Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

  (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я 

ХХУІІ  сесії  сьомого скликання

Від  03.08.2017 р.                                                     №  

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

  1. Григорова Олександра Анатолійовича, Батій Ольги Валеріївни,  про надання земельної ділянки для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями),  п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Заяви громадян Григорова Олександра Анатолійовича, Батій Ольги Валеріївни , про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, зареєструвати в журналі черговості заяв щодо виділення земельних ділянок під забудову.

1.1.Заяви громадян Григорова Олександра Анатолійовича, Батій Ольги Валеріївни, про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, розглянути після виготовлення генерального плану смт Нова Маячка.

      2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       В.І.Кос

 

  

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХУІІ  сесії  сьомого скликання

Від 03.08.2017 р.                                             №  

смт Нова Маячка

 

Про заяву тимчасового кооперативу

по випасу великої рогатої худоби

щодо клопотання до головного управління

Держгеокадастру у Херсонській області

стосовно поновлення договору оренди

земельної ділянки.

 

Заслухавши заяву тимчасового кооперативу по випасу великої рогатої худоби в особі гр Завгородньої Валентини Володимирівни, про клопотання до головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо поновлення договору оренди земельної ділянки в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 40,0 га яка надана тимчасовому кооперативу для випасу великої рогатої худоби,  інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, наказу Держземагенства України від 15.10.2014 №328 «Про введення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014»  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

           

1. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо поновлення з тимчасовим кооперативом по випасу великої рогатої худоби, в особі гр. Завгородньої Валентини Володимирівни, договору оренди земельної ділянки в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 40,0 га яка раніше надана в оренду тимчасовому кооперативу для випасу великої рогатої худоби, в особі Хлистова Володимира Ілліча.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       В.І.Кос.