 рік ”, відповідно до  ст.26 п. 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.8 ст. 78 Бюджетного Кодексу України,селищна рада:

                                                       В И Р І Ш И Л А:

1.Збільшити доходну частину по спеціальному фонду селищного бюджету а саме:

 ККД 25020100 «Благодійні внески громадян, гранти та дарунки, отримані бюджетними установами» в сумі  6000 грн.

 2.Збільшити видаткову частину по спеціальному фонду селищного бюджету а саме:

 КФК 110204 « Палаци і будинки культури» в сумі 5000грн.

КЕКВ: 2110 «Придбання обладнання та предметів довгострокового користування» в сумі  5000грн.

КФК 070101 «Дошкільні заклади освіти» в сумі 1000 грн.

КЕКВ: 2110 «Придбання обладнання та предметів довгострокового користування» в сумі  1000грн.

 Селищний голова                                                                                    А.А.Костиря.

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                                 Р І Ш Е Н Н Я

                                                           ХХХ сесії шостого скликання

№471

 

 

Від 20.12.2012   року  

Смт. Нова Маячка

 Про внесення змін до рішення ХУІ сесії

Новомаячківської селищної ради

шостого скликання

№ 292  від 04.01.2012 року

“Про селищний бюджет на  2012 рік ”.

   Заслухавши  інформацію в.о. головного бухгалтера  Чушак Ю.А. , про внесення змін до рішення  ХУІ сесії Новомаячківської селищної ради  шостого скликання  № 292   від 04.01.2012 року “Про селищний бюджет на 2012 рік ”, відповідно до  ст.26 п. 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.8 ст. 78 Бюджетного Кодексу України та згідно висновку РФУ № 856   від  15.11.2012 року ,селищна рада:

                                                      В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни по видаткам  загального фонду селищного бюджету, а саме:

    Зменшити видатки по КФК 010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 3360 грн.

    КЕКВ:1140 «Видатки на відрядження»

    Грудень

     -3360

     Збільшити видатки по КФК 010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 3360 грн.

      КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м»який інвентар та    обмундирування» в сумі 3360 грн.

     Грудень

     +3360

2.  Зменшити видатки по КФК:060702 «Місцева пожежна охорона» в сумі 990 грн.

     КЕКВ: 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)»

      Грудень

      -990

     Збільшити видатки по КФК 010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 990 грн.

      КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м»який інвентар та  обмундирування» в сумі 990 грн.

     Грудень

      +990

 3.  Зменшити видатки по КФК:010116 «Органи місцевго самоврядування» в сумі  2000 грн.

     КЕКВ:1134 Оплата послуг (крім комунальних)

      Грудень

      -2000

     Збільшити видатки по КФК:010116 «Органи місцевого самоврядування»

      КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м»який інвентар та    обмундирування» в сумі  2000 грн.

 Грудень

  +2000

    4. Зменшити видатки по КФК:250404 «Інші видатки» в сумі 2000 грн. а саме:

    КЕКВ: 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)»

      Грудень

      -2000

      Збільшити видатки по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл,селищ» 2000 грн.

      КЕКВ:Оплата послуг (крім комунальних) в сумі  2000 грн.

      Грудень

      +2000

.5. Зменшити видатки по КФК:070101 «Дошкільні заклади освіти» в сумі 7000 грн. а саме:

    КЕКВ: 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)»

      Грудень

      -7000

      Збільшити видатки по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл,селищ» 7000 грн.

      КЕКВ:1134 Оплата послуг (крім комунальних) в сумі  7000 грн.

      Грудень

      +7000.

    6. Зменшити видатки по КФК:110204 «Палаци і будинки культури» в сумі 1000 грн. а саме:

    КЕКВ: 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м»який інвентар та  обмундирування» в сумі 1000 грн.

      Грудень

      -1000

      Збільшити видатки по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл,селищ» 1000 грн.

      КЕКВ:Оплата послуг (крім комунальних) в сумі  1000 грн.

      Грудень

      +1000

7. Збільшити доходну частину спеціального фонду селищного бюджету в сумі 12074 грн. а саме

    ККД18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» в сумі 12074 грн.

8. Збільшити видатки спеціального фонду по КФК 250404 «Інші видатки»

   КЕКВ:2133 «Капітальний ремонт інших об»єктів» в сумі 12074 грн.

    Грудень

    +12074     

9. Зменшити видатки по КФК 250404 «Інші видатки» в сумі 440 грн. а саме:

    КЕКВ: 1111 «Заробітна плата» в сумі 330 грн.

     Грудень

     -330

      КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      -110

     Збільшити видатки по КФК:060702 «Місцева пожежна охорона» в сумі 440 грн. а саме:

     КЕКВ: 1111 «Заробітна плата» в сумі 330 грн.

     Грудень

     +330

      КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      +110

10. . Зменшити видатки по КФК 250404 «Інші видатки» в сумі 3147 грн. а саме:

    КЕКВ: 1111 «Заробітна плата» в сумі 3147 грн.

     Грудень

     -3147

    Збільшити видатки по КФК:010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 1837 грн а саме:

    КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      +1837

      Збільшити видатки по КФК:070101 «Дошкільні заклади освіти» в сумі 1310 грн а саме:

    КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      +1310

 

11. Зменшити видатки по КФК 110201 «Бібліотеки» в сумі 11967 грн. а саме:

      КЕКВ: 1111 «Заробітна плата» в сумі 11967 грн.

     Грудень

     -11967

     Збільшити видатки по КФК:110204 «Палаци і будинки культури» в сумі 11967 грн. а саме:

     КЕКВ: 1111 «Заробітна плата» в сумі 11967 грн.

     Грудень

     +11967

12. Зменшити видатки по КФК 110201 «Бібліотеки» в сумі 4357 грн. а саме:

     КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      -4357   

    Збільшити видатки по КФК:110204 «Палаци і будинки культури» в сумі 4357 грн. а саме:   

      КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      +4357   

13. Зменшити видатки по КФК 250404 «Інші видатки» в сумі 43 грн. а саме:

      КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

        -43

       Збільшити видатки по КФК:110204 «Палаци і будинки культури» в сумі 43 грн. а саме:   

      КЕКВ:1120 «Нарахування на заробітну плату»

      Грудень

      +43   

14.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  

       комісію  з питань планування бюджету та фінансів.

  Селищний голова                                                                                    А.А.Костиря.

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                 Р І Ш Е Н Н Я

       ХХХ сесії  шостого скликання

Від 20.12.12 р.                                               № 487

смт.Нова Маячка

 

Провнесення змін до рішення ХІІ сесії

Новомаячківської селищної ради шостого

скликання № 245 від 27.10.2011 року « Про

селищну програму профілактики

злочинності, вдосконалення організації роботи

дільничних інспекторів міліції,

покращення їх матеріально-технічного забезпечення та

підняття іміджу служби в смт. Нова Маячка на 2011-2015 роки»

             Заслухавши інформацію в.о. головного бухгалтера Чушак Ю.А. про необхідність внесення змін до селищної програми профілактики злочинності, вдосконалення організації роботи дільничних інспекторів міліції, покращення їх матеріально-технічного забезпечення та підняття іміджу служби в смт. Нова Маячка на 2011-2015 року   відповідно до  ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  селищна Рада

 В И Р І Ш И Л А :

І. Внести зміни до рішення   ХІІ сесії Новомаячківської селищної ради шостого

скликання № 245 від 27.10.2011 року « Проселищну програму профілактики

злочинності, вдосконалення організації роботидільничних інспекторів міліції,

покращення їх матеріально-технічного забезпечення та підняття іміджу служби в смт. Нова Маячка на 2011-2015 роки», а саме до розділів :

до п. 4 розділу  « ПОКРАЩЕННЯ СЛУЖБОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ»                        

5. Здійснити капітальний ремонт  та заміну вікон і дверних блоків

   2012 рік

    Селищна рада

До п.4 розділу «ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ»

5.   Здійснення капітального ремонту  та заміну вікон і дверних блоків   в сумі 12 074 грн.

    2012 рік

    Селищна рада

ІІ. В.о. головного бухгалтера Чушак Ю.А. передбачити кошти на реалізацію

     програми .

ІІІ. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з

    питань соціально - економічного розвитку селища.

 Селищний голова                                                     А.А.Костиря

  НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

               Р І Ш Е Н Н Я

       ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12.12 р.                                               № 475

смт. Нова Маячка

Про затвердження норм надання послуг

з вивезення твердих побутових відходів

на території Новомаячківської селищної ради

            З метою забезпечення санітарної очистки території селищної ради, відповідно до законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», відповідно до ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів на території Новомаячківської селищної ради  згідно з додатком №1.

      2. Виконавцю послуг із вивезення побутових відходів застосовувати дані норми під час

      проектування схем санітарного очищення, при визначенні обсягів робіт та               обслуговуючого персоналу, укладенні договорів з споживачами послуг.

      3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань      планування бюджету та фінансів.

 Селищний голова                                                                А.А. Костиря

                                                                                                                       Додаток 1

                                                                                              до рішення ХХХ сесії шостого    скликання Новомаячківської

                                                                                              селищної ради      від 20.12.2012р. №  475

Норми надання послуг з вивезення побутових відходів        

Джерело утворення побутових відходів

Розрахункова одиниця

Норма

Середня на рік норма на одну розрахункову одиницю,  т.

2

3

4

Тверді побутові відходи 

житлові будинки 

1 Одноквартирні будинки з присадибною ділянкою, на одну людину: 

на одну людину 

1,59

0,600

Підприємства, установи та організації

Лікувально-профілактичні заклади: 

 

 

 

лікарня

1 місце

0,65

0,200 

Склад

на 1 м2 площі

0,1

0,040

Адміністративні і громадські установи та організації 

на одне робоче місце 

0,3

0,100

Навчальні заклади: 

 

 

 

школа 

 на одного учня 

0,08

0,030 

дитячий дошкільний заклад

на одне місце 

0,28

0,100

Підприємства торгівлі,

 

 

 

промтоварний магазин 

на 1 кв. метр торговельної площі

0,30

0,100 

продовольчий магазин 

на 1 кв. метр торговельної площі

0,30

0,100 

ринок 

на 1 кв. метр торговельної площі

0,31

0,110 

Заклади культури і мистецтва

на одне місце 

0,08

0,030 

Підприємства побутового обслуговування 

на одне робоче місце 

0,85

0,310  

Підприємства громадського харчування, на одне місце: 

 

 

 

1) кафе, їдальня: 

 

 

 

з відбором харчових відходів 

на одне місце

0,43

0,160 

без відбору харчових відходів 

на одне місце

0,50

0,180 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                 Р І Ш Е Н Н Я

       ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12.12 р.                                               № 474

смт. Нова Маячка

  Про затвердження

 Правил утримання домашніх

 тварин у смт. Нова Маячка

           Керуючись ст. 140, 146 Конституції України, ст. 9 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, ст. 16 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до законів України “Про благоустрій населених пунктів”, “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 2 червня 2009 року № 264 “Про затвердження Методичних рекомендацій і розроблення правил утримання домашніх тварин у населених пунктах”, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”з метою врегулювання відносин у сфері поводження, утримання, використання домашніх тварин на території смт. Нова маячка Новомаячківська селищна  рада

                                                                        В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити Правила утримання домашніх тварин у смт. Нова Маячка, що додається .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань гуманітарної політики, гласності та  зв»язків з громадськими організаціями.

 Селищний голова                                                           А.А.Костиря

                                                                                               Додаток

                                                                                              до проекту рішення ХХХ сесії

                                                                                              Новомаячківської селищної ради   шостого скликання

                                                                                              № 474 від 20.12.2012 року

ПРАВИЛА

 утримання домашніх тварин

у  смт. Нова Маячка


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

     1.1. Правила утримання домашніх тварин у селах Новомаячківської селищної ради (далі – Правила) розроблено з метою врегулювання відносин у сфері поводження, утримання, використання домашніх тварин на території Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області.
   
1.2. Правовою основою Правил є закони України "Про благоустрій населених пунктів", "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про місцеве самоврядування в Україні, "Про ветеринарну медицину", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб" та інші нормативно – правові акти.
    1.3. Поняття та терміни, які використовуються у цих Правилах, мають таке значення:

- адаптованість собаки в умовах населеного пункту – перевірка мінімально необхідного переліку навичок, виконання яких дозволяє визначити стан нервової системи собаки, його керованість, ступінь безпеки собаки по відношенню до його власника й оточення, а також наявність у самого власника навичок керування собакою визначається шляхом тестування за встановленою програмою;

- бездоглядні тварини – домашні собаки та коти, незалежно від породи та призначення (у тому числі собаки, що мають ошийник з особистим номерним знаком і намордник), які знаходяться без власника та не на прив’язі на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті та інших громадських місцях;

- безпритульні тварини – домашні  тварини,  що  залишилися  без догляду   людини  або  утворили  напіввільні  угруповання,  здатні розмножуватися поза контролем людини;

- біостерилізація – позбавлення тварини хірургічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності);

- вигул собак – тимчасове знаходження собак у присутності їхніх власників або осіб, що їх заміняють, на відкритому повітрі, поза місцями постійного проживання цих собак, з метою задоволення їхніх фізіологічних потреб і гармонійного розвитку;

- відчуження тварини – передача права власності на тварину юридичним чи фізичним особам у спосіб, що не заборонений чинним законодавством;

- власник собаки чи кота – юридична або фізична особа, яка здійснює догляд за твариною, що належить їй на праві власності або на інших підставах, які не суперечать законодавству України;

- гуманне ставлення до тварин – дії,  що  відповідають  вимогам захисту   тварин   від жорстокого поводження і передбачають доброзичливе ставлення до тварин,  сприяння їх  благу,  покращання якості їх життя тощо;

- громадське місце – частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони;

- дикі тварини - тварини, природним середовищем існування яких є дика природа, у тому числі ті, які перебувають у неволі чи напіввільних умовах;

- домашні тварини – собаки, коти та інші тварини, що протягом тривалого історичного періоду традиційно утримуються і розводяться людиною, а також тварини видів чи порід штучно виведених людиною для задоволення естетичних потреб і потреб у спілкуванні, що, як правило, не мають життєздатних диких популяцій, які складаються з особин з аналогічними морфологічними ознаками, та існують тривалий час у їх природному ареалі;

- домашні собаки та коти – тварини, які утримуються власниками як домашні улюбленці, компаньйони-помічники (поводирі незрячих, охоронці житла та іншого майна тощо), об’єкти комерційного використання, що знаходяться під контролем (наглядом) власника, членів його сім’ї або уповноваженої власником особи;

- експериментальна тварина – тварина, що використовується для проведення наукових дослідів, експериментів;

- евтаназія – гуманні методи умертвіння тварин,  що виключають їх передсмертні страждання;

- екскременти – відходи життєдіяльності тварини;

- жорстоке умертвіння тварин – умертвіння тварин  без застосування  знеболюючих   засобів, що запобігають відчуттю тваринами болю і страху;

- жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування  тварин одна на одну,  вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів;

- ідентифікація домашніх тварин – біркування, чіпування, таврування тварин тощо, з присвоєнням особистого ідентифікаційного коду;

- карантинний майданчик – спеціально обладнані приміщення або частини  приміщень, які  призначені для  тимчасового утримання домашніх тварин у разі їх вилову чи тимчасової ізоляції;

- куточок живої природи – складова частина кабінету (відділу, лабораторії, класу) біології загальноосвітніх і позашкільних навчальних, наукових, санаторно-курортних і оздоровчих закладів, які створюються для проведення навчальних, практичних занять, з метою здобуття поглиблених знань про живі організми, формування фактичних умінь та навичок, вивчення, спостереження та догляду за рослинами і тваринами, на які є відповідні дозволи санітарних, ветеринарних та інших служб;

- місце або зона для вигулу тварин – територія, на якій власник має право вільного вигулу тварини за умов дотримання вимог Правил;

- притулки для тварин – неприбуткові установи, спеціально призначені та облаштовані для утримання безпритульних тварин.

- потенційно небезпечні собаки – собаки, які належать до порід собак, визнаних потенційно небезпечними, а також особини, які мають фенотипічні ознаки цих порід. Перелік таких порід наведено у Додатку 1. Службові собаки та собаки бійцівських порід є джерелом підвищеної небезпеки;

- поводир незрячого (тварина супроводу) – собака, який використовується для полегшення пересування в умовах міста інвалідів І або ІІ групи, позбавлених зору, або залишковий зір яких не дає можливості самостійно орієнтуватися в просторі, осіб, які мають обмежені фізичні можливості і потребують допомоги спеціально підготовленого собаки для пересування і спілкування. При цьому, тварина повинна пройти підготовку у спеціалізованих закладах із підготовки собак-поводирів та реабілітації інвалідів. Після закінчення навчання (підготовки), тварина разом з комплектом необхідного спорядження та підтверджуючим документом установленого зразка (що має назву "Собака-поводир сліпого") передається особі, позбавленій зору;

- пункт тимчасового утримання тварин (пункт перетримки)спеціально обладнані приміщення (території) для тимчасового утримання вилучених або іншим способом відчужених тварин, а також знайдених або виловлених бездоглядних тварин;

 

- реєстрація домашніх тварин – система обліку тварин, яку здійснює орган місцевого самоврядування, шляхом присвоєння тварині індивідуального номера та внесення відповідної інформації до загальної електронної бази домашніх тварин;

- собаки, що визнані небезпечними – собаки, які вже проявили неспровоковану агресію до людей і тварин, що підтверджено відповідним протоколом (актом), складеним з дотриманням вимог законодавства України.

- спровокована агресія – агресивна поведінка тварини, викликана навмисними діями;

- тимчасова ізоляція (карантинування) тварин – тимчасове перебування тварин у пунктах перетримки та притулках (міні притулках) для утримання тварин до вирішення питань, пов’язаних з їхнім подальшим утриманням;

- утримання в домашніх умовах – обмеження  природної  волі домашніх тварин,  що виключає  їх  вільне  переміщення  за  межами квартири, подвір'я окремого будинку;

- шкода, заподіяна третій особі внаслідок агресивної або непередбачуваної дії тварини – шкода, яка призвела до погіршення стану фізичного або психічного здоров’я людини, ушкодження майна, якщо існує причинно-наслідковий зв’язок між дією цієї тварини і заподіяною шкодою.

 2. Склад і зміст Правил утримання домашніх тварин в смт. Нова Маячка.

             2.1. Сфера дії цих Правил.

 Дія цих Правил поширюється на відносини, що виникають у зв'язку з утриманням домашніх тварин та поводженням із ними фізичних та юридичних осіб в смт. Нова Маячка .

Дія цих Правил не поширюється на установи Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, центрального органу виконавчої влади у справі охорони державного кордону, центрального органу виконавчої влади в галузі митної служби.

 2.2. Забезпечення державних, громадських та приватних інтересів, відкритості та доступності Правил.    

Забезпечення державних, громадських та приватних інтересів у сфері утримання домашніх тварин в смт. Нова Маячка, відповідно до законодавства здійснюється шляхом їх врахування під час розроблення та реалізації Правил.

            З метою дотримання інтересів вищезазначених суб'єктів, Новомаячківська селищна рада в межах наданих чинним законодавством України повноважень та відповідно до Законів України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", "Про місцеве самоврядування в Україні", Статуту територіальної громади смт. Нова Маячка забезпечує :

- оприлюднення проекту Правил разом із відповідним аналізом регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань;

- прийняття зауважень та пропозицій протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу;

- розгляд та врахування розробником цього проекту одержаних протягом встановленого строку усіх зауважень і пропозицій щодо проекту Правил та відповідного аналізу регуляторного впливу;

- проведення громадських слухань;

- оприлюднення Правил після їх встановлення Новомаячківською селищноюрадою протягом п'яти робочих днів з дня прийняття рішення селищною радою. 

     2.3. Участь громадян і громадських організацій у виконанні Правил.

Громадські організації у сфері захисту тварин від жорстокого поводження: беруть участь у проведенні державними органами  управління  у сфері захисту тварин від жорстокого поводження перевірок виконання підприємствами, установами та організаціями планів і заходів, пов'язаних із захистом тварин від жорстокого поводження;

ставлять перед відповідними органами державної влади питання про конфіскацію тварин та відповідальність осіб, які їх утримують, відповідно до чинного законодавства, у разі виявлення фактів жорстокого поводження з тваринами;

подають до суду позови про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про захист тварин від жорстокого поводження, в тому числі здоров'ю громадян і майну громадських організацій.

Громадські організації, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження, мають право одержувати від органів державної влади та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації ними своїх статутних цілей і завдань.

            Діяльність громадських організацій у сфері захисту тварин від жорстокого поводження здійснюється відповідно до законодавства України на основі їх статутів.

Громадяни повинні дотримуватися Правил утримання домашніх тварин в смт. Нова Маячка , не допускати порушень цих Правил, гуманно ставитись до тварин та виховувати гуманне ставлення до них у дітей.

             2.4. Порядок внесення змін до Правил.

           Внесення змін до Правил, або їх перегляд здійснюється Новомаячківською селищноюрадою у випадку прийняття інших нормативно-правових актів у цій сфері в порядку, визначеному чинним законодавством України, з урахуванням вимог щодо їх громадського обговорення і розгляду пропозицій та зауважень до них.

 

2.5 Вимоги до утримання домашніх тварин в смт. Нова Маячка .

 

2.5.1. Загальні Правила утримання тварин, що виключають жорстокість.

Умови утримання тварин повинні  відповідати  їх  біологічним, видовим та індивідуальним особливостям.

            Умови утримання   тварин  повинні  задовольняти  їх  природні потреби в їжі,  воді,  сні,  рухах, контактах із собі подібними, у природній активності та інші потреби.

            Кількість тварин,   що  утримуються,  обмежується  можливістю забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог Закону України "Про захист тварин від жорсткого поводження" та цих Правил.

            Місце утримання тварин повинно бути оснащено таким чином, щоб забезпечити   необхідні  простір,  температурно-вологісний  режим, природне освітлення,  вентиляцію та можливість контакту тварин  із природним для них середовищем.

Утримання тварин  у  дитячих  закладах  допускається за умови забезпечення постійного догляду за тваринами відповідно  до  вимог Закону України "Про захист тварин від жорсткого поводження" та цих Правил.

  2.5.2. Особливості утримання домашніх тварин

Особа, яка утримує домашню тварину, зобов'язана:

- забезпечити домашній тварині необхідні умови, що відповідають її біологічним, видовим та індивідуальним особливостям, відповідно до вимог Закону України "Про захист тварин від жорсткого поводження" та цих Правил;

- дотримуватися санітарно-гігієнічних  норм експлуатації жилого приміщення,  де  утримується  домашня  тварина  (місце  постійного утримання), та норм співжиття.

            Особи, які утримують домашніх тварин,  мають право з'являтися з ними поза місцями їх постійного утримання (супроводжувати їх).

            Супроводжувати домашню   тварину   може  особа,  яка  досягла 14-річного віку.

Особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана забезпечити:

- безпеку оточуючих  людей  і  тварин,  а   також   майна   від заподіяння шкоди супроводжуваною домашньою твариною;

- безпеку супроводжуваної домашньої тварини;

- безпеку дорожнього  руху при проходженні з домашньою твариною біля транспортних шляхів і при їх переході, шляхом  безпосереднього контролю за її поведінкою.

При супроводженні домашніх тварин не допускається залишати їх без нагляду.

Дозволяється утримувати домашніх тварин:

 - у будинках, де проживає кілька сімей, - лише  за  письмовою  згодою всіх мешканців будинку.  При цьому не дозволяється  утримувати  домашніх  тварин  у  місцях   загального користування;

- у зоокутках дитячих,  освітніх, санаторно-оздоровчих закладів - з дозволу відповідного органу за погодженням з      органами державної санітарно-епідеміологічної служби та ветеринарної медицини;

- у вільному  вигулі  на  ізольованій,  добре огородженій  території (в ізольованому приміщенні) на прив'язі або без неї;

-  юридичними  особами: для  охорони  -   в обладнаних  приміщеннях  або  на прив'язі;  для дослідної мети – у вольєрах, біологічних клініках (віваріях) або в розплідниках;

собак - без  повідків  і  намордників – під час оперативного використання    правоохоронними   органами,   собак   спеціального призначення,  а також собак,  під  час  муштри,  на  полюванні,  на навчально-дресирувальних майданчиках.

Фізичні та  юридичні  особи,  які  утримують домашніх тварин, зобов'язані   дотримуватися   вимог   нормативно-правових   актів, зазначених  у  статті  2  Закону України " Про захист тварин від жорстокого поводження",  санітарно-гігієнічних  і ветеринарних норм та правил, а також не допускати порушень прав і законних   інтересів   інших  фізичних  і  юридичних  осіб  та  не створювати загрози безпеці людей, а також інших тварин.

 2.5.3. При поводженні з домашньою твариною особа, яка її утримує, зобов'язана:

- дбати про домашню тварину, забезпечувати їй достатню кількість їжі та постійний доступ до води;

- надавати можливість домашній тварині здійснювати необхідні рухи, контактувати з собі подібними;

- забезпечити наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу  домашньої тварини  поза місцем її постійного утримання;

- забезпечити наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками;

- забезпечувати своєчасне надання домашній тварині ветеринарних послуг (обстеження, лікування, щеплення тощо);

- негайно повідомляти медичну або ветеринарну установу про випадки  заподіяння домашньою твариною ушкоджень здоров'ю людині або іншим тваринам;

- негайно доставляти домашню тварину, яка вчинила дії, передбачені пунктом шостим цього розділу, у ветеринарну установу для огляду;

- запобігати неконтрольованому розмноженню домашніх тварин.

 2.5.4. При поводженні з тваринами не допускається:

 - використання оснащення, інвентарю, що травмують тварин;

- примушування тварин до виконання неприродних для них дій, що призводять до травмувань;

- нанесення побоїв, травм, з метою примушування тварин до виконання будь-яких вимог;

- використання тварин в умовах надмірних фізіологічних навантажень тощо.

          При проведенні больових процедур обов'язкове застосування знеболюючих препаратів.

Забороняється:

- розведення тварин з виявленими генетичними змінами, що спричиняють їм страждання;

- розведення тварин зі спадково закріпленою агресивністю;

- примушування до нападу одних тварин на інших, крім випадків використання  собак мисливських порід, інших ловчих звірів та птахів для полювання;

- проведення генетичних змін на тваринах;

- застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів допінгу;

інші дії чи бездіяльність, що суперечать принципам захисту тварин від жорстокого поводження;

            - тримання незареєстрованих собак;

            - тримання котів, собак на присадибних ділянках на відстані менше 15 метрів від вікон сусідніх житлових будинків.  

 2.6. Вимоги до реєстрації та перереєстрації домашніх тварин.

 2.6.1. Реєстрація та електронна ідентифікація домашніх тварин може проводитися протягом десяти календарних днів з дня придбання (купівлі, отримання в дар тощо) тварини.

2.6.2. Реєстрація здійснюється працівниками організацій, підприємств, установ, уповноважених на те органом місцевого самоврядування, за місцем проживання (реєстрації) власника.

2.6.3. Електронна ідентифікація домашніх тварин проводиться лікарем ветеринарної медицини.

2.6.4. Обов`язковій реєстрації підлягають собаки всіх порід з трьохмісячного віку.

2.6.5. Обов’язковій тимчасовій реєстрації також підлягають домашні тварини, які належать фізичним або юридичним особам, які незареєстровані в смт. Нова Маячка вразі, якщо вони перебувають на території  селища більше 45 діб.

2.6.6. Організації, підприємства, установи, уповноважені на те органом місцевого самоврядування, у п’ятиденний термін з моменту реєстрації видають власнику зареєстрованої тварини реєстраційне посвідчення, особистий номерний знак (жетон), який повинен бути прикріплений до ошийника собаки, і ознайомлюють власника домашньої тварини з Правилами утримання домашніх тварин в смт. Нова Маячка та ветеринарно-санітарними вимогами до її утримання.

2.6.7. За бажанням власника працівники клубу любителів тварин або розплідника можуть клеймувати тварину.

2.6.8. Реєстрація та перереєстрація домашніх тварин відбувається при пред’явленні їх власником квитанції (платіжного доручення) про внесення плати.

Крім того, власники собак, породи яких зазначені у додатку 1, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2002 № 944 “Про затвердження Порядку і правил проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам”, повинні до або під час реєстрації (перереєстрації) укласти договір обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, що може бути заподіяна третім особам. У разі відсутності договору страхування, реєстрація (перереєстрація) не проводиться.

Для проведення реєстрації, власником домашньої тварини подається паспорт, відповідний документ, який підтверджує право власності на цю тварину, ветеринарний документ встановленого зразка на тварину, з відміткою про проведення необхідних досліджень та щеплень.

Перереєстрація домашніх тварин проводиться в разі зміни місця проживання чи реєстрації власника, або зміни власника тварини.

2.6.9. Домашні тварин, власники яких не здійснили перереєстрацію, вважаються не зареєстрованими.

2.6.10. Для проведення перереєстрації власником домашньої тварини подається паспорт, відповідний документ, що підтверджує право власності на тварину і попередньо видане реєстраційне посвідчення на домашню тварину встановленого зразка. При перереєстрації видається лише нове посвідчення про реєстрацію, без зміни ідентифікаційного коду, крім випадків, коли реєстрація була проведена в іншому населеному пункті.

2.6.11. Кошти за послуги, пов’язані з реєстрацією чи перереєстрацією домашніх тварин, сплачуються власником відповідно до встановлених тарифів, що встановлюються органами місцевого самоврядування.

2.6.12. Від внесення плати за реєстрацію та перереєстрацію собак звільняються інваліди по зору, для яких собака слугує поводирем.

 2.7. Вимоги до утримання в смт. Нова Маячка  потенційно небезпечних домашніх тварин.

 Придбання порід собак, які визнано потенційно небезпечними дозволяється лише особам, які досягли 18-річного віку та пройшли спеціальне навчання у кінологічних організаціях. Особи, яким дозволено утримувати собак, визнаних потенційно небезпечними, повинні обов`язково бути членами кінологічних клубів та об’єднань, мати рекомендації від цих організацій і забезпечувати утримання потенційно небезпечних порід собак у відповідності до цих Правил, Законів України та інших нормативно-правових актів.

              2.8. Вимоги до вигулу домашніх тварин.

2.8.1. Особи, які утримують домашніх тварин або супроводжувальні особи мають право знаходитися з тваринами поза межами їх постійного утримання (супроводжувати її). Вигулювати собак в смт.Нова Маячка  дозволяється у визначених зонах: землях запасу Новомаячківської селищної ради – кв.98, (кінець вулиці Леніна, за домогосподарством                 № 307; кв.28 - перед провулком Військовий ; кв.42 - вздовж вулиці Степова.

 2.8.2. Дозволяється виводити собак за межі території подвір'я, організацій, підприємств тощо лише на повідку, з прикріпленим до ошийника номерним індивідуальним знаком (жетоном), а потенційно небезпечних собак та собак, що визнані небезпечними - обов'язково на короткому повідку і у наморднику.

 2.8.3. Особа, яка супроводжує тварину, має бути не молодше 14-ти річного віку (при вигулі собак потенційно небезпечних та які визнані небезпечними - не молодше 18-річного віку) та фізично спроможною керувати твариною.

 2.8.4. Особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана:

- забезпечити безпеку супроводжуваної тварини, оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною твариною, дорожнього руху при проходженні з твариною біля транспортних шляхів і при їх переході, шляхом безпосереднього контролю за її поведінкою;

- здійснювати вигул собак без повідка лише в місцях та зонах для вигулу тварин, які зазначені відповідними знаками або надписами (окрім собак, які визнані як потенційно небезпечні);

- прибирати екскременти за своїми тваринами в місцях загального користування   (ця вимога не поширюється на власників собак-поводирів);

- навчати собак за визнаними навчальними програмами без повідків і намордників на майданчиках для дресирування.

 2.8.5. При вигулі домашніх тварин забороняється:

- супроводжувати тварин у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;

- приводити тварин (крім собак-поводирів) у громадські місця, приміщення магазинів і кафе (крім спеціалізованих магазинів для тварин), об'єктів громадського харчування, установ охорони здоров'я, освіти та культури, на територію дитячих та спортивних майданчиків,парків, скверів, на території інших об'єктів благоустрою крім місць, визначених для вигулу тварин;

- залишати тварин бездоглядними (без нагляду);

- вигулювати собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах яких зроблено відмітку);

- вигулювати собак у не відведених для цього місцях.

          2.9. Вимоги до проведення вилову та тимчасової ізоляції домашніх тварин.

 Собаки, незалежно  від породи,  належності та призначення,  у тому числі  й  ті,  що  мають  нашийники  з  номерними  знаками  і намордники,  але  знаходяться  без  власника  на вулицях, площах, ринках, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

Тимчасовій ізоляції підлягають собаки,  коти та інші  домашні тварини   в   разі,  якщо  на  це  є  відповідне  рішення  органів санітарно-епідеміологічної  служби  та  ветеринарної  медицини,  а також ті,  що завдали тілесних ушкоджень людині або іншій домашній тварині. Тимчасова ізоляція домашніх тварин  може  проводитись  у примусовому  порядку,  якщо  домашня  тварина  є  небезпечною  для оточуючих.

Тимчасово ізольовані домашні тварини протягом семи днів з дня їх  вилову  повинні  бути  обстеженими  і  після висновків державної установи  ветеринарної   медицини про стан  здоров'я тварин, поверненими власникам (після  сплати  витрат  на  обстеження і утримання), а в разі виявлення обставин, що можуть загрожувати життю   та здоров'ю оточуючих, переданими спеціалізованим організаціям для подальшого лікування чи умертвіння.

Для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції  собак,  котів та  інших домашніх тварин органами місцевого самоврядування можуть створюватися комунальні служби або підприємства з питань утримання та поводження з тваринами в населених  пунктах відповідно до місцевих програм регулювання чисельності тварин у   населених пунктах.

Вилов собак, котів та інших домашніх тварин окремими громадянами  забороняється,  крім  випадків, коли ці тварини  є небезпечними для оточуючих та проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей.

Вилов собак, котів та інших домашніх тварин, як правило, проводиться за відсутності сторонніх осіб із 5-ї до 7-ї години, або після 20-ї години (влітку - після 22-ї години).

Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства,  що  здійснює вилов, і можуть бути повернуті власникам із дозволу ветеринарної  установи  після пред'явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості  витрат на вилов і утримання.

Виловлені бродячі  домашні  тварини протягом п'яти днів з дня їх  вилову  утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює   вилов, і можуть бути передані спеціалізованим організаціям для  передачі  тварин  у спеціалізовані притулки.

Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення у ЗМІ про затримання безпритульної тварини не буде виявлено  її  власника  або  власник  не заявить  про  своє  право  на  тварину,  право власності на цю тварину переходить  до  особи, у якої  вона була  на утриманні  та в користуванні.

У разі  відмови  особи, у якої безпритульна тварина була на утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї, ця тварина   переходить  у   власність  територіальної  громади,  на території якої її було виявлено.

Повернені власникам тварини підлягають щепленню проти сказу.

Власники зобов'язані протягом тридцяти днів утримувати таких тварин в  ізольованому приміщенні і за  вказівкою ветеринарної установи доставляти їх для огляду.

2.10. Вимоги до функціонування притулків для безпритульних тварин.

Для утримання безпритульних тварин створюються  притулки для тварин.

Притулки для тварин можуть створюватися органами виконавчої влади,   органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями,   незалежно від форм власності, громадськими і благодійними організаціями та фізичними особами.

Притулки для тварин проводять свою діяльність за рахунок коштів їх  власників,  а  також  будь-яких  інших  не заборонених законом джерел.

Місцеві бюджети можуть передбачати кошти на створення притулків для   тварин  та  відшкодування  витрат  притулкам  по утриманню тварин незалежно від їх форм власності.

Положення про притулок для тварин затверджується центральним органом виконавчої влади з питань ветеринарної медицини.

2.11. Вимоги до умертвіння домашніх тварин.

Умертвіння тварин допускається:

- для припинення страждань тварин,  якщо вони  не  можуть бути припинені в інший спосіб;

- за необхідності умертвіння новонародженого приплоду тварин;

- при регулюванні  чисельності диких тварин  і тварин, що не утримуються  людиною, але  перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини;

- за необхідності умертвіння окремих тварин,  які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання, або є носіями особливо небезпечного захворювання;

- за необхідності  оборони  від нападу тварини,  якщо життя або здоров'я людей знаходиться в небезпеці.

При умертвінні тварин мають дотримуватися такі вимоги:

- умертвіння проводиться методами,  що виключають  передсмертні страждання тварин;

- приміщення, де проводиться умертвіння, повинно бути відокремлене від приміщення, де утримуються інші тварини.

Забороняється: - застосовувати негуманні методи умертвіння тварин, що   призводять до загибелі від задушшя, електричного струму, больових ін'єкцій,  отруєння,  курареподібних препаратів, перегріву та інші больові методи.

Умертвіння тварин,  що страждають,  проводиться негайно, якщо їх страждання неможливо припинити іншим чином.

 2.12. Вимоги до поховання, переробки або утилізації померлих домашніх тварин.

 Поховання померлих домашніх тварин, у тому числі шляхом кремації, здійснюється за рахунок їх власників на місцях поховання, відведених органами місцевого самоврядування у встановленому законодавством порядку, з дотриманням санітарно-епідеміологічного та екологічного законодавства.

За згодою власника та за його рахунок можлива переробка або утилізація померлих домашніх тварин з дотриманням санітарно-епідеміологічного та екологічного законодавства..

Забороняється викидати трупи домашніх тварин у контейнери для збору побутових відходів, викидати чи захоронювати їх у не відведених для цього місцях.

 2.13. Інші вимоги Правил.

Виконавчий комітет Новомаячківської селищної ради визначає підприємства та організації, які повинні здійснювати обслуговування і забезпечення відповідного технічного та санітарно-епідемічного стану місць та зон для вигулу, майданчиків для дресирування собак. Виконання непередбачених цими Правилами вимог до утримання домашніх тварин в смт. Нова Маячка, забезпечується їх власниками відповідно до чинного законодавства України.

 2.14. Здійснення контролю за виконанням Правил.

 Здійснення контролю за виконанням Правил покладається на виконавчий комітет Новомаячківської селищної ради.

            Виконавчий комітет селищноїроади ради забезпечує:

- ознайомлення власників домашніх тварин з цими Правилами;

- слідкує за додержанням власниками тварин цих Правил;

- повідомляє працівників спеціалізованого підприємства по вилову тварин про наявність безпритульних тварин та сприяє виконанню ними своїх обов’язків;

- координацію діяльності, у разі наявності, підпорядкованих підприємств, установ, організацій щодо дотримання вимог цих Правил та інших нормативно-правових актів тримання собак, котів та інших тварин;

- здійснення контролю за додержанням вимог цих Правил та інших нормативно-правових актів у сфері тримання собак, котів та інших тварин фізичними і юридичними особами та їх філій згідно з чинним законодавством України.

Перевірка виконання вимог цих Правил, складання протоколів про адміністративні правопорушення, накладення і стягнення штрафів, розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачених чинним законодавством України, здійснюється уповноваженими на те посадовими особами та органами, уповноваженими розглядати справи про адміністративні правопорушення.

2.15. Відповідальність громадян та юридичних осіб за порушення Правил.

 За порушення вимог цих Правил винні особи несуть кримінальну,  адміністративну та цивільно-правову відповідальність згідно з чинним законодавством України.

 2.16. Перелік законодавчих та нормативно-правових актів, на основі яких діють Правила.

 Правила діють на основі законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про тваринний світ", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про ветеринарну медицину", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб", інших нормативно-правових актів та нормативних документів.

 2.17. Повноваження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, що здійснюють державне регулювання у сфері утримання домашніх тварин.

 Повноваження органів виконавчої влади  та  органів  місцевого самоврядування  у  сфері  захисту тварин від жорстокого поводження визначаються Законом України "Про захист тварин від жорсткого поводження" та іншими законами України.

                                                                                                                                Додаток 1

                                                                                                                                                                                                     до Правил

 

Перелік
порід собак, визнаних як потенційно небезпечні

 

  1. Акіта – іну.
  2. Американський бульдог.
  3. Американський стафордширський тер’єр.
  4. Англійський мастиф.
  5. Аргентинський дог.
  6. Бельгійська вівчарка.
  7. Бернський зенненхунд.
  8. Бордоський дог.
  9. Бразильська філа.
  10. Бульмастиф.
  11. Бультер’єр.
  12. Доберман.
  13. Кавказька вівчарка.
  14. Кане корсо.
  15. Мастіно неаполетано.
  16. Московська сторожова.
  17. Німецька вівчарка.
  18. Німецький дог.
  19. Перо преса канаріо.
  20. Південноруська вівчарка.
  21. Пітбультер’єр.
  22. Різеншнауцер.
  23. Родезійський ріджбек.
  24. Ротвейлер.
  25. Середньоазіатська вівчарка.
  26. Тосаіну.
  27. Чорний тер’єр.
  28. Німецький боксер.
  29. Фокстер’єр.
  30. Ягтер’єр німецький.
  31. Метиси вищезазначених порід з явними фенотипічними ознаками.

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                                 Р І Ш Е Н Н Я

                                                      ХХХ сесії шостого скликання

Від  20.12.12 року                                       № 486

смт. Нова Маячка

 Про преміювання Костиря А.А.,

Кос В.І.

             Керуючись “ Положенням про оплату праці та матеріальне стимулювання працівників Новомаячківської селищної ради “, згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09 березня 2006 року “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату, органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, за зразкове виконання посадових обов“язків і окремих важливих завдань, за сумлінну, бездоганну роботу, з нагоди Дня місцевого самоврядування, відповідно до ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », селищна рада

                                                            В И Р І Ш И Л А :

  . Нарахувати премію  в межах економії фонду заробітної плати

      Костиря Андрій Андрійович, селищний голова  -   14 700 грн.

      Кос Валентин Іванович, заступник селищного голови -    4 800 грн.

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську

   комісію  з питань планування бюджету та фінансів.

 Селищний голова                                                                                    А.А.Костиря.

   НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                 Р І Ш Е Н Н Я

       ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12.12 р.                                               № 470

смт. Нова Маячка

 Про розпорядження селищного голови                                                                

прийняті в міжсесійний період  

             Заслухавши інформацію селищного голови Костиря Андрія Андрійовича про розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період , відповідно до ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 В И Р І Ш И Л А :

  Затвердити розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період  :

  1. З основної діяльності  з № 105 по № 112
  2. З особового складу  з  № 95 по №  103

 ( Перелік додається )

 Селищний голова                                                               А.А. Костиря

 

                                                                                ДОДАТОК

                                                       До рішення ХХХ сесії шостого  скликання

                               № 470   від  20.12.12 р.

 

П Е Р Е Л І К

                  розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період

 

№№

п/п   Назва розпорядження                                                                                    Індекс            Дата

З особового складу :

1. Про  доплату за вислугу років Бердага А.В.                                                   95          05.11.12

2. Про відрядження Прудської С.О.                                                                    95-а       05.11.12

3. Про доплату за вислугу років Чушак Ю.А.                                                      96          05.11.12

4. Про надання щорічної основної відпустки Костіній О.В.                           97          05.11.12

5. Про надання щорічної основної відпустки Прудському В.М.                  98          05.11.12

6. Про надання щорічної основної відпустки Михайленко Л.І.                   99          15.11.12

7. Про надання щорічної основної відпустки Спільному Є.Л.                   100         19.11.12

8. Про надання щорічної основної відпустки Михайленко В.В.                 101         19.11.12

9. Про надання щорічної основної відпустки Полонікову О.А.                  102         21.11.12

10.Про преміювання працівників апарату Новомаячківської

     селищної ради                                                                                                   103         21.11.12

З основної діяльності:

1.Про  надання матеріальної допомоги на поховання                             105            07.11.12

2.Прореєстрацію Щетнікової Н.Х.                                                                    106            09.11.12

3.Про скликання ХХІХ сесії Новомаячківської селищної ради шостого

   скликання                                                                                                            107           12.11.12

4.Про   проведення в селищі «Чистого четверга»                                      108           14.11.12

5.Про виконання адміністративного стягнення у виді  громадських

   робіт  за вироком

   Цюрупинського районного суду відносно Новікова І.М.                        109                    14.11.12

6.Про  оголошення в селищі місячника пожежної безпеки                   110          15.11.12

7.Про  створення комісії по розгляду заяви Саніна В.М.                        111          21.11.12

8.Про виконання адміністративного стягнення  у виді громадських

  робіт  за вироком                         

  Цюрупинського районного суду відносно Савіцького М.М.                    112                     28.11.12           

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12. 2012 р.                                       №  476

Смт. Нова Маячка

 Про вилучення земельних

ділянок (присадибних)

             Розглянувши заяву гр. Саніної Наталії Равільєвної, Апасова Олександра ОЛександровича  про припинення права постійного користування земельною ділянкою та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії з земельних питань  Новомаячківської селищної ради Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Припинити право постійного користування гр. Саніною Наталією Равільєвною  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Дніпровська,51 загальною площею 0,53 га відповідно поданої заяви в зв’язку з продажею будинку по вищевказаній адресі.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Припинити право постійного користування гр. Апасова Олександра Олександровича земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Садова, 136 загальною площею 0,67 га відповідно поданої заяви в зв’язку з продажею будинку по вищевказаній адресі.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

3.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                               А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії  шостого скликання

Від 20.12.2012 р.                                               № 477

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку  проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок для

безоплатної передачі громадянам у власність.

 Розглянувши заяву гр. Бесараб Микола Миколайович про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність із земель запасу Новомаячківської селищної ради гр. Бесараб Миколі Миколайовичу та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради  з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 123, 125,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України, та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність із земель запасу Новомаячківської селищної ради для будівництва і обслуговування жилого будинку гр. Бесараб Миколі Миколайовичу за адресою вул. Дніпровська,б/н, смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. Остаточну площу земельної ділянки, яка передається у приватну власність громадянам, зазначеним у даному рішенні, визначити за результатами кадастрових зйомок.

3. Гр. Бесараб Миколі Миколайовичу замовити в  землевпорядній організації проект відведення  земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд до селищної ради.                                                                                                                               

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                           А.А.Костиря                                                 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії  шостого скликання

Від  20.12.2012 р.                                              № 478

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок громадянам в оренду.

 Розглянувши заяви гр.  Губка Андрія Віталійовича  про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Губка Андрію Віталійовичу та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії з земельних питань Новомаячківської селищної ради  Компанець О.В., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 40, 93, 116, 120, 122, 123, 124,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про оренду землі» (зі змінами та доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Губка Андрію Віталійовичу, за адресою: вул. Леніна,9  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – трикратний земельний податок.

1.1. Гр. Губка Андрію Віталійовичу в місячний термін з дня прийняття даного рішення замовити в  землевпорядній організації технічну документацію вищевказаних земельних ділянок та після відповідних погоджень надати на розгляд до селищної ради.

            2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                           А.А.Костиря                         

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ  сесії  шостого скликання

Від 20.12.2012 р.                                             №   479

смт. Нова Маячка

 Про дозвіл на виготовлення 

технічної документації

на  земельні ділянки

для безоплатної передачі у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель та споруд.

 Розглянувши заяву гр. гр. Бабінець Тетяни Миколаївни,  Турбаби Василя Васильовича, Шмигельської Лідії Миколаївни щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. гр. Бабінець Тетяні Миколаївні, Турбабі Василю Васильовичу, Шмигельській Лідії Миколаївні розташованих в смт Нова Маячка та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради з питань землевпорядкування Компанець О.В., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Бабінець Тетяні Миколаївні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка пров. Пирогова,49 .

1.1.Гр. Бабінець Тетяні Миколаївні замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Турбабі Василю Васильовичу на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Радянська,45, з них:

            - під забудовою – 0,0245 га;

            - рілля – 0,05 га:

            - багаторічні насадження – 0,0755 га.

2.1.Гр. Турбабі Василю Васильовичу замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Шмигельській Лідії Миколаївні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Червоноармійська,47.

3.1.Гр. Шмигельській Лідії Миколаївні замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії  шостого скликання

Від 20.12.2012 р.                                          №  480

смт. Нова Маячка

 Про затвердження технічної документації

із землеустрою та надання  земельних

ділянок у власність .

 Розглянувши заяву гр. Трунової Любов Миколаївни, Колодій Олександра Петровича, Матляк Романа Миколайовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки в смт Нова Маячка гр.  Труновій Любов Миколаївні, Колодію Олександру Петровичу, Матляку Роману Миколайовичу та інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради по земельним питанням Компанець О.В., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 125, 126, п.12 розділу Х “Перехідні положення” Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд  гр. Труновій Любов Миколаївні розташованої за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Дніпровська,169.

1.1. Надати у власність гр. Труновій Любов Миколаївні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Дніпровська,169, загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 005 : 0022 – 0,1500 га,

            1.2. Гр. Труновій Любов Миколаївні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку державний акт.

2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд  гр. Колодію Олександру Петровичу, розташованої за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Пролетарська,52.

2.1. Надати у власність гр. Колодію Олександру Петровичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Пролетарська,52, загальною площею  0,1000 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 045 : 0022 – 0,1500 га,

            2.2. Гр. Колодію Олександру Петровичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку державний акт.

3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд  гр. Матляку Роману Миколайовичу розташованої за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Пролетарська,54.

3.1. Надати у власність гр. Матляку Роману Миколайовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Пролетарська,54, загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 045 : 0021 – 0,1500 га,

            3.2. Гр. Матляку Роману Миколайовичу в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку державний акт.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                               А.А.Костиря.

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії  шостого скликання

Від 20.12.2012 р.                                           № 481

смт. Нова Маячка

 Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

 Розглянувши заяву гр. Смагіної Оксани Василівни про затвердження «Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Смагіній Оксані Василівні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Шевченко,33 смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»  та інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради по земельним питанням Компанець О.В., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186, п.12 розділу Х “Перехідні положення” Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Смагіній Оксані Василівні загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га із земель запасу Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Шевченко,33 смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати у власність гр. Смагіній Оксані Василівні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Шевченко,33 загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд 6525055700:01: 062 : 0016 – 0,1500 га,

            1.2. Гр. Смагіній Оксані Василівні в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку державний акт.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів

Селищний голова                                                                А.А.Костиря.

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії шостого скликання

Від 20.12.2012 р.                                        №  482

Смт. Нова Маячка

Про внесення змін до договору

купівлі-продажу земельної ділянки.

              Заслухавши заяву директора ПП «ДНІПРО-А-АГРО» Б.Б.Альошина,  інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради по земельним питанням О.В. Компанець, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до договору купівлі-продажу земельної ділянки від 26 квітня 2012 року (серія ВРР, №685019) укладеного на підставі рішення ХІV сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради №279 від 20.12.2011 р. «Про продаж земельних ділянок для здійснення підприємницької діяльності» та рішення ХХІ сесії шостого скликання Новомаячківської селищної ради №358 від 20.04.2012 р. «Про продаж земельних ділянок для здійснення підприємницької діяльності,» а саме:

- пункт 2.2. розділу 2. Ціна продажу земельної ділянки, строки і порядок оплати викласти в наступній редакції:

         2.2. Сума, зазначена в п.2.1. цього Договору, сплачується Покупцем шляхом перерахування одноразового  платежу – 70% ціни продажу 368550,00 (Триста шістдесят вісім тисяч п’ятсот п’ятдесят) гривень 00 копійок у вересні місяці 2013 року та решти суми в розмірі 157950,00 (сто п’ятдесят сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят) гривень 00 копійок до двадцятого жовтня 2013 року, до місцевого бюджету Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області на р/рахунок 33117327700286, ЄДРПОУ 38045231, МФО 852010, УДКСУ у Цюрупинському районі Херсонської області код платежу 33010101 (кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності).  

- пункт 6.3. розділу 6. Відповідальність сторін - виключити.

У зв’язку з цим пункти 6.4. – 6.10. вважати відповідно пунктами 6.3. – 6.9..

            2. В зв’язку з прийняттям пункту 1 даного рішення пеня, яка нарахована на підставі пункту 6.3. даного договору, оплаті не підлягає.

3.В зв’язку з перенесенням оплати за продаж земельної ділянки на один рік ПП  «ДНІПРО-А-АГРО» при розрахунках  врахувати індекс інфляції.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                                А.А. Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ  сесії  шостого  скликання

Від  20.12.2012  р.                                     №    483

смт. Нова Маячка

 Про передачу в повне господарське відання

будівель – об’єктів власності

територіальної громади селища.

 Відповідно до ст 24, 78, 136 Господарського Кодексу України, керуючись пунктом 31 частини першої ст 26, ст 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань з питань економічного та соціального розвитку селища Нова Маячка, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Передати будівлі та споруди – об’єкти власності територіальної громади в повне господарське відання:

- за адресою: смт Нова Маячка вул. Леніна,88 - Новомаячківському дошкільному навчальному закладу №2;

- за адресою: смт Нова Маячка вул. 1 Травня,125 - Новомаячківському дошкільному навчальному закладу №1;

- за адресою: смт Нова Маячка вул. Одеська,25 - Новомаячківському дошкільному навчальному закладу №3;

2. Доручити селищному голові Костирі А.А. підписати акти приймання-передачі зазначених будівель в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного та соціального розвитку селища Нова Маячка.

 Селищний голова                                                                                                   А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ  сесії  п’ятого  скликання

Від  20.12.12  р.                                              №   484

смт. Нова Маячка

 Про надання дозволу на збір матеріалів

попереднього погодження земельної
ділянки для передачі в оренду під розміщення   торгівельного кіоску.

 Розглянувши заяву гр. Павлішин Г.М. про надання дозволу  на збір матеріалів попереднього погодження земельної ділянки для передачі в оренду під розміщення торгівельного кіоску, протокол засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії  з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 122, 151 Земельного Кодексу України  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна Рада

 В И Р І Ш И Л А :

  1.  Запропонувати гр. Павлішин Г.М. оформити земельну ділянку для передачі в користування. Отримати земельну ділянку для установки кіоску відповідно до закону України. 
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

  Селищний голова                                                                                                   А.А.Костиря

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХХХ сесії  шостого  скликання

Від  20 .12.2012  р.                                    №  485

смт. Нова Маячка

 Про погодження надання

земельних  ділянок за межами селища

громадянам у власність для ведення особистого

селянського господарства.

 Розглянувши заяву гр. Лунченко Тетяни Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель резервного фонду в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради гр. Лунченко Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради з питань землевпорядкування Компанець О.В., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Не заперечує про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель резервного фонду в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради  для ведення особистого селянського господарства  гр. Лунченко Тетяні Анатоліївні орієнтовною площею 0,80 га відповідно до додатку (додається).

2. Гр. Лунченко Тетяні Анатоліївні в місячний строк  дане рішення подати для подальшого розгляду до Цюрупинської районної державної адміністрації .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                А.А.Костиря