Рішення сесії

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                 Р І Ш Е Н Н Я

   УІІІ сесії сьомого скликання

Від 02.02.16 р.                                               № 83

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження  результатів

виконання програми соціального та економічного

розвитку селища за 2015 рік

 

Заслухавши та обговоривши  інформацію щодо  виконання основних показників програми соціального та економічного розвитку селища за  2015 рік, сесія селищної  ради  відмічає, що протягом 2015 року забезпечено стабільну роботу бюджетних установ та  комунального господарства,  забезпечено безперебійне водопостачання, газопостачання та належне надання торгівельних, інших послуг організаціями, підприємствами, установами населенню. Зокрема протягом 2015 року придбано :

 

-  пральна машина, газова плита для ДНЗ № 3 – 11 000 грн.                                                                      -  побутова техніка для ДНЗ № 1, № 3  – 6 560 грн.                                                                                     -  паркан для ДНЗ № 2 – 4 650 грн.                                                                                                                                                                    -  витрати на розробку генерального плану селища – 203 000 грн.

 У сфері соціального розвитку.

- забезпечено своєчасна виплата заробітної плати підприємствами та організаціями селища не залежно від форм власності;                                                                                                  - демографічна ситуація:                                                                                                                                      У 2015 році народилося 67 дитини, померло 88 чоловік.                                                                                 -  забезпечено  обслуговування одиноких непрацездатних громадян за місцем   проживання у кількості  110 чоловік

 У сфері гуманітарного розвитку

Збережено мережу закладів освіти, культури, охорони здоров’я;                                                             В Новомаячківській ЗОШ І-ІІ ст. навчається  98 дітей.                                                                               В Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається 776 учнів.                                                                               -  На території селища проживає дітей дошкільного віку – 460 чол., з них відвідують дитячі садки – 151 чол.                                                                                                                        Основним напрямком роботи дошкільних навчальних закладів селища є  фізкультурно – оздоровчий.

На території селища функціонує Новомаячківська філія ЦРЦСССДМ, метою якої є надання психологічної, соціально-педагогічної, соціально – медичної, юридичної та інформаційної  допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітним сім’ям; сім’ям, у складі яких є діти-інваліди; одиноких матерів; проведення профілактичної роботи з умовно-засудженими щодо попередження рецидивів та популяризації здорового способу життя.

Рішенням LІХ Новомаячківської селищної ради шостого скликання від 29.01.2015 № 874 селищною радою  передбачені кошти на утримання   посади фахівця із соціальної роботи в сумі 32 000 грн.

Новомаячківська лікарська амбулаторія КЗ «Цюрупинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  обслуговує населення смт. Нова Маячка, селища Щасливе, с. Марченко, с. Привільне, с. Стара Маячка, с. Подокалинівка.

Діти від 0 років до 1 року  – 40 чол.

Діти від 1 року до 2 років  – 60 чол.

Діти від 2 років до 3 років – 84 чол.

Діти від 3 років до 4 років – 90 чол.

Діти від 4 років до 5 років – 69 чол.

Діти від 5 років до 6 років – 82 чол.

Всього – 425 чол.

 

З метою організації змістовного дозвілля молоді селища  в селищному Будинку культури діє 16 клубних формувань, з них 11 для дітей, в яких займається 207 учасників, з них 153 дитини.

Щорічно проводяться заходи щодо відзначення в селищі річниці  Перемоги над нацизмом у Європі та річниці завершення другої світової війни,  Дня Незалежності, Дня селища, відкриття селищної ялинки.

 

У сфері розвитку підприємництва

- На території селища працює 3 кафе, 2 ринки, 2 перукарні, 3 насінневі магазини, 19 магазинів змішаної торгівлі, 1 магазин секондхенд, 1 магазин будівельних товарів і побутової техніки, 3 магазини одягу та взуття, 1 ветеринарна аптека, 4 аптеки.                                           - Підприємці селища залучаються до вирішення соціальних проблем селища, а саме є     спонсорами проведення Дня селища, Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників, Новорічних та Різдвяних свят, являються спонсорами друку місцевої газети «Селищний вісник»;                                                              - 31 травня 2015 року в рамках святкування Дня селища Нова Маячка було проведено  Ярмарок  на території ринку МАР ЛТД. На Ярмарок Новомаячківською селищною радою було запрошено приватних підприємців, голів фермерських господарств, виробників промислових та продовольчих товарів Цюрупинського, Голопристанського, Скадовського, Каховського районів Херсонської області.

 Ринок праці

       З метою забезпечення  запобігання молодіжному безробіттю, формування   відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар’єри, їх орієнтації у виборі майбутньої діяльності відповідно до потреби місцевого ринку праці,  протягом 2015 року :

До установ,  підпорядкованих селищній раді зараховано на робочі місця 5 осіб віком до 30 років :

 - Романюк Д.Ю., начальник ГПОП

 - Татарченко А.А., секретар-друкарка

 - Лозицький О.В., художній керівник  селищного Будинку культури

 - Ткаченко Ю.В., боєць  місцевої пожежної охорони.

  - Фисина О.В.,  завгосп селищного Будинку культури

 

            Рішенням ІІ сесіїсьомого скликання від  05.11.15 р.  № 23 селищну   раду визначено  як роботодавця, за участю якого планується організація і   проведення  громадських  робіт.

            Розпорядженням селищного голови від 10.11.15 року №  98-К у зв’язку із організацією оплачуваних громадських робіт у листопаді - грудні 2015 року , з метою недопущення порушень громадського порядку на території Новомаячківської селищної ради створено 2 спеціальних тимчасових робочих місця за професією інструктор.

            Розпорядженнями селищного голови від 20.11.15 року № 101-К  та від 01.12.15р. № 108-к  відповідно до договорів  укладених з Цюрупинським районним центром зайнятості, для виконання оплачуваних громадських робіт зараховано учасників АТО  Попеско Григорія Івановича та Лобанова Євгена Геннадійовича на посаду інструктора  для проведення робіт з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку на території селищної ради .

            З метою забезпечення  запобігання молодіжному безробіттю, формування відповідального ставлення молодих людей до планування професійної кар’єри, їх орієнтації у виборі майбутньої діяльності відповідно до потреби місцевого ринку праці, відповідно до направлення на практику, виданого Державним навчальним закладом «Херсонське вище професійне комерційне училище» в селищній раді  проходить виробничу практику за  спеціальністю оператор комп’ютерного набору 2 категорії Губська Анастасія Олегівна.

 

У сфері енергозабезпечення

 -   З метою забезпечення 100% оплати за спожиті енергоносії населення селища проводиться             роз’яснювальна робота щодо необхідності своєчасного розрахунку за спожити воду, електроенергію та газ.

-     СКП « Сількомунгосп » проводиться роз’яснювальна робота з населенням селища

щодо необхідності встановлення водо лічильників.                                                                                          З загальної кількості 1528 абонентів лічильниками обладнано 507 дворів.

- Здійснювався контроль за дотриманням лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами селищної ради.

 

Соціальний захист

Протягом 2015 року забезпечено  реєстрацію в геронтологічному відділенні                                                  одиноким громадянам похилого віку: Мазун М.Н., Костіну М.М., Ягунову Б.М.,Семеновій Є.А., Костильовій О.А.

Фахівцем Цюрупинського УСЗН при Новомаячківській селищній раді Крашеніною Т.В. протягом 2015 року :

- видавалися квитки на безкоштовний проїзд до районного та обласного центру  пільговій категорії населення – 1587 чол.;

- сформовано пакет документів по наданню  матеріальної допомоги з Цюрупинської РДА - 13 чол.

- сформовано пакет документів по наданню  матеріальної допомоги з Цюрупинської РДА демобілізованим учасникам АТО - 5 чол.

- надано допомогу в оформленні документів для отримання  інвалідного візка дітям – інвалідам Руссу Л.М.; Закупнєвої Л.І.;

надано допомогу в оформленні документів для отримання  милиць інваліду І гр. Афенко В.;

- сформовано пакети документів на отримання субсидії 624 чол.;

- надано консультативних послуг щодо соціальних пільг 1175 чол.;

- оформлено соціальних пільг на комунальні послуги – 92 чол.;

- вручено пенсійних посвідчень 72 чол.

- видано продовольчих наборів Червоного Хреста безпритульним особам – 20 чол.;

 

Благоустрій селища

 Протягом 2015 року в селищі відбували покарання у виді громадських робіт  осіб – Дубовченко В.В., Корзніков В.П., Зиму О.П., Конохов Д.В., Шатьохін О.М., Загребельний С.П., Гринь А.М. які виконували наступні роботи :     

-     знищення бур’янів;

-    перекопування газонів

-    прибирання сміття на об’єктах - парк у центрі селища, територія дитячих садків,

     вільні землі запасу селища, недобудоване будівництво в центрі селища.

З метою покращення благоустрою та санітарного стану селища щорічно проводяться  місячники по благоустрою та санітарному утриманню селища.

Проводяться  наради з керівниками підприємств, установ та організацій селища, приватними підприємцями з питання організації проведення місячника та ознайомлення з закріпленими територіями.

Керівники  організацій підприємств, установ селища, приватні підприємці, наводять порядок на закріплених територіях .

Організовується   протягом місячника висадка квітів на територіях прилеглих до установ, підприємств, організацій та приватних садиб.

СКП « Сількомунгосп » ліквідовує несанкціоновані сміттєзвалища на території селища, на території прилеглій до кладовищ та під’їздних шляхів, упорядковує військові поховання на кладовищах.

Оголошується конкурс на двір зразкового порядку за поданням депутата відповідного округу.

Оголошується  конкурс на підприємство зразкового порядку .

Створюється  комісія по проведенню місячника та підведенню підсумків. Комісії здійснює  попередній огляд виконаних робіт та підводить  підсумки проведення місячника та відзначення переможців конкурсів.

Депутати селищної ради  проводять роз’яснювальну роботу серед населення по нанесенню номерних знаків на житлові будинки.

 

Охорона здоров’я, материнства та дитинства

На обліку в селищній раді перебуває 61 багатодітна родина в яких виховується 206 дітей, з них :

- мають 3 дитини – 47 сімей;

- мають 4 дитини – 8 сімей;

- мають 5 дітей – 4 сім’ї;

- мають 6 дітей – 1 сім’я;

- мають 7 дітей – 1 сім’я.

Багатодітній матері Скурт Олені Анатоліївні надано матеріальну допомогу в розмірі триста гривень для придбання одягу та взуття 3 неповнолітнім дітям .

Класному керівнику  7-Б класу  Нечепельській Надії Василівні надано матеріальну допомогу в розмірі триста п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Фадічевій Юлії та триста п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Беркар Аліні.

Класному керівнику  4-В класу Литвиненко Іраїді Анатоліївні надано матеріальну допомогу в розмірі триста  п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Костіній Анжелі.

Класному керівнику  6-А класу Фисина Ользі Василівні надано матеріальну допомогу в розмірі триста п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Шевченко Антону та триста п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Шевченко Віталію.

Класному керівнику  8-А класу Черновій Любов Гаврилівні надано матеріальну допомогу в розмірі триста  п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Корчевному Костянтину.

Класному керівнику  2-В класу  Пуляєвій Ользі Петрівні надано матеріальну допомогу в розмірі чотириста  п’ятдесят гривень для придбання одягу та взуття Трубаєвій Олександрі.

У 2015 році надано пільги на харчування дітей в дошкільних закладах селищної ради

- багатодітним сім’ям  ( 50% вартості харчування) – Ліфінцевої Н.М., Романенко Г.М., Борта С.О., Карпенко І.О., Фадічевої О.В., Пількевич Ю.М., Кочоян З.Д., Челнокової А.І., Насибуліної Т.Р., Волоскової К.М.

- сім’ї ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Молчанова О.В. ( 100% вартості харчування);

- малозабезпечені сім’ї  Кияниця В.В. та Кученко Л.П. ( 100% вартості харчування)

           

          Рішенням  сесії від  21.09.15 р. затверджено список мешканців селища  ( пенсіонери, інваліди, сім’ї у СЖО, учасники АТО ) для надання матеріальної допомоги в розмірі по  1 000 грн. на придбання дров – 23 чол.

            Рішеннями сесій затверджено  списки  мешканців селища (пенсіонери, інваліди, сім’ї у СЖО, учасники АТО ) на отримання дров ( безкоштовно) по 2 м. куб. -  29 чол.

 

Житлова політика.

             У 2015 році рішенням виконавчого комітету зараховано на квартирний облік дітей, позбавлених батьківського піклування  Репіну Олену, Шпаковську Марію, Литвиненко Світлану, Литвиненко Анну.

            Рішення ХІІ сесії  Новомаячківської селищної ради п’ятого скликання № 203                                                                 від 06.01.2007 року «Про селищну програму  забезпечення житлом молодих спеціалістів закладів освіти, охорони здоров’я, культури, правоохоронних органів на 2007-2020 роки »

В рамках якої у 2015 році виділено кошти  для проведення капітального ремонту

будинку, розташованого за адресою смт. Нова Маячка Цюрупинського район

Херсонської області по вулиці Жовтневій 163-а для проживання сім’ї молодого спеціаліста лікаря  в сумі 200 000 грн.     

 

У сфері земельних відносин

В адміністративних межах Новомаячківської селищної ради знаходиться 14182,6 га земель різного призначення. З них доля земель сільськогосподарського призначення становить 8925,78 га, в тому числі рілля – 8185,68га, з них зрошувана 3262,0 га.

На території ради у свій час було реформовано 2 сільськогосподарських підприємства, які на даний час розпайовані (ВАТ ім. Латиських стрільців та КСП „Новомаячківський”). Право на отримання земельних паїв одержали 1745 громадян. Станом на 1 січня поточного року вже більш як 95 відсотків власників паїв отримали державні акти та свідоцтва на право власності на земельні ділянки і укладають договори оренди з фермерами та іншими суб'єктами підприємницької діяльності.

Щоб не затримувати обробіток землі селищною радою ведеться робота з власниками земельних ділянок по укладанню договорів оренди з фермерами та іншими бажаючими взяти землю в оренду. 67 власників земельних ділянок виявили бажання самостійно господарювати на своїх земельних ділянках – 231,87 га ріллі.

Крім земельних часток (паїв) на території ради знаходиться 1110,13 га земель запасу, з них 543,0 га передано в користування 17 фермерським господарствам. Розміри цих господарств становлять від 10 до 50 гектар ріллі. З власниками фермерських господарств ведеться робота по безоплатній передачі земель у власність в розмірі  середньої земельної частки (паю), яка розрахована по селищній раді. Частина з них  вже  отримали документи, які підтверджують право власності на земельні ділянки. 484,7 га земель запасув оренду двом фізичним особам

Також на території ради знаходиться 665,7 га ріллі земель резервного фонду. З них станом на сьогоднішній день 305,81га передано в оренду під вирощування сільськогосподарських культур ( укладено 4 договори оренди з суб'єктами різних форм власності на різні строки оренди: від п’яти до двадцяти п’яти років). На 225,04 га виготовлена проектна документація та передані у власність земельні ділянки робітникам соціальної сфери для ведення особистих селянських господарств. Також введений режим найбільшого сприяння по передачі землі для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

Для мешканців селища, які мають у власності велику рогату худобу виділено 4 земельні ділянки під організацію пасовища. З них на 2 земельні ділянки укладено договори оренди.

Інші землі малопридатні для вирощування сільськогосподарських культур (піщані ґрунти вздовж лісних масивів Великокопанського лісгоспу). Селищною радою проводиться робота по передачі їх під пасовища та в лісництво для насаджень лісу.

Для організації ведення земельно-кадастрової документації в земельному відділі селищної ради призначений відповідальний працівник – спеціаліст по земельним питанням, в обовязки якого входить ведення контролю за змінами в обліку землі та землекористувачів земельних ділянок.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням вимог земельного та природоохоронного законодавства , використанням корисних копалин  та природних ресурсів , відтворенням лісів та лісосмуг .

            В 2011 році розроблена нова нормативна грошова оцінка земель на території селища, що дало змогу значно підвищити надходження до місцевого бюджету за використання земельних ділянок на території селища.

 При фінансовій підтримці населення у 2015 році виготовлений проект генерального плану селища, який на даний час проходить громадські обговорення.

 

 

В селищній раді працює  громадський помічник по охороні правопорядку. Актуальним є налагодження співпраці селищної ради з органами внутрішніх справ  з питань наведення правопорядку – виявлення та закриття нелегальних пунктів прийому металобрухту, недопущення торгівлі спиртними напоями без відповідних документів,  підтримання порядку під час проведення масових заходів та на селищній дискотеці, попередження злочинів та правопорушень, зміцнення законності, захисту прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства

 

Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні сесія селищної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

      1.    Затвердити результати  виконання  програми соціального та економічного  розвитку  селища за 2015 рік.

2.       Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну депутатську

комісію з питань соціально – економічного розвитку селища Нова Маячка

 

                  Селищний голова                                                                 В.І.Кос

 

 

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                        Р І Ш Е Н Н Я

                                           УІІІ сесії сьомого скликання

Від 02.02.16 р.                                               № 84

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження

звіту селищного  голови про

роботу виконавчого комітету

Новомаячківської селищної ради 

за 2015 рік

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію  щодо   підсумків роботи виконавчого комітету селищної ради за 2015 рік, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань гуманітарної політики, гласності та зв’язків з громадськими організаціями, керуючись статтею 26  Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні  „  сесія   селищної ради

В И Р І Ш И Л А  :

1. Затвердити звіт селищного голови про підсумки роботи виконавчого комітету   Новомаячківської селищної ради  за 2015 рік.

2. Виконавчому комітету селищної ради з метою забезпечення  темпів зростання  соціально-економічного розвитку населеного пункту, ефективного функціонування  бюджетних установ:

 -  зміцнювати  матеріально - технічну базу дошкільних закладів освіти, Будинку культури селищних бібліотек;

- забезпечити виконання  заходів  щодо енергозбереження та ощадливого використання енергоресурсів;

- забезпечити належне    водопостачання  селища шляхом  покращення матеріальної-технічної бази селищного комунального підприємства  «Сількомунгосп» та  здійснення  контролю за ефективним  використанням  наявних  ресурсів;

- забезпечити належний  санітарно – епідемічний  стан та  благоустрій  підвідомчої території , узбіч  доріг;

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань гуманітарної політики, гласності та зв’язків з громадськими організаціями .

 

 

 

Селищний голова                                                                                     В.І.Кос

 

 

 

                                                                                                                            Додаток 

                                                                                                                            до рішення УІІІ сесії                                                                                                                           сьомого скликання № 84      

                                                                                                                             від 02.02.2016 року

Звіт селищного голови

про  роботу виконавчого комітету  Новомаячківської селищної ради  за 2015 рік

 

      До виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради за 2015 рік  надійшло письмових      заяв від  громадян - 763, звернень громадян - 105 , вхідної кореспонденції – 1307 документів.  Надіслано  відповідей, інформацій, клопотань та  іншої  вихідної  документації 1285       найменувань.

      Графік  прийому  громадян  працівниками виконкому  чітко  витримується,  нарікань  від           жителів  селища  з  цього  приводу  не  надходило.

      Видано  довідок   на прохання  жителів  селища 3 555 , вчинено  нотаріальних  дій з видачі        довіреностей - 602, посвідчено  заповітів, підписів на заявах і копій документів – 829 ,             складено  актових  записів цивільного стану  про народження – 67, про смерть – 88, про       шлюб - 32.

       Протягом 2015 року проведено 14  засідань  виконкому,   на  яких  розглянуто 52  питань. Всі  основні  питання, передбачені  планами,  розглянуто  та  прийнято  відповідні  рішення.

У січні 2015року розглянуті питання :

1. Про  зміну міліцейського номера                                                                    

2. Про підготовку бюджетних організацій до роботи в осіннє-зимовий період 2015-2016

    років                                                         

 

У лютому 2015 року  розглянуті питання :

1.  Про роботу селищної бібліотеки для дорослих  та селищної бібліотеки для дітей          

2. Про списання домоволодіння                                                              

 

У березні  2015 року  розглянуті питання :

1.  Про забезпечення правопорядку на території селища                      

2.  Про активізацію роботи по профілактиці туберкульозу та  проходження  

    флюорографічного обстеження населення селища 

3. Про зарахування на квартирний облік                                               

4. Про порушення питання про позбавлення  батьківських прав       

5. Про присвоєння поштової адреси                                                       

6. Про план роботи виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради на ІІ квартал

    2015 року                                                 

 

У квітні 2015 року  розглянуті питання :

1.  Про підготовку та відзначення в селищі у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над

     нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни                                

2.  Про дозвіл на списання житлового будинку                                    

3. Про дозвіл  на списання сараю                                                            

4. Про визначення місця проживання малолітньої дитини                  

5. Про створення робочої групи з проведення обліку дітей дошкільного віку та дітей і    

    підлітків шкільного віку у 2015 році    

 

У травні 2015 року розглянуте питання :

1.  Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 2015 року в

     дошкільних та загальноосвітніх закладах селища                                                                                                     

 

У червні 2015 року розглянуті питання :

1. Про порушення питання про позбавлення батьківських прав             

2. Про  дозвіл на формування пакету документів для отримання ліцензії на реалізацію

    алкогольно-тютюнових виробів                       

3. Про роботу виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради з заявами, скаргами,

    зверненнями громадян  у І півріччі 2015 року           

4. Про план роботи виконавчого комітету  Новомаячківської селищної Ради на ІІІ квартал      

   року                                                           

 

У липні 2015 року розглянуті питання :

1. Про  медичне обслуговування населення селища                             

2. Про  затвердження контингенту дітей та підлітків                           

3. Про порушення питання про позбавлення батьківських прав              

 

У серпні 2015 року розглянуті питання :

1. Про  готовність загальноосвітніх закладів селища до роботи в новому 2015-2016

    навчальному році                                   

2. Про  затвердження Положення про опікунську раду                       

 

У вересні 2015 року розглянуті питання :

1. Про  організацію проведення в селищі Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

2. Про дозвіл на зміну міліцейського номера                                         

3. Про план роботи виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради на ІУ квартал

    2015 року                                                            

4. Про зарахування на квартирний облік                                               

 

У жовтні  2015 року розглянуті питання :

1. Про  підготовку та відзначення в селищі 72-ї річниці визволення   

    селища від німецько-фашистських загарбників                                            

2. Про взяття на облік сімей, які опинилися у СЖО                             

3. Про порушення питання про позбавлення батьківських прав                    

 

 У листопаді 2015 року розглянуті питання :

1. Про  вилучення малолітніх дітей                                                                    

2. Про  призначення відповідальної особи за здійснення державної  реєстрації актів

    цивільного стану та за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв             

3. Про призначення відповідальної особи за вчинення   нотаріальних дій               

4. Про зміну міліцейського номеру                                                                     

5. Про регламент роботи виконавчого комітету Новомаячківської  селищної ради сьомого

    скликання                                                

6. Про  зміну міліцейського номера                                                                    

7. Про підготовку бюджетних організацій до роботи в осіннє-зимовий період 2015-2016

    років                                                         

 

У  грудні 2015 року розглянуті питання :

1. Про відзначення в селищі Новорічних та різдвяних свят                

2. Про  роботу виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради з заявами,

    скаргами, зверненнями громадян у ІІ півріччі 2015 року     

3. Про план роботи виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради на 2016 рік

4. Про перелік об’єктів та види суспільно – корисних робіт, що можуть виконуватись

    засудженими особами    

                                              

5. Про перелік об’єктів та види суспільно – корисних робіт для порушників на яких судом

    накладене адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт                     

6. Про  зміну міліцейського номера                                                                    

7. Про дозвіл на переоформлення торгової точки                                             

8. Про виконання делегованих повноважень виконавчого комітету Новомаячківської

    селищної ради у ІІ півріччі 2015 року             

9. Про план роботи виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради на І квартал

    2016 року                                                            

 

 

Всі  основні  питання, передбачені  планами,  розглянуто  та  прийнято  відповідні  рішення.


 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н НЯ

УІІІ сесії сьомого скликання

Від 02.02.16 р.                                                 №  86

Смт.Нова Маячка

 

Про внесення змін до рішення ІІ сесії

Новомаячківської селищної ради сьомого

скликання від 05.11.2015 року № 5

«Про кількісний склад  виконавчого комітету 

Новомаячківської селищної ради»

 

            Відповідно до ст.ст. 26 , 51 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні “  , селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Внести зміни до рішення ІІ сесії Новомаячківської селищної ради сьомого

скликання від 05.11.2015 року № 5 «Про кількісний склад  виконавчого комітету 

Новомаячківської селищної ради» , а саме :

 

            Утворити виконавчий комітет Новомаячківської селищної ради у кількості               12 чоловік  :

 

-          селищний голова

-          заступник селищного голови

-          секретар виконавчого комітету

-          9 членів виконавчого комітету

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос

 

 

 

 

   НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                Р І Ш Е Н Н Я

      УІІІ сесії сьомого скликання

Від 02.02.16 р.                                               № 90

смт.Нова Маячка

 

Про перелік питань для розгляду                                                                                  

на сесіях Новомаячківської селищної ради

 та засіданнях постійних                                                                 

депутатських комісій на І квартал                                                                                  

2016 року

  

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна Рада

 

В и р і ш и л а :

 

 

  1. Затвердити перелік питань для розгляду на сесіях Новомаячківської селищної  Ради у І кварталі  2016 року (додаток 1).

 

  1. З переліком питань для розгляду на засіданнях постійних комісій селищної ради у  І кварталі 2016 року погодитись  (додаток 2).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради та на секретаря ради Пісковцову І.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                               В.І.Кос

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 1

До рішення  УІІІ сесії сьомого   

 скликання 

№ 90 від 02.02.2016 року

Питання для розгляду на сесіях селищної Ради у І кварталі 2016 року

                     

Лютий

        1.   Про  ситуацію з підтопленням селища

                                   Доповідає :  Вертосенко О.О., - начальник Новомаячківської

                                   експлуатаційної дільниці Цюрупинського МУВГ

Готують: постійна комісія селищної ради з питань соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка

 

         2.   Про затвердження звіту селищного голови про роботу виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради за 2015 рік

                                   Доповідає :   Кос В.І. – селищний голова

Готують: постійна комісія селищної ради з питань соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка

 

           3. Про затвердження результатів виконання програми соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка за  2015 рік

                                    Доповідає :   Кос В.І. – селищний голова

Готують: постійна комісія селищної ради з питань соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка

    4.  Про виконання селищного  бюджету за 2015 рік

                         Доповідає: в.о. головного бухгалтера – Михайленко Л.І.

                               Готує : постійна депутатська комісія з питань планування бюджету   

                               та фінансів

5. Про затвердження фінансового звіту директора СКП «Сількомунгосп» за 2015 рік

                          Доповідає :  Коломоєць Г.Г. – директор СКП «Сількомунгосп»

                                Готують: постійна комісія селищної ради з питань соціального та     економічного розвитку селища Нова Маячка

         6.  Блок земельних питань .                     

                                                                       Березень

 

            1 . Про  оголошення двомісячника благоустрою та санітарного утримання  селища.

                    Доповідає:   Косташ О.О. – заступник селищного голови 

  Готують:  постійна комісія селищної ради з питань                                          

  соціально – економічного розвитку селища , робоча група.

      2. Про роботу селищного відділення міліції

                    Доповідає:   Яковлев Г.С., дільничний інспектор

  Готують:  постійна комісія селищної ради з питань гуманітарної  

  політики, гласності та зв’язків з громадськими організаціями,                                         

  робоча група.

 

      3.  Блок земельних питань .

      4.  Про перелік питань для розгляду на сесіях селищної Ради та засіданнях

           постійних депутатських комісійна  ІІ квартал 2016 року

                        Доповідає : секретар Ради – Пісковцова І.І.

                          Готує : робоча група

 

 

Додаток № 2

До рішення   УІІІ сесії сьомого         

скликання 

№ 90 від 02.02.2016 року

 

                                                           ПИТАННЯ

для розгляду на засіданнях постійних комісій селищної Ради у                                            І кварталі 2016 року

Постійна комісія  з питань планування  бюджету та  фінансів.

І квартал

 1. Про виконання селищного бюджету за 2015 рік 

Доповідає:  в.о. головного бухгалтера Михайленко Л.І.                             

 Готують : члени комісії

 

2. Про внесення змін до селищного бюджету  

Доповідає:  в.о. головного бухгалтера Михайленко Л.І.                             

 Готують : члени комісії

 3. Про преміювання

Доповідає:  в.о. головного бухгалтера Михайленко Л.І.                             

 Готують : члени комісії

 

Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

- Контроль за виконанням рішень сесії  селищної  ради.

 по мірі необхідності.

- Розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій.

 по мірі необхідності.

- Участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії

 постійно.

Постійна комісія  мандатна, з питань депутатської діяльності та етики .

І квартал

1.      Ознайомлення мешканців селища з рішеннями  сесій Новомаячківської селищної ради

Готують: члени комісії.

                              Доповідають : депутати селищної Ради

2.      Виконання депутатами доручень виборців та селищного голови

Готують: члени комісії.

                              Доповідають : депутати селищної Ради

3.      Про схвалення Угоди про співпрацю між Цюрупинською районною радою та міською, селищними, сільськими радами Цюрупинського району

Готують: члени комісії.

                              Доповідають :  Пісковцова І.І., секретар ради

 

Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

-          контроль за виконанням рішень сесії селищної ради по мірі необхідності;

-          розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій по мірі необхідності;

-          участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії .

 

  Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку селища 

                                                                                І квартал

1.      Про виконання програми соціального та економічного розвитку селища Нова Маячка за 2015 рік

Готують : члени комісії.

Доповідає:   Кос В.І. – селищний голова

 

2.      Про перелік питань для розгляду на сесійних засіданнях  Новомаячківської селищної ради у ІІ кварталі 2016 року.

Готують : члени комісії.

Доповідає  Пісковцова І.І. – секретар ради

 

            3 . Про  оголошення двомісячника благоустрою та санітарного утримання  селища.

                    Доповідає:   Косташ О.О. – заступник селищного голови 

  Готують:  члени комісії

 

4. Виконання депутатами доручень виборців та селищного голови

Готують: члени комісії.

                              Доповідають : депутати селищної Ради

 

            5. Про затвердження звіту селищного голови про роботу виконавчого комітету

                Новомаячківської селищної ради за 2015 рік

                             Готують : члени комісії

                                   Доповідає :   Кос В.І. – селищний голова

 

        6. Про  ситуацію з підтопленням селища

                       Готують : члени комісії

                                   Доповідає :  Вертосенко О.О., - начальник Новомаячківської

                                   експлуатаційної дільниці Цюрупинського МУВГ

 

7.      Про затвердження фінансового звіту директора СКП «Сількомунгосп» за 2015 рік

                            Готують : члени комісії

                     Доповідає :  Коломоєць Г.Г. – директор СКП «Сількомунгосп»

 

Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

- Контроль за виконанням рішень сесії селищної  ради.

 по мірі необхідності.

- Розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій.

 по мірі необхідності.

-          Участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії                     (  постійно).

-           

Постійна комісія селищної ради з питань агропромислового комплексу земельних ресурсів , екології , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

І квартал

1. Про розгляд заяв та скарг мешканців селища

Доповідає: Полоніков О.А. -  – голова комісії                              

Готують : члени комісії

 

Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

- Контроль за виконанням рішень сесії селищної Ради.

 по мірі необхідності.

- Розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій.

 по мірі необхідності.

- Участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії .

 

 

  Постійна комісія з питань медицини , охорони здоров“я , материнства , дитинства та соціального захисту населення.

І квартал

 

1.      Про Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги мешканцям селища Нова Маячка

 

Готують : члени комісії.

Доповідає : Колосовська Л.М.- спеціаліст І категорії

 

                                     

Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

- Контроль за виконанням рішень сесії селищної  ради.

 по мірі необхідності.

- Розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій.

 по мірі необхідності.

-          Участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії                      (  постійно).

 

  Постійна комісія з питань гуманітарної політики , гласності та зв“язків з громадськими організаціями.

І квартал

 

1.Про роботу Новомаячківського селищного відділення міліції

Готують : члени комісії.

Доповідає:   Яковлев Г.С., дільничний інспектор

 

      2.Підготовка матеріалів для радіооголошень

              Готують : члени комісії.

 

                 3. Про перейменування вулиць в смт. Нова Маячка Цюрупинського району                                                                                                                            Херсонської області

Готують : члени комісії.

Доповідає:   Сичова Г.В. – спеціаліст з юридичних питань

 

         Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

- Контроль за виконанням рішень сесії селищної  ради.

 по мірі необхідності.

- Розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій.

 по мірі необхідності.

-          Участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії                       (  постійно).

 

 

  Постійна комісія у справах пенсіонерів , ветеранів та інвалідів

І квартал

 

1.   Про розгляд звернень  ветеранів, пенсіонерів, інвалідів ВВВ

Готують : члени комісії.

                                 Доповідає : спеціаліст І категорії Колосовська Л.М.

2.   Про підготовку до відзначення в селищі річниці виводу військ з Афганістану

                                Готують : члени комісії

                                Доповідає : директор БК Марченко І.А.         

Питання, які розглядаються на кожному засіданні комісії:

- Контроль за виконанням рішень сесії селищної  ради.

 по мірі необхідності.

- Розгляд заяв та листів громадян, підприємств, установ та організацій.

 по мірі необхідності.

- Участь у підготовці матеріалів з питань, що виносяться на розгляд сесії                       (  постійно).