Рішення сесії

                                                                    

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Цюрупинського району

 

Херсонської області

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ІХ сесії сьомого скликання

 

Від 01.03.16 р.                                          № 109

 

Смт. Нова Маячка

 

 

 

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

 

 

 

             Заслухавши заяву гр. Кириченко Людмили Геннадіївни, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста з земельних питань Спільного Є.Л., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

 

1.Припинити право постійного користування гр. Кириченко Людмили Геннадіївни  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. Площа Свободи,31 загальною площею 0,97 га, в зв’язку з продажем будинку.

 

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

 

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

 

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                               В.І. Кос

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Цюрупинського району

 

Херсонської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ІХ сесії сьомого скликання

 

Від  01.03.16 р.                                                  №   110

 

Смт. Нова Маячка

 

 

 

Про дозвіл на виготовлення  детального

 

плану території земельної ділянки.

 

 

 

             Заслухавши спеціаліста з земельних питань Спільного Є.Л..,розглянувши заяву громадянки Соломко Ірини Михалівни, про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради громадянці Соломко Ірині Михайлівні, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

1.Дати дозвіл гр. Соломко Ірині Михайлівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Алєєва,43, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

 

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                          В.І. Кос

 

 

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Цюрупинського району

 

Херсонської області

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ІХ сесії  шостого скликання

 

Від 01.03.16 р.                                              № 111

 

смт. Нова Маячка

 

 

 

Про затвердження проекту землеустрою

 

щодо відведення земельної ділянки

 

у власність .

 

 

 

Розглянувши заяву громадянки Тищенко Ольги Петрівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Тищенко Ользі Петрівні  загальною площею 0,1500 га в тому числі: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна, 194, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області  та інформацію спеціаліста з земельних питань Спільного Є.Л. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

 

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тищенко Ользі Петрівні загальною площею 0,1500 га в тому числі: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Леніна, 194, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

 

1.1. Надати безоплатно у власність гр. Тищенко Ользі Петрівні  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Леніна, 194,  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

 

- 0,1500 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001: 0169.

 

            1.2. Гр. Тищенко Ользі Петрівні  в місячний термін  зареєструвати у встановленому порядку право власності на зазначену земельну ділянку.

 

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                            В.І.Кос

 

 

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Цюрупинського району

 

Херсонської області

 

  Р І Ш Е Н Н Я 

 

ІХ  сесії  сьомого скликання

 

Від  01.03.16 р.                                              №  112

 

смт. Нова Маячка

 

Про заяви та скарги громадян.

 

  

 

Розглянувши заяви громадян: 

 

1.              Степаненко Лариси Іванівни та Степаненко Валерія Володимировича, про припинення дії рішень Новомаячківської селищної ради про обмеження площ  земельних ділянок які надаються для ведення особистого селянського господарства.

 

2.              Мороз Марини Олександрівни, Савіної Катерини Олександрівни про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища.

 

3.              Удовенко Сергія Анатолійовича про виділення коштів з бюджету Новомаячківської селищної ради на проведення інвентаризації земельних ділянок які знаходяться за межами селища і перебувають у Державній власності та на які йому раніше був наданий дозвіл на оформлення в оренду для ведення городництва.

 

4.              Свекли Віктора Йосиповича щодо земельної ділянки яка перебуває в постійному користуванні ТОВ «МАР ЛТД» та земельної ділянки яка розташована між орендованою земельною ділянкою гр. Костиря Л.П. та огорожею парку в центрі селища.

 

5.              Свекли Віктора Йосиповича про надання дозволу на отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами селища площею 1,7 га, та Свекли Йосипа Адамовича, Свекли Руслани Вікторівни, Свекли Крістіни Вікторівни, Шалудько Лідії Андріївни, Володіна Віктора Андрійовича про надання дозволу на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами селища площею по 2,0 га кожному, протокол засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста з земельних питань Спільного Є.Л.., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями),  п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

 

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

 

1. З метою надання можливості скористатись правом безоплатного отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства максимально більшої кількості мешканців смт Нова Маячка, залишити в силі рішення сесій Новомаячківської селищної ради №110 від 29.11.2002 року «Про заяви та скарги громадян», №156 від 28.02.2003 року «Про надання земельних ділянок у власність за межами селища», № 270 від 29.11.2011року «Про внесення доповнення до рішень сесій Новомаячківської селищної ради».

 

2.Заяви громадян Мороз Марини Олександрівни, Савіної Катерини Олександрівни, про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, зареєструвати в журналі черговості заяв щодо виділення земельних ділянок під забудову.

 

2.1. Заяви громадян Мороз Марини Олександрівни, Савіної Катерини Олександрівни, про надання земельних ділянок для будівництва житлового будинку а також для ведення особистого селянського господарства в межах селища, розглянути після виготовлення генерального плану смт Нова Маячка.

 

3.Відмовити громадянину Удовенко Сергію Анатолійовичу у спрямуванні коштів, які надійшли до бюджету Новомаячківської селищної ради від втрат лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва, на проведення інвентаризації земельних ділянок із земель резервного фонду Новомаячківської селищної ради, державної власності, в зв’язку з тим що  відповідно до постанови КМУ № 513  від 23.05.2012 року, проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності  входить до компетенції  районної державної адміністрації  а громадянин Удовенко С.А. не є уповноваженою особою Цюрупинської районної державної адміністрації Херсонській області, відповідно не може клопотати про виділення коштів на вищезазначені цілі.

 

4. Не порушувати питання щодо вилучення частини земельної ділянки яка перебуває в постійному користуванні ТОВ «МАР ЛТД» в зв’язку з недоцільністю прийняття такого рішення.

 

4.1.Не порушувати питання щодо земельної ділянки, яка розташована між орендованою земельною ділянкою гр. Костиря Л.П. та огородженою частиною парку в центрі селища, а  саме стосовно переміщення огорожі парку впритул до заасфальтованої території.

 

5. В зв’язку з тим що розпорядження землями сільгосппризначення за межами населеного пункту не входить до компетенції органів місцевого самоврядування, залишити без розгляду заяви громадян Свекли Віктора Йосиповича, Свекли Йосипа Адамовича, Свекли Руслани Вікторівни, Свекли Крістіни Вікторівни, Шалудько Лідії Андріївни, Володіну Віктора Андрійовича, про надання дозволу на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами селища.

 

5.1. Рекомендувати громадянам Свеклі Віктору Йосиповичу, Свеклі Йосипу Адамовичу, Свеклі Руслані Вікторівні, Свеклі Крістіні Вікторівні, Шалудько Лідії Андріївні, Володіну Віктору Андрійовичу звернутись з заявами про надання дозволу на отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами селища до головного управління держгеокадастру у Херсонській області.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       В.І.Кос

 

 

 

 

                                                                        

 

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Цюрупинського району

 

Херсонської області   

Р І Ш Е Н Н Я

   ІХ сесії  сьомого  скликання

 

Від 01.03.16 р.                                             № 106

 

смт. Нова Маячка

 

 

 

Про внесення доповнень до рішення ХІІ сесії 

 

Новомаячківської селищної ради п’ятого скликання № 203                                                                 від 06.01.2007 року

 

«Про селищну програму  забезпечення житлом                                                                                                молодих спеціалістів закладів освіти , охорони                                                                                          здоров’я, культури, правоохоронних органів

 

на 2007-2020 роки »

 

 

 

            З  метою створення сприятливих умов для розвитку соціальної інфраструктури селища, забезпечення належного рівня житлово – побутових умов працівників закладів освіти , охорони здоров’я , культури , правоохоронних органів, відповідно до ст. 26   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

 

    1. Внести доповнення до рішення ХІІ сесії  Новомаячківської селищної ради п’ятого скликання № 203  від 06.01.2007 року  «Про селищну програму  забезпечення житлом                                                                                                молодих спеціалістів закладів освіти, охорони  здоров’я, культури, правоохоронних органів  на 2007-2020 роки », а саме до розділів :

 

                                                     ІІІ Організаційні заходи

 

 

 

Проведення капітального ремонту будинку, розташованого за адресою смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області по вулиці Жовтневій 163-а для проживання сім’ї  молодого спеціаліста лікаря .

 

                                                    ІУ Фінансове забезпечення програми

 

 

 

Виділити кошти  для проведення капітального ремонту будинку, розташованого за адресою смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області по вулиці Жовтневій 163-а для проживання сім’ї молодого спеціаліста лікаря  в сумі  118,590 грн     

 

                                 

 

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з

 

питань медицини , охорони здоров’я , материнства ,дитинства та соціального     захисту населення .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос

 

 

 

Додаток до програми

 

 

 

Перелік напрямків, завдань і заходів програми

 

 

 

№ п/п

Назва напрямку (пріоритетні завдання)

Заходи програми

Строки виконання

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тисяч гривень, у тому числі

Очікуваний результат

всього

2016

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

 

Покращення озеленення, екологічної ситуації довкілля, оновлення квіткових клумб, оформлення квітково-декоративного біорізноманіття

1.1.Придбання розсади квітів

2016

СКП «Сількомунгосп»

Селищний бюджет

1,0

1,0

Озеленення селища, покращення естетичного вигляду та екологічної ситуації довкілля

 

1.2.Придбання насіння квітів

2016

СКП «Сількомунгосп»

Селищний бюджет

1,0

1,0

1.3.Придбання насіння трави

 

2016

 

СКП «Сількомунгосп»

Селищний бюджет

1,0

1,0

Озеленення селища, покращення екологічної ситуації довкілля

 

 

2.

Видалення аварійних дерев та насадження нових для покраще-ння нових для покращення екологічної ситуації довкілля в селищі та озеленення території селища

Придбання саджанців дерев, кущів

2016

СКП «Сількомунгосп»

Селищний бюджет

10,0

10,0

Озеленення селища, покращення екологічної ситуації довкілля

 

 

 

 

 

4.

Догляд за зеленими насадженнями в селищі/прорідження та звалювання сухих, аварійних дерев/

Придбання бензопили

2016

СКП «Сількомунгосп»

Бюджет селища

10,0

10,0

 

Безаварійний стан зелених насаджень

 

 

 

5.

Своєчасне зкошува-ння травостою, для покращення якості трав’яного покриву та естетичного вигляду газонів

Придбання кущоріза

2016

СКП «Сількомунгосп»

Бюджет селища

15,0

15,0

 

Озеленення селища, покращення естетичного вигляду

 

Всього

 

 

 

 

38,0

38,0

 

 

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Цюрупинського району

 

Херсонської області

 

               Р І Ш Е Н Н Я

 

       ІХ сесії  сьомого скликання

 

Від 01.03.16 р.                                                 № 107

 

Смт.Нова Маячка

 

 

 

Про внесення змін до рішення У сесії

 

Новомаячківської селищного ради сьомого

 

скликання від 25.12.2015 року № 68

 

«Про селищну  програму забезпечення пожежної

 

 безпеки на 2016 рік

 

 

 

            З метою активізації на території селища  роботи по реалізації Закону України “Про пожежну безпеку” і комплексного підходу до розв’язання проблем захисту населених пунктів району і довкілля від пожеж та їх наслідків,  відповідно до  ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ,  селищна Рада

 

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

 

1. Внести змін до рішення У сесії Новомаячківської селищної ради сьомого скликання  № 68 від 25.12.2015 року « Про селищну програму забезпечення пожежної безпеки на 2016 рік» , а саме до розділу :

 

 

 

 

 

                                                  Фінансове забезпечення

 

   Провести додатково фінансування Програми у 2016 році  у сумі 10 000 грн.  за рахунок іншої субвенції з Щасливської сільської ради, а саме :

 

    

 

      Придбання запчастин на пожежний автомобіль                  10 000 грн.

 

 

 

 

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань

 

   соціально – економічного розвитку  селища .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                     В.І.Кос

 

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н НЯ

ІХ сесії сьомого скликання

Від 01.03.16 р.                                                 №  101

Смт.Нова Маячка

 

Про внесення змін до рішення ІІ сесії

Новомаячківської селищної ради сьомого

скликання від 05.11.2015 року № 4

«Про регламент Новомаячківської селищної ради

Цюрупинського району Херсонської області

сьомого скликання»

 

            Відповідно до Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",   ст.ст. 26 , 51 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні “  , селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Внести зміни до рішення ІІ сесії Новомаячківської селищної ради сьомого

скликання від 05.11.2015 року № 4 «Про регламент Новомаячківської селищної ради

Цюрупинського району Херсонської області сьомого скликання» , а саме :

 

Викласти статтю 35 Відкрите голосування. Відкрите поіменне голосування.

у наступній редакції :

35.Для прийняття рішень, з’ясування волевиявлення депутатів Ради на пленарних засіданнях Ради проводиться  відкрите поіменне голосування, окрім випадків, в яких рішення приймаються таємним голосуванням.

Підрахунок голосів здійснюється  лічильною комісією, утвореною у порядку, передбаченому ст. 22 цього Регламенту.

 Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань.

Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради".

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос

 

 

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                Р І Ш Е Н Н Я

    ІХ сесії шостого скликання

Від 01.03.16 р.                                               № 105

смт. Нова Маячка

 

Про селищну програму

«Охорона навколишнього

природного середовища» на 2016 рік

            З метою забезпечення екологічної безпеки, використання і відтворення природних ресурсів, раціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія селищної  ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Затвердити селищну програму «Охорона навколишнього природного середовища» на 2016 рік.

            2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Селищний голова                                                                           В.І.Кос

 

 

                                                                                     

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ІХ сесії сьомого скликання

Від  01.03.16 р.                                            № 102

смт. Нова Маячка

 

Про ситуацію з підтопленням

селища Нова Маячка

 

            Заслухавши інформацію начальника Новомаячківської експлуатаційної дільниці Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства Вертосенко Олександра Олександровича про роботу дренажної системи, селищна рада відмічає, що в селищі Нова Маячка станом на 01.03.2016 року працює 12  ДНС, резерв – 5 ДНС, сі справні, готові до роботи.

Встановлено 10 нових електронасосів, замінені стропила, портали з дерева на нові КТП – 2 шт. ( ДНС № 1, № 2).

Встановлені нові трансформатори – 2 шт. ( ДНС  № 2, № 20 ).

Замінені згорілі роз’єднувачі – 3 шт. (ДНС  № 3, № 12, № 18).

Проведено ремонт будівлі ДНС № 1, вулиця Пролетарська – стіни, дах, двері, огорожа.

Встановлений новий захист електронасосів – 17 шт.

Замінені за необхідності і встановлені високовольтні розрядники захисту трансформаторів, а також запобіжники ПК-10Кв.

Ліквідовано 7 поривів трубопроводу на дільниці ДНС № 16.

Рівень грунтових вод станом на 29.02.2016 року :

- ДНС № 1 – 1,18 м.                                    

- ДНС № 2 – 1,20 м.

- ДНС № 3 – 1,18 м.

- ДНС № 4 – 1,58 м.

- ДНС № 6 – 1,37 м.

- ДНС № 7 – 1,37 м.

- ДНС № 8 – 0,88 м.

- ДНС № 9 –  2,00 м.

- ДНС № 10 – 1,55 м.

- ДНС № 12 – 1,30 м.

- ДНС № 14 – 1,28 м.

- ДНС № 16 – 1,14 м.

- ДНС № 17 – 1,05 м.

- ДНС № 18 – 1,08 м.

- ДНС № 19 – 3,00 м.

- ДНС № 20 – 1,15 м.

              Поле – 1,32 м.

             Виходячи з вищевказаного, відповідно до ст. 26  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1.      Інформацію начальника  Новомаячківської експлуатаційної  дільниці

        Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства Вертосенко О.О. про

        ситуацію з підтопленням  селища, взяти до відома.

2.      Депутату від виборчого округ № 3 Долженко П.М. провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо  забезпечення проїзду до насосної станції № 14 з метою проведення ремонтних робіт.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську

  комісію з   питань соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка .

 

 

Селищний голова                                                                           В.І.Кос

 

 

 

ПРОТОКОЛ  № __________

засідання лічильної комісії по обранню голови, заступника голови та секретаря лічильної комісії селищної  ради.

 

від  01 березня 2016 року

смт. Нова Маячка

Порядок денний:

1.      Про обрання голови, заступника голови та секретаря лічильної комісії селищної  

ради.

Слухали: 1. Про обрання голови, заступника голови, секретаря лічильної комісії.

Вирішили: Обрати головою лічильної комісії селищної ради Лебедєва О.В.,
заступником голови  Саніна В.М., секретарем Козлова В.В.

 

 

 

Голова лічильної комісії         ____________________                 ________________________

Секретар  лічильної комісії   ____________________                 _______________________

 

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Цюрупинського району Херсонської області

ІХ сесія  сьомого скликання

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТОГО ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Рішення  від 01.03.2016 року

Про заяви та скарги громадян : Свекли Віктора Йосиповича щодо земельної ділянки яка розташована між орендованою земельною ділянкою гр. Костиря Л.П. та огорожею парку в центрі  

(назва рішення)

Обрано депутатів: 26,  на сесії присутні ______.

В голосуванні взяло участь  ______.

За ______, проти ______, утримались _______, не голосувало _______.

Рішення _____________________(прийняте, не прийняте).

 

№ з\п

П.І.Б. депутата

За

Проти

Утримався

Не голосував

Особистий підпис депутата

1

Крашенін Сергій Олександрович

 

 

 

 

 

2

Санін Володимир Михайлович

 

 

 

 

 

3

Долженко Павло Михайлович

 

 

 

 

 

4

Вінніченко Катерина Костянтин.

 

 

 

 

 

5

Сімонова Наталія  Юріївна

 

 

 

 

 

6

Коломоєць Геннадій Георгійович

 

 

 

 

 

7

Чечіна Наталія Вікторівна

 

 

 

 

 

8

Баранова Альона Василівна

 

 

 

 

 

9

Пісковцова Ірина Іванівна

 

 

 

 

 

10

Булавка Людмила Іванівна

 

 

 

 

 

11

Гузь Юрій Володимирович

 

 

 

 

 

12

Бура Олександра Миколаївна

 

 

 

 

 

13

Пісковцов Андрій Віталійович

 

 

 

 

 

14

Козлов Вячеслав Вікторович

 

 

 

 

 

15

Полоніков Олександр Анатолійов.

 

 

 

 

 

16

Яковенко Галина Василівна

 

 

 

 

 

17

Аврумуцоє Сергій Мігайович

 

 

 

 

 

18

Молчанов Микола Володимирович

 

 

 

 

 

19

Долгорученко Олег Віталійович

 

 

 

 

 

20

Швачкін Сергій Сергійович

 

 

 

 

 

21

Терехова Ольга Миколаївна

 

 

 

 

 

22

Кулик Валентина Василівна

 

 

 

 

 

23

Вертосенко Олександр Олександр.

 

 

 

 

 

24

Шевченко Геннадій Геннадійович

 

 

 

 

 

25

Лебедєв Олександр Васильович

 

 

 

 

 

26

Кудлій Ірина Вікторівна

 

 

 

 

 

Голова лічильної комісії         ____________________                 ________________________

Секретар  лічильної комісії   ____________________                 _______________________

 

 

 

 

П Р О Т О К О Л  №_________

засідання лічильної комісії по підрахунку результатів відкритого поіменного голосування

смт. Нова Маячка

від «____»_________2016 року

Рішення  від 01.03.2016 року

Про заяви та скарги громадян : Свекли Віктора Йосиповича щодо земельної ділянки яка розташована між орендованою земельною ділянкою гр. Костиря Л.П. та огорожею парку в центрі 

(назва рішення)

Обрано депутатів: 26,  на сесії присутні ______.

В голосуванні взяло участь  ______.

За ______, проти ______, утримались _______, не голосувало _______.

Голосували «ЗА»_________(кількість депутатів). _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Голосували «ПРОТИ»_________(кількість депутатів).

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Голосували «УТРИМАВСЯ»_________(кількість депутатів).

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________НЕГОЛОСУВАЛО________(кількість депутатів). __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Голова лічильної комісії                   ______________                       ________________________ Секретар  лічильної комісії         ______________                       ________________________

 

                                                                                               Додаток                                                                                                                                          до  рішення  ІХ сесії сьомого  скликання

                                                                                              № 105 від 01.03.2016 року

Селищна програма
Охорона навколишнього природного середовища на 2016 рік

 

1. Загальні положення

           Дана програма спрямована на реалізацію державної політики у сфері екології , підтримання природного середовища на належному рівні. Програма враховує положення Конституції України, Земельного кодексу України „Про охорону навколишнього природного середовища” .
Відносини у галузі охорони навколишнього природного середовища в Україні регулюються цим Законом, а також розроблюваними відповідно до нього земельним, водним, лісовим законодавством, законодавством про надра, про охорону атмосферною повітря, про охорону і використання рослинного і тваринного світу та іншим спеціальним законодавством.
         Враховуючи місце розташування  смт. Нова Маячка, доречно було б використовувати навколишнє природне середовище поліпшуючи ґрунтозахисні системи, створюючи захисні зелені смуги, створюючи зелені масиви, здійснюючи ґрунтозахисні заходи.

 

 

2. Мета та основні завдання програми
  - використання і відтворення природних ресурсів;

  - забезпечення екологічної безпеки;

 - запобігання і ліквідації негативного впливу господарської та іншої діяльності на

    навколишнє природне середовище;

- збереження природних ресурсів, генетичного фонду живої природи, ландшафтів га

   інших природних комплексів, унікальних територій та природних об'єктів, пов'язаних з

   історико-культурною спадщиною.  
           

3. Фінансування Програми
 Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюється за рахунок коштів  місцевого бюджету, державного бюджету, а також інших джерел, передбачених законами України в сумі 38 000 грн.
 

4. Очікуванні результати
 - покращення екологічного стану території  Новомаячківської селищної  ради;

- запобіжний характер заходів щодо охорони навколишнього природного середовища.

 


 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                               Р І Ш Е Н Н Я

                                                         ІХ  сесії  сьомого   скликання

                                                                    № 108

Від 01.03.2016 р.                                         

смт. Нова Маячка

 

Про внесення змін до рішення  V сесії

Новомаячківської селищної ради

cьомого скликання

№ 67   від 25.12.2015 року

“Про селищний бюджет на 2016 рік ”.

     

      Заслухавши  інформацію  про внесення змін до рішення  V сесії Новомаячківської селищної ради  сьомого скликання  № 67   від 25.12.2015 року “Про селищний бюджет на 2016 рік ”, відповідно до  ст.26 п. 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.8 ст. 78 Бюджетного Кодексу України згідно висновку фінансового управління Цюрупинської РДА від 23.02.2016 р №01-31/63   селищна рада:

 

                                                      В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Збільшити профіцит загального фонду  селищного бюджету в сумі 118 590 грн,що утворився  за рахунок вільного залишку доходної частини  загального фонду селищного бюджету.

 Напрямком використання визначити передачу коштів із загального фонду бюджету  до  спеціального фонду бюджету   (бюджету розвитку ).

 

2.Збільшити  дефіцит спеціального фонду селищного бюджету в сумі 118 590 грн, за рахунок коштів  одержаних від загального фонду   до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

3.Спрямувати кошти до  бюджету розвитку (спеціального фонду) селищного бюджету

 у сумі 118590 грн. на передачу СКП «Сількомунгосп» для  капітального ремонту будинку  для проживання  сім´ї  молодого спеціаліста лікаря по вул. Жовтнева 163 а по 

     

   КФК 250404 « Інші видатки »

КЕКВ 3210    Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)

 березень 

 +118590               

 

4.Збільшити видаткову частину загального  фонду селищного бюджету  в сумі  2300 грн  за рахунок вільного залишку  :

 

      КФК 130115»Центри «Спорт для всіх» та заходи з фізичної культури  у сумі 2300 грн.

     

     

       КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних програм не віднесені до заходів розвитку» в сумі 2300 грн

 березень

+2300

   

5.   Збільшити видатки спеціального фонду  селищного бюджету  за рахунок  залишку власних надходжень, що утворився на початок року по коду надходжень 25010300 «Плата за оренду майна бюджетних установ»

      

 КФК 010116 «Органи місцевого самоврядування»    в сумі 13600 грн

        КЕКВ 2240 «Оплата послуг»    13600 грн

         березень 

        +13600 грн

 

6.Збільшити видатки спеціального  фонду селищного бюджету  за рахунок вільного залишку  від надходжень до фонду охорони навколишнього  природного середовища

 в  сумі 38000 грн по

 

КФК 240601 « Охорона та раціональне використання природних ресурсів»

 КЕКВ  2610   « Субсидії та поточні трансферти підприємствам»

березень

+13000

КЕКВ 3210 Ккпітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)

Березень

+25000

 

7.  Збільшити доходну частину загального фонду селищного бюджету в сумі  10 000 грн за рахунок  субвенції Щасливської  сільської ради на спільне утримання  пожежної частини

 ККД 41035000 Інші субвенції   в сумі 10 000 грн

 

8.Збільшити видаткову частину загального  фонду селищного бюджету  в сумі 10 000           грн  по

 

         КФК 060702 «Місцева пожежна охорона»  у сумі 10000 грн.

         КЕКВ 2210 «Предмети.матеріали.обладнання.інвентар» у сумі 10 000 грн.

         березень

         +10 000

 

9.  Внести зміни до помісячного розпису загального фонду селищного бюджету

 КФК 070101 « Дошкільні заклади освіти «

КЕКВ 2272  Оплата водопостачання та водовідведення 

Березень                 грудень          

+470                         -470

 

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                    В.І.Кос.

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

    ІХ сесії сьомого скликання

Від  01.03.16 р.                                               № 103

смт. Нова Маячка

 

Про розпорядження селищного голови                                                                

прийняті в міжсесійний період 

 

            Заслухавши інформацію селищного голови Кос Валентина Івановича про розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період , відповідно до ст. 42   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

             Затвердити розпорядження селищного голови , прийняті в міжсесійний період  :

  1. З основної діяльності  з № 1 по № 22
  2. З особового складу  з № 1 по № 12

 

 ( Перелік додається )

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ІХ  сесії сьомого скликання 

Від 01.03.16 р.                                                № 104

Смт.Нова Маячка

 

Про селищну програму розвитку                                                                                  

фізичної культури та спорту в                                                                                            

смт. Нова Маячка на 2016 рік                                                                          

 

      З метою забезпечення розвитку спорту в смт. Нова Маячка та залучення до занять спортом широких верств  населення, підготовки кваліфікованих спортсменів і сприяння досягненню високих результатів у змаганнях, керуючись ст.26  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні  “ , селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Затвердити селищну  програму розвитку  фізичної культури та спорту в смт. Нова Маячка на 2016 рік ( додається ) .

2.      В.о. головного бухгалтера  Михайленко Л.І. передбачити кошти на реалізацію програми .

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка

 

 

 

 

 

        Селищний голова                                                          В.І.Кос

 

   

ДОДАТОК                                                                                                                    

                                                                      до рішення ІХ сесії сьомого скликання              

                                                                       №  104    від 01.03.2016 року

ПРОГРАМА

розвитку фізичної культури та спорту в смт. Нова Маячка  на 2016 рік

 

Загальні положення.

Програма розроблена і спрямована на сприяння фізичному розвитку молоді, популяризації спорту серед широких верств населення.

 

Мета та основні завдання програми.

 

Метою програми є створення належних умов для занять спортом , розвиток спеціалізованих спортивних закладів для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я та фізичного розвитку, виховання активної орієнтації на здоровий спосіб життя . організація змістовного дозвілля населення.

 

Основні завдання програми :

-         Розвиток мережі секцій , гуртків  та клубів ;

-         Удосконалення системи проведення місцевих та участі у районних та обласних змаганнях з футболу серед дитячих та аматорських команд;

-         Забезпечення збереження та подальшого розвитку матеріально – технічної бази фізичної культури та спорту, поліпшення умов її функціонування

-          

                                          Строки виконання програми.       

 

Дана програма реалізовується на протязі  2016 року.

 

Фінансове забезпечення програми.

 

Фінансування програми передбачається за рахунок місцевого бюджету в сумі 2 300 грн. та спонсорської допомоги.

 

Заявочний внесок                                                              -          2 300 грн.

Основні заходи програми.

 

1. Проводити роботу щодо збільшення кількості спортивних секцій на базі

     загальноосвітньої школи

2. Організувати систему проведення спортивних змагань серед дітей різного  віку.

4.      Забезпечити участь футбольної команди «Прогрес» у змаганнях першості району.

4.   Вжити заходи щодо впорядкування стадіонів на території селища.

 

 

                               ДОДАТОК

                                                                            До рішення ІХ сесії сьомого                                                                                   скликання №  103  від  01.03.16 р.

 

П Е Р Е Л І К

                  розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період

 

З особового складу :

1

Про надання додаткової оплачуваної відпустки Бондаренко С.Ф.

1

05.01.16

2

Про зарахування Спільної О.С.

2

11.01.16

3

Про зарахування Марченко І.А.

3

11.01.16

4

Про відрядження Кос В.І.

4

20.01.16

5

Про надання відпустки без збереження заробітної плати Татарченко А.А.

5

20.01.16

6

Про покладання виконання обов’язків селищного голови

6

22.01.16

7

Про оплату праці у святкові дні

7

22.01.16

Про преміювання працівників  апарату Новомаячківської селищної ради

7-а

22.01.16

8

Про внесення змін до трудової книжки, облікових та бухгалтерських  документів Баяновської В.М.

8

28.01.16

9

Про переведення Дроздової В.М.

9

28.01.16

10

Про затвердження складу конкурсної комісії

10

28.01.16

11

Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб Новомаячківської селищної ради

11

28.01.16

12

Про затвердження Порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб

Новомаячківської селищної ради

12

28.01.16

З основної діяльності :

№ з/п

                                          Назва розпорядження

Дата

1

Про затвердження графіків відпусток на 2016 рік

1

04.01.16

2

Про затвердження ліміту каси по Новомаячківській селищній раді на 2016 рік

2

04.01.16

3

Про експертну комісію по Новомаячківській селищній раді

3

04.01.16

4

Про створення комісії для підтвердження факту придбання товарно – матеріальних цінностей по установам Новомаячківської селищної ради у 2016 році

4

04.01.16

5

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  по Новомаячківській селищній раді у 2016 році

5

04.01.16

6

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  по Будинку культури у 2016 році

6

04.01.16

7

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  по селищним бібліотекам у 2016 році

7

04.01.16

8

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  по місцевій  пожежній охороні у 2016 році

8

04.01.16

9

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  у ДНЗ № 1 у 2016 році

9

04.01.16

10

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  у ДНЗ № 2 у 2016 році

10

04.01.16

11

Про створення комісії по списанню  товарно – матеріальних цінностей  у ДНЗ № 3 у 2016 році

11

04.01.16

12

Про затвердження Номенклатури справ Новомаячківської селищної ради

12

04.01.16

13

Про затвердження Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання працівників Новомаячківської селищної ради на 2016 рік

13

04.01.16

14

Про визначення відповідальних осіб та встановлення переліку осіб,

які мають право застосовувати електронний цифровий підпис

14

04.01.16

15

Про визначення відповідальних осіб та встановлення переліку осіб,

які мають право застосовувати електронний цифровий підпис

15

04.01.16

16

Про визначення відповідальних осіб та встановлення переліку осіб,

які мають право застосовувати електронний цифровий підпис

16

04.01.16

17

Про проходження практики Губської А.О.

17

04.01.16

18

Про підготовку та відзначення  Дня Соборності України

18

04.01.16

19

Про ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній установі Новомаячківської селищної ради на 2016 рік

19

04.01.16

20

Про затвердження Положення про проведення атестації посадових осіб Новомаячківської селищної ради

20

04.01.16

21

Про  проведення атестації посадових осіб Новомаячківської селищної ради

21

04.01.16

22

Про скликання ІХ сесії Новомаячківської селищної ради сьомого скликання

22

03.02.16