Рішення сесії

                                                                    

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

ХХІІІ сесії сьомого скликання

Від 17.03.2017 р.                                       № 

Смт. Нова Маячка

 

Про вилучення земельних ділянок.

 

             Заслухавши заяву гр. Полегенько Віри Іванівни, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

           

           1.Припинити право постійного користування гр. Полегенько Віри Іванівни   земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. Жовтнева,70 загальною площею 0,25 га, в зв’язку з поданою заявою.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                               В.І. Кос

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(Проект ) Р І Ш Е Н Н Я

 ХХІІІ сесії сьомого скликання

Від 17.03.2016 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

Про внесення змін до рішення сесії

Новомаячківської селищної ради

№158 від 23.06.2016 р.

 «Про встановлення ставок земельного податку

на території селища Нова Маячка.»

            Заслухавши заяви в.о. начальника Олешківського МУВГ Горобей Г.М., т.в.о. начальника Олешківського РС ГУ ДСНС України у Херсонській області Д.С.Долженко, та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійних депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та  постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів,  керуючись  Законом України «Про внесення змін до Податкового  кодексу  України   та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»  від 28.12.2014 № 71-VІІІ, пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна   рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити Олешківське міжрайонне управління водного господарства від сплати земельного податку за 2017 рік на території Новомаячківської селищної ради.

2. Звільнити Олешківський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області від сплати земельного податку за 2017 рік на території Новомаячківської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

           

 

Селищний голова                                                          В.І.Кос

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІІ  сесії  сьомого скликання

Від  17.03.2017 р.                                             №  

смт Нова Маячка

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  у власність

для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

Заслухавши заяву гр. гр. Дем’янової Тетяни Олександрівни,Іщенко Дениса Володимировича , Мартиненко Тетяні Василівні, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. гр. Дем’яновій Тетяні Олександрівні, Іщенко Денису Володимировичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Демяновій Тетяні Олександрівні, на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,03 га;

- рілля – 0,12га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Соборна,45  .

1.1.Гр. Дем’яновій Тетяні Олександрівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Іщенко Денису Володимировичу, на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,02 га;

- рілля – 0,13 га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Соборна,257 .

2.1.Гр. Іщенко Денису Володимировичу замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Мартиненко Тетяні Василівні, на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,05 га;

- рілля – 0,10 га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева,70 .

3.1.Гр. Мартиненко Тетяні Василівні  замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос.

 

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІІ сесії сьомого скликання

Від 17.03.2017 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення

документації детального

плану території земельної ділянки.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву гр. гр. Дем’янової Тетяни Олександрівни, Іщенко Дениса Володимировича, Мартиненко Тетяни Василівни, Ліфінцева Дмитра Сергійовича,про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Демяновій Тетяні Олександрівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Соборна, 45 , смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2. Дати дозвіл гр. Іщенко Денису Володимировичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Соборна, 257, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3. Дати дозвіл гр. Мартиненко Тетяні Василівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Жовтнева, 70, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2. Дати дозвіл гр. Ліфінцеву Дмитру Сергійовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. ! Травня, 70, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

 

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          В.І. Кос

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІІ сесії сьомого скликання

Від 17.03.2017 р.                                              №  

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на розробку

містобудівних умов та обмежень.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву гр. Костиря Г.А, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення ХУІ сесії сьомого скликання Новомаячківської селищної ради за № 184 від 25.08.2016 року «Про дозвіл на розробку містобудівних умов»

2. Дати дозвіл гр. Костиря Григорію Андрійовичу на розробку містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва АЗС за адресою вул. Монастирська (Пролетарська), 84 В, смт нова Маячка, Олешківського району Херсонської області.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          В.І. Кос