Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я

ХУ  сесії шостого скликання

Від  26.12.2011 р.                                           №  288

смт. Нова Маячка

 Про  затвердження тимчасового

 кошторису на I квартал 2012 року

       Заслухавши  інформацію  в.о. головного бухгалтера   про затвердження тимчасового кошторису на І  квартал 2012 року, відповідно до  ст.26 п. 23 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні »,   ст. 78 п. 3  Бюджетного Кодексу України, селищна рада:

                                                     В И Р І Ш И Л А :

 1.  Проводити фінансування бюджетних установ що утримуються за рахунок коштів бюджету Новомаячківської селищної ради в першому кварталі 2012 року у межах бюджетних призначень затвердженими додатками № 1, 2 до рішення.

 2.  Забезпечити першочергове спрямування коштів на фінансування захищених статей видатків загального фонду місцевого бюджету на перший квартал 2012 року за економічною структурою видатків.

-  оплата праці працівників бюджетних установ ( код 1110 )

-  нарахування на заробітну плату ( код 1120 )

-  медикаменти та перев’язувальні матеріали ( код 1132 )

-  продукти харчування ( код 1133 )

-  оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 1160 )

 3  Надати право виконкому селищної ради у разі виникнення тимчасових касових розривів селищного бюджету пов`язаних з тимчасовим  дефіцитом коштів та фінансування захищених статей видатків, отримувати короткотермінові позички на їх покриття в управлінні Державного казначейства в районі.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 Селищний голова                                                                               А.А.Костиря.

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я

ХУ  сесії шостого скликання

Від  26.12.11 р.                                                  №  290

смт Нова Маячка

 Про внесення змін до земельно-

кадастрової документації.

             Розглянувши заяву Приходько Світлани Олександрівни про внесення змін до земельно-кадастрової документації  в зв’язку зі зміною прізвища   та заслухавши інформацію спеціаліста  з питань землевпорядкування  Новомаячківської селищної ради Спільного Є.Л., керуючись ст.12  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 В И Р І Ш И Л А :

1.      Внести зміни до земельно-кадастрової документації Новомаячківської селищної ради, а саме:

змінити площу земельної ділянки, що розташована по вул. 9, Січня , 87  з 0,19 га. На 0,15 га..

2.       Спеціалісту з питань землевпорядкування Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

 

Селищний голова                                                                А.А.Костиря  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Херсонської області

Цюрупинського району

 Р І Ш Е Н Н Я 

ХУ сесії шостого скликання

            № 289

Від 26.12.11року

Смт Нова Маячка

 

Про дозвіл на розробку технічної

документації із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду

 Цюрупинській філії ПАТ «Херсонгаз».

 

            Розглянувши заяву начальника Цюрупинської філії ПАТ «Херсонгаз» П.П.Княгніцького  про дозвіл на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки в оренду Цюрупинській філії ПАТ «Херсонгаз» в зв’язку зі зміною назви вищезазначеного підприємства, керуючись ст. 12, 38, 93, 122, 123, 124, п.12 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.       Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування Цюрупинській філії ПАТ «Херсонгаз» для розміщення існуючої експлуатаційної дільниці за адресою: Цюрупинський район, Херсонська область,  смт. Нова Маячка, вул. Горького,53 загальною  площею 0,0677 га в тому числі:

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – в розмірі 3,00% від нормативної грошової оцінки землі.  

  1. Керівництву ПАТ «Херсонгаз»  замовити в землевпорядній організації технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та після відповідних погоджень  надати до селищної ради для укладення договору оренди.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                         А.А.Костиря

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ХУ  сесії  шостого скликання

Від 12.2011 р.                                                          №   287

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення 

технічної документації

на  земельні ділянки

для безоплатної передачі у власність.

 

Розглянувши заяви гр. Саніної Оксани Юріївни, Зайкової Людмили Вікторівни,  щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки  для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд,  розташованих в смт Нова Маячка заслухавши інформацію спеціаліста Новомаячківської селищної ради з питань землевпорядкування Спільного Є.Л., та протокол постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 121, 125,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Саніній Оксані Юріївні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,155.

1.1. Гр. Саніній Оксані Юріївні  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

2. Надати дозвіл гр. Зайковій Людмилі Вікторівні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Одеська,30.

2.1. Гр. Зайковій Людмилі Вікторівні  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                                                            А.А.Костиря