Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Олешківського району

 

Херсонської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

  ХХХІХ сесії сьомого скликання

 

Від  15.06.18 р.                                                  № 475

 

смт. Нова Маячка

 

 

 

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади селища Нова Маячка та Ювілейної сільської об’єднаної територіальної громади в Новомаячківську  об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Нова Маячка

 


 

Заслухавши інформацію уповноваженого представника ініціативної групи Аліміна Олександра Віталійовича про  ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади селища Нова Маячка та Ювілейної сільської об’єднаної територіальної громади в Новомаячківську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Нова Маячка, відповідно до статті 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Статуту територіальної громади Новомаячківської селищної ради, затвердженого рішенням Новомаячківської селищної ради від 15 лютого 2008 року № 553, Положення про місцеві ініціативи в смт Нова Маячка, затвердженого рішенням Новомаячківської селищної ради від 03.02.2017 року № 273, керуючись статтею 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

 

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

 

1. Підтримати місцеву ініціативу щодо  добровільного об’єднання територіальної громади селища Нова Маячка та Ювілейної сільської об’єднаної територіальної громади в Новомаячківську  об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Нова Маячка.

 

2. Селищному голові забезпечити проведення громадського обговорення зазначеної місцевої ініціативи у форматі громадських слухань.

 

3.  Після завершення громадського обговорення зазначену місцеву ініціативу подати до Новомаячківської селищної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

 

 

 

 

 

Новомаячківський селищний голова                                                       В.І.Кос         

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                     Олешківського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ХХХІХ сесії сьомого  скликання

Від  15.06.18 р.                                                  № 476

смт. Нова Маячка

 

Про надання частини щорічної основної відпустки

та матеріальної допомоги Кос В.І.

 

        Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», відповідно до ст.ст. 2,6,10,12 Закону України   «Про відпустки», ст.ст. 74,75,79 Кодексу Законів України про працю, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 250 від 27.04.1994 року «Про порядок і умови надання державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування додаткових оплачуваних відпусток»  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Надати селищному голові Кос Валентину Івановичу частину  щорічної основної відпустки за відпрацьований  період з 28 грудня 2017 року по 27 грудня 2018 року тривалістю 14 календарних днів з 16 липня 2018 року по 29 липня 2018 року включно.

2.      Надати Кос В.І. матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

3.      На період щорічної основної відпустки Кос В.І. виконання обов’язків селищного голови покласти на секретаря ради Пісковцову І.І.

 

 

Новомаячківський селищний голова                                                        В.І Кос