Рішення сесії

                                                                

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

ХХУІІ сесії сьомого скликання

Від .09.2017 р.                                       № 

Смт. Нова Маячка

 

Про вилучення земельних ділянок.

 

             Заслухавши заяву гр. Кириченко Миколи Васильовича, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

           

           1.Припинити право постійного користування гр. Кириченко Миколи Васильовича   земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. Петровського ,б/н, загальною площею 0,30 га, в зв’язку з поданою заявою.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                               В.І. Кос

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХУІІ  сесії  сьомого скликання

Від  .09.2017 р.                                             №  

смт Нова Маячка

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  у власність

для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

Заслухавши заяву гр. Хлистова Олександра Анатолійовича, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Хлистову Олександру Анатолійовичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Хлистову Олександру Анатолійовичу , на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,05 га;

- рілля – 0,10га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,205  .

1.1.Гр. Хлистову Олександру Анатолійовичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос.

  

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХУІІ сесії сьомого скликання

Від .09.2017 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення

документації детального

плану території земельної ділянки.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву гр. Хлистова Олександра Анатолійовича, про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Хлистову Олександру Анатолійовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Садова, 205 , смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          В.І. Кос

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(проект) Р І Ш Е Н Н Я

ХХУІІ сесії сьомого скликання

 

Від .09.2017 р.                                              № 

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на зміну цільового

призначення земельної ділянки гр. Шахової К.Г..

 

            Розглянувши  заяву та документи, надані гр. Шаховою К.Г., про дозвіл на зміну цільового призначення приватизованої земельної ділянки площею 0,0237 га, кадастровий № 6525055700:01:, що  знаходиться за адресою: смт Нова Маячка, вул. Садова,152, протокол засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст.  12, 20, 39, 90  Земельного Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 “ Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель , які перебувають у власності громадян або юридичних осіб” та ст. 26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1.Дати згоду гр. Шаховій Катерині Геннадіївні на зміну цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, (присадибна ділянка), яка  перебуває у її  власності, площею 0,0237 , за адресою : смт. Нова Маячка вул. Садова,152, кадастровий № 6525055700:01:  

2.Дати дозвіл гр. Шаховій Катерині Геннадіївні на розробку проекту із землеустрою щодо зміни цільового призначення приватизованої земельної ділянки площею 0,0237 га для розміщення магазину за адресою: смт Нова Маячка вул. Садова,152.

3.Гр. Шаховій К.Г. в місячний термін замовити проект землеустрою та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську

комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХУІІ сесії  сьомого скликання

Від .09.2017 р.                                                №

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність .

 

Розглянувши заяву громадян Новікової Аліни Олександрівни, Новікова Сергія Вадимовича,  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам Новіковій Аліні Олександрівні, загальною площею 0,1500 га в тому числі: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Петровськогго, 15А, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області, Новікову Сергію Вадимовичу, загальною площею 0,1500 га в тому числі: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Петровськогго, 15Б, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області  та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новіковій Аліні Олександрівні, загальною площею 0,1500 га в тому числі: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Петровськогго, 15А, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області »

1.1. Надати безоплатно у власність гр. Новіковій Аліні Олександрівні  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Петровськог 15А,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001: 0236.

            1.2. Гр. Новіковій Аліні Олександрівні  в місячний термін  зареєструвати у встановленому порядку право власності на зазначену земельну ділянку.

2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новікову Сергію Вадимовичу, загальною площею 0,1500 га в тому числі: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Петровськогго, 15Б, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області »

2.1. Надати безоплатно у власність гр. Новікову Сергію Вадимовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Петровськог 15Б,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001: 0235.

            2.2. Гр. Новікову Сергію Вадимовичу в місячний термін  зареєструвати у встановленому порядку право власності на зазначену земельну ділянку.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                             В.І.Кос

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

ХХУІІ  сесії  сьомого скликання

Від  03.08.2017 р.                                                     №  

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

  1. Михайлової Лідії Пантеліївни,  про відновлення меж земельних ділянок які надані їй у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою смт Нова Маячка, вул. Основська, 60, відповідно до технічної документації, яка розроблена НВФ «Нові технології», в липні 2017 року.
  2. Чумаченко Олексія Сергійовича, Карпік Івана Віталійовича,  про надання земельної ділянки для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища , протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Межі земельних ділянок, які надані громадянці Михайловій Лідії Пантеліївні у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд площею 0,15 га та для ведення особистого селянського господарства площею 0,5464 га за адресою смт Нова Маячка, вул. Основська, 60, залишити відповідно до землевпорядної документації, що затверджена рішенням сесії Новомаячківської селищної ради №1180 від 11.03.2010 року, на підставі якої видані державні акти про право власності.

2.Заяву громадянина Чумаченко Олексія Сергійовича , про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, зареєструвати в журналі черговості заяв щодо виділення земельних ділянок під забудову.

2.1.Заяву громадянина Чумаченко Олексія Сергійовича , про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, розглянути після виготовлення генерального плану смт Нова Маячка.

3.Заяву громадянина Карпік Івана Віталійовича , про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, зареєструвати в журналі черговості заяв щодо виділення земельних ділянок під забудову.

3.1.Заяву громадянина Карпік Івана Віталійовича , про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, розглянути після виготовлення генерального плану смт Нова Маячка.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       В.І.Кос

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХУІІ  сесії  сьомого скликання

Від 03.02.2017 р.                                             №  

смт Нова Маячка

 

Про заяви громадян щодо клопотання

до головного управління Держгеокадастру

у Херсонській області стосовно виділення

земельних ділянок за межами селища для

ведення особистого селянського господарства.

 

Заслухавши заяви громадян Карпік Івана Віталійовича, про клопотання до головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 2,00 га, Глова Олександра Юрійовича, про клопотання до головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 0,80 га, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, наказу Держземагенства України від 15.10.2014 №328 «Про введення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014»  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

           

1. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту відведення щодо передачі у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 2,00 га громадянину Карпік Івану Віталійовичу .

2. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту відведення щодо передачі у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 0,80 га громадянці Глова Олександру Юрійовичу.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       В.І.Кос.