Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІ  сесії  сьомого скликання

Від 03.02.2017 р.                                               

смт Нова Маячка

 

Про заяви громадян щодо клопотання

до головного управління Держгеокадастру

у Херсонській області стосовно виділення

земельних ділянок за межами селища для

ведення особистого селянського господарства.

 

Заслухавши заяви громадян Воробій Ростислава Ярославовича, Воробій Олександри Юріївни, про клопотання до головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 0,80 га інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, наказу Держземагенства України від 15.10.2014 №328 «Про введення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014»  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

           

1. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту відведення щодо передачі у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 0,80 га громадянину Воробій Ростиславу Ярославовичу .

2. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту відведення щодо передачі у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 0,80 га громадянці Воробій Олександрі Юріївні.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       В.І.Кос.

 

 

                                                                   

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) РІШЕННЯ

ХХІІ сесії сьомого скликання

Від 03.02.2017 р.                                       № 

Смт. Нова Маячка

 

Про скасування рішення виконкому

Новомаячківської селищної ради.

 

             Заслухавши заяву гр. Трунової Надії Володимирівни, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

            1.Скасувати рішення виконкому Новомаячківської селищної ради № 4 від 21.01.1998 року в частині надання земельної ділянки гр. Труновій Надії Володимирівні.

           2.Припинити право постійного користування гр. Трунової Надії Володимирівни  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. Степова,б/н загальною площею 0,30 га, в зв’язку з поданою заявою.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

3.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

4.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                               В.І. Кос

 


 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІ сесії  сьомого скликання

Від 03.02.2016 р.                                                №

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування житлового будинку

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

та передачі земельної ділянки у власність.

 

Розглянувши заяву громадянки Соломко Ірини Михайлівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність громадянці Соломко Ірині Михайлівні  загальною площею 0,1500 га  із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Алеєва, 43, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області  та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Соломко Ірині Михайлівні загальною площею 0,1500 га із земель комунальної власності Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Алеєва, 43, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

2. Надати безоплатно у власність гр. Соломко Ірині Михайлівні земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Алеєва, 43,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001: 0219.

            2.1. Гр. Соломко Ірині Михайлівні в місячний термін  зареєструвати у встановленому порядку право власності на зазначену земельну ділянку.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 


Селищний голова                             В.І.Кос


 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Олешківського району

Херсонської області

 (ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я

ХХІІ сесії сьомого скликання

Від 03.02.17 р.                                              № 

смт Нова Маячка

 

Про затвердження детального плану території

земельної ділянки яка передається у власність.

.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., розглянувши заяву гр. Михайленко Миколи Олександровича містобудівну документацію «Детальний план території»  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Михайленко Миколі Олександровичу, за адресою: смт Нова Маячка вул. Садова, 35А, Цюрупинський район, Херсонська область,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території»  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Михайленко Миколі Олександровичу,  за адресою: смт Нова Маячка вул. Садова,35А,  Цюрупинський район, Херсонська область.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          В.І. Кос.