Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської област

  Проект  Р І Ш Е Н Н Я

ХХХІ сесії шостого скликання

Від  р.                                                                                                      № 

Смт. Нова Маячка

 Про передачу газових мереж

 на баланс ВАТ « Херсонгаз »

             Заслухавши інформацію заступника селищного голови  Кос Валентина Івановича про передачу безоплатно на баланс ПАТ « Херсонгаз »  для технічного обслуговування газогону довжиною 145м  по провулку Кримський, з метою попередження аварій на мережах газопостачання , посилення технічного нагляду за їх утриманням , кваліфікованою експлуатацією  спеціалізованою організацією ПАТ “Херсонгаз “, відповідно до Правил безпеки газопостачання України , затверджених Держнаглядохоронпраці від 01.10.1997 року № 254 ,  керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 В И Р І Ш И Л А :

 Відмінити рішення № 103 сесії Новомаячківської селищної ради від 09.02.2011

  1. «Про передачу безоплатно на баланс ВАТ «Херсонгаз» для технічного обслуговування газогону».
  2. Передати  публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Херсонгаз» на баланс у користування газові мережі і споруди на них, згідно переліку зазначеному в додатку 1 (додається), які знаходяться в комунальній власності,  для забезпечення  технічного обслуговування,  ремонту та безпечної експлуатації.
  3. Передача газових мереж і споруд не спричиняє передачу ПАТ «Херсонгаз» права власності на ці об’єкти.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціального та економічного розвитку селища .

 Селищний голова                                                                    А.А. Костиря

 

 

Додаток 1
до рішення ХХХІІ  сесії
№ ____ від _____________

  Перелік 

газових мереж і споруд, які передаються у користування
на баланс ПАТ «Херсонгаз»

по провулку Кримський, 1-А, смт.Нова Маячка

  Розподільний газопровід середнього тиску, довжиною 145 м.п.

  1. Газопровід-введення  середнього тиску довжиною 16 м.п.
  2. РДГС – 10 – 1 шт.
 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХХІ  сесії  шостого скликання

Від .01.2013 р.                                                                                   №  

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення 

технічної документації

на  земельні ділянки

для безоплатної передачі у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель та споруд.

 Розглянувши заяву гр. гр. Мєджанової Олени Петрівни щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. гр. Мєджановій Олені Петрівні розташованих в смт Нова Маячка та заслухавши інформацію спеціаліста з земельних питань Новомаячківської селищної ради Спільного Є.Л., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Мєджановій Олені Петрівні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Дніпровська,51, з них:

            - під забудовою – 0,0149 га;

            - рілля – 0,1351 га:

            - багаторічні насадження – 0,0 га.

1.1.Гр. Мєджановій Олені Петрівні замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                      А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н НЯ

ХХХІ сесії шостого скликання

Від хх.01.2013 р.                                                                                                                     №  

Смт. Нова Маячка

 Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

                Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста з земельних питань  Новомаячківської селищної ради Спільного Є.Л. про відміну рішеннь сесії  Новомаячківської селищної ради, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1. Скасувати  рішення № 234 сесії Новомаячківської селищної ради від 21.09.2011р. «Про надання земельних  ділянок в оренду п/п. Новосєльцеву І.Я.» , в зв’язку з продажем нерухомості на земельних ділянках які були передані в оренду.   

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 Селищний голова                                                                                                                                                                 А.А.Костиря 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я

ХХХІ  сесії  шостого  скликання

Від  .01.2013  р.                                                                                       №    

смт. Нова Маячка

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації на

 земельну ділянку для передачі

в оренду в межах селища.

 Розглянувши заяву гр. Гітрук Оксани Олександрівни  про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для передачі в оренду в межах селища під розміщення магазину продовольчих товарів, протокол засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів , та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 38, 93, 120, 122, 123, 124, 125, Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Дати дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку щодо передачі в оренду гр. Гітрук Оксані Олександрівні під розміщення магазину орієнтовною площею 0,0181 га,  за адресою смт. Нова Маячка, вул. Леніна № 240 в зв’язку з купівлею об’єкта на даній земельній ділянці. Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 12,00% від нормативної грошової оцінки землі.

1.1.Після погодження документації з відповідними інстанціями, надати його на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку щодо передачі в оренду гр. Гітрук Оксані Олександрівні під розміщення магазину орієнтовною площею 0,0378 га,  за адресою смт. Нова Маячка, вул. Климака № 32 в зв’язку з купівлею об’єкта на даній земельній ділянці. Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 12,00% від нормативної грошової оцінки землі.

2.1.Після погодження документації з відповідними інстанціями, надати його на розгляд та затвердження до селищної ради.

3.Дати дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку щодо передачі в оренду гр. Гітрук Оксані Олександрівні під розміщення магазину орієнтовною площею 0,0135 га,  за адресою смт. Нова Маячка, вул. Дніпровська № 114 в зв’язку з купівлею об’єкта на даній земельній ділянці. Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 12,00% від нормативної грошової оцінки землі.

3.1.Після погодження документації з відповідними інстанціями, надати його на розгляд та затвердження до селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

   Селищний голова                                                                                                                    А.А.Костиря

  НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                        П Р О Е К Т     Р І Ш Е Н Н Я

                                                         ХХХІІ сесії шостого скликання

Від ___.01.13 р.                                                                                                                  №

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження  результатів

виконання програми соціального та економічного

розвитку селища за 2012 рік

Заслухавши та обговоривши  інформацію щодо  виконання основних показників програми соціального та економічного розвитку селища за 2012 рік, сесія селищної  ради  відмічає, що протягом  2012 року забезпечено стабільну роботу бюджетних установ та  комунального господарства,  забезпечено безперебійне водопостачання, газопостачання та належне надання торгівельних, інших послуг організаціями, підприємствами, установами населенню. Зокрема :

У сфері соціального розвитку.

-          забезпечено своєчасна виплата заробітної плати підприємствами та організаціями селища не залежно від форм власності;

-          поліпшена  демографічна ситуація;

      У 2011 році народилося 66 дітей, померло 108 чоловік.

      У 2012 році народилося 95 дітей, померло 116 чоловік

-          забезпечено  обслуговування одиноких непрацездатних громадян за місцем проживання у кількості  72 чоловік.

У сфері гуманітарного розвитку

-          збережено мережу закладів освіти, культури, охорони здоров’я;

            Станом на 01.09.2012 року в Новомаячківській ЗОШ І-ІІ ст. навчається  86 дітей.

            В Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається 759 учнів.

 -  На території селища проживає дітей дошкільного віку – 539 чол., з них відвідують дитячі

  садки – 171 чол.

Протягом 2012 року придбано для ДНЗ № 2 витяжку на суму 2 500 грн., постільні комплекти та подушки на суму 5 250 грн., для ДНЗ № 1 меблі для кухні та ліжка на суму 36 487 грн.

- збережено  та поновлено книжковий фонд бібліотек, а саме  надійшла спонсорська допомога для бібліотеки для дорослих у вигляді книжок від обласної бібліотеки ім. Гончара  на суму 558 грн., для бібліотеки для дітей на суму 275 грн.; від Цюрупинського районного відділу культури для бібліотеки для дорослих на суму 20 110 грн., для бібліотеки для дітей на суму 9 703 грн.

- надійшла спонсорська допомога у вигляді книжок для селищної бібліотеки для дорослих від мешканця селища Гузенко Дмитра на суму 6 663 грн.

У сфері реформування державної власності     

- рішенням ХІХ  сесії шостого скликання від  23.03.2012  р. №   336  розглянувши ухвалу     Цюрупинського районного суду, враховуючи мирову угоду між Новомаячківською селищною радою та Хлистовим В.Д., прийнято у комунальну власність територіальної             громади Новомаячківської селищної ради  будівлю дитячого садка в смт. Нова Маячка, вул. Садова, 150 .

            - Керуючись рішенням ХІХ сесії Новомаячківської селищної ради шостого скликання від 23.03.2012 року № 336 та № 337 , створено комісію для передачі у комунальну власність         будівлі дитячого садка по вулиці Садова, 150 .

У сфері розвитку підприємництва

- На території селища працює 27 торгових точок з реалізації продовольчих та                       промислових товарів, 2 кафе, 2 ринка, перукарні.

- Підприємці селища залучаються до вирішення соціальних проблем селища, а саме є          спонсорами проведення Дня селища, Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Дня        визволення селища від німецько-фашистських загарбників, Новорічних та Різдвяних    свят.

У сфері енергозабезпечення

        -   З метою забезпечення 100% оплати за спожиті енергоносії населення селища проводиться             роз’яснювальна робота щодо необхідності своєчасного розрахунку за спожити воду ,        електроенергію та газ..

      -    СКП « Сількомунгосп » проводиться роз’яснювальна робота з населенням селища щодо  

            необхідності встановлення водолічильників

 З загальної кількості 1450 абонентів лічильниками обладнано 496.

- Здійснювався контроль за дотриманням лімітів споживання енергоносіїв бюджетними          установами селищної ради, затверджених розпорядженням селищного голови № 10 від     04.01.2012 року.

У сільському господарстві

- Ведуться роботи по коригуванню генерального плану селища. Кооперативом «Добробут»

 зібрані кошти в сумі 430 тис.грн. ПП «Геосвіт» проводить збір вихідних матеріалів.

          - В адміністративних межах Новомаячківської селищної ради знаходиться 14182,6 га            земель. З них доля земель сільськогосподарського призначення становить 8925,78 га, в тому числі рілля

            – 8185,68га, з них зрошувана 3262,0 га.

            На території ради у свій час було реформовано 2 сільськогосподарських         підприємства, які вже розпайовані (ВАТ ім. Латиських  стрільців та КСП         „Новомаячківський”). Право на отримання земельних паїв одержали 1745 громадян.

            Станом на 15 жовтня вже більш як 1659 власників паїв отримали державні акти на             земельні ділянки і укладають договори оренди з фермерами та іншими суб'єктами

            підприємницької діяльності. В зв’язку із закінченням строку дії договорів оренди      паїв на протязі 2012 року іде процес їх переукладання. Одинадцять орендарів вже   уклали договори оренди земельних ділянок із 696 власниками на площі 2169,43 га.        Процес переукладання договорів продовжується.

Зв’язок.

       - Рішенням виконавчого комітету № 50 від 26.09.2012 року надано дозвіл ПАТ «Укртелеком»  на проектування та будівництво об’єкту  «Розвиток сегменту  WiFi         доступу (Херсонська філія) в смт. Нова Маячка»  за адресою:  смт. Нова Маячка,              Цюрупинського району, Херсонської області .

Соціальне забезпечення

Протягом 2012 року продовжується розвиток адресності у вирішенні проблем  малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, інвалідів, пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

-         Щорічно в селищі проводиться Всеукраїнська благодійна акція “Милосердя”;

-         створено умови для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури шляхом будівництва пандусів.

-         розпорядженням  № 26 надана матеріальна допомога на поховання в сумі 150 гривень Галич Степаниді Степанівні.

-         розпорядженням  № 27,  надана матеріальна допомога дітям з малозабезпечених сімей Кузнєцову Івану і Галинській Вікторії  в сумі 300 гривень.

-         розпорядженням  № 55 надана   матеріальна допомога на поховання в сумі 150 гривень Шатохіній Валентині Миколаївні, Костиря Ірині Сергіївні, Подпалову Миколі Васильовичу

-         розпорядженням  № 56,  надана матеріальна допомога інваліду І групи Чижук Дем»яну Никодимовичу в сумі 300 гривень для придбання ліків.

-         розпорядженням  № 82,  надана матеріальна допомога Грінченко Тамарі Олександрівні   в сумі 300 гривень для придбання одягу та взуття малолітньому сину

-          розпорядженням  № 105 надана   матеріальна допомога на поховання в сумі 150 гривень Шатохіній Тамарі Олександрівні.

 

             -  Рішенням ХХХ сесії № 473 від 20.12.2012 року передбачені кошти на оплату

                  послуг по  перевезенню дров для певних категорій населення, а саме :                                  

багатодітні сім»ї, одинокі матері, сім»ї інвалідів, діти – сироти              в сумі 10 000 грн.

Охорона праці

 -   У 2012 році керівники бюджетних установ пройшли курси підвищення кваліфікації з         питань охорони праці;

 

Охорона здоров’я, материнства та дитинства.

- Забезпеченість населення селища  лікарями  не достатня .

- залишається значною захворюваність населення на туберкульоз за рахунок перебування в    селищі сезонних працівників;

Фізична культура і спорт

-          У 2012 році  в рамках святкування Дня селища започаткована акція « Новій Маячці – новий спортивний комплекс »

 

Житлова політика .

           - З метою поліпшення житлових і соціально-побутових умов населення селища ,     реалізації за рахунок усіх джерел фінансування заходів, спрямованих на         відродження селища шляхом підвищення життєзабезпечення населення,       збільшення обсягів газифікації та водозабезпечення селища затверджено селищну     програму індивідуального житлового будівництва на та поліпшення житлових умов     населення селища «Власний дім» на 2012 – 2020 роки .

 

Культура.

Загальна характеристика.

- У реалізації культурної політики в селищі  важливу роль відіграють заходи, спрямовані на збереження і розвиток мережі культурно-мистецьких закладів ,їх творчого, кадрового     потенціалу, зміцнення матеріально-технічної бази, підвищення рівня культурного    обслуговування різних верств населення, розвиток та популяризацію духовних культурних      надбань.

-         проведено капітальний ремонт  танцювального майданчика на суму 100 000 грн.

-         проведено капітальний ремонт танцювального залу на суму 35 000 грн..

 Державна політика, стосовно дітей,  сім’ї та молоді.

          -    Створено банк даних багатодітних сімей

                Всього сімей – 66, в них виховується 228 дітей в т.ч.

          -     родин в яких виховується 3 дітей – 48

          -     родин в яких виховується 4 дітей – 11

          -     родин в яких виховується 5 дітей – 4

          -    родин в яких виховується 6 дітей – 1

          -    родин в яких виховується 7 дітей – 2

               Селищна рада надає допомогу у зборі документів для виготовлення  посвідчень   багатодітним сім»ям.

        

            Благоустрій селища

             - Протягом 2012 року в селищі відбували покарання у виді громадських робіт 25 осіб, які виконували наступні роботи :                                                                                                         

     -    боротьба з бур’янами ( полоти , косити )

      -    підбілювання дерев

      -    підбілювання бордюрів

      -    фарбування

      -    перекопування газонів

      -    обрізання дерев

      -    вивезення сміття на об»єктах -  під“їздні шляхи до селища, парк у центрі селища,

           стадіон, озеро, сміттєзвалища, територія дитячих садків, вільні землі запасу селища,

           територія кладовищ селища, недобудоване будівництво в центрі селища.

            - Щопонеділка та щочетверга проводить прибирання території вздовж       автомобільної траси та під»їздні шляхи.

 

Утримання доріг

-         здійснено капітальний ремонт доріг селища на суму 114 420 грн.

-         проведено поточний ремонт доріг ( грейдеруванню і ямковий ремонт ) на суму 69 010 грн.

 

Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні сесія селищної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

  1.  Затвердити результати  виконання  програми соціального та економічного  розвитку  селища за 2012 рік.
  2. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально – економічного розвитку селища Нова Маячка 

                  Селищний голова                                                                  А.А.Костиря

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                         П Р О Е К Т     Р І Ш Е Н Н Я

                                                           ХХХІІ сесії шостого скликання

Від ___.01.13 р.                                                                                                           №

смт. Нова Маячка

Про розпорядження селищного голови                                                                

прийняті в міжсесійний період  

            Заслухавши інформацію селищного голови Костиря Андрія Андрійовича про розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період , відповідно до ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А : 

             Затвердити розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період  :

  1. З основної діяльності  з № 113 по № 122
  2. З особового складу  з  № 104 по №  111

( Перелік додається )

Селищний голова                                                               А.А. Костиря

                                                                                                                                                  ДОДАТОК

                                                                                  До рішення ХХХІІ сесії шостого     скликання

                                                  № ____   від  ___.01.13 р.

 

П Е Р Е Л І К

                  розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період

 

№№

п/п   Назва розпорядження                                                                                    Індекс            Дата

З особового складу :

1. Про  відрядження Прибитько Т.О.                                                                     104         04.12.12

2. Про надання щорічної основної відпустки Петрик В.Ф.                                105        04.12.12

3. Про преміювання працівників апарату Новомаячківської

     селищної ради                                                                                                          106         06.12.12

4.  Про звільнення Прудського В.М.                                                                        107         21.12.12

5. Про надання щорічної грошової винагороди завідуючим та

    педагогічним працівникам дошкільних дитячих закладів                            108        21.12.12

6. Про преміювання завідуючих та працівників дошкільних дитячих

    закладів                                                                                                                    109        21.12.12     

7. Про преміювання працівників селищного Будинку культури                    110        21.12.12

8. Про преміювання працівників селищних бібліотек                                     111        21.12.12

 

 

З основної діяльності:

1.Про скликання ХХХ сесії Новомаячківської селищної ради шостого

   скликання                                                                                                               113           29.11.12

2.Про реєстрацію Калініченко М.О.                                                                    114           10.12.12

3.Про проведення заходів з нагоди вшанування учасників ліквідації

   наслідків аварії на ЧАЕС                                                                                   114-а       10.12.12

4.Про затвердження норми витрати палива                                                   115          17.12.12

5.Про скликання ХХХІ сесії Новомаячківської селищної ради шостого

   скликання                                                                                                               116           17.12.12

6.Про виконання покарання  у виді громадських робіт  за вироком                         

  Цюрупинського районного суду відносно Тимчак О.І.                               117           18.12.12

7.Про створення комісії по передачі в повне господарське відання

   будівель – об»єктів власності територіальної громади селища           118          26.12.12

8.Про затвердження графіку чергування у вихідні та святкові дні           119          27.12.12

9.Про створення комісії для оприбуткування благодійних внесків         120          27.12.12

10.Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами

    Новомаячківської селищної ради покладених на них завдань

   і обов»язків                                                                                                         121           27.12.12

11.Про перенесення робочих днів у 2013 році                                             122           27.12.12