Рішення сесії

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ІІ сесії сьомого скликання

Від  26.11.2015 р.                                        № 34

смт. Нова Маячка 

Про внесення змін до договору

оренди земельної ділянки .

 

Розглянувши заяву громадянина Саніна Сергія Івановича щодо внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного між ним та  Новомаячківською селищною радою, та зареєстрованого за № 652500004001195 від 26 грудня 2012 року, а саме, стосовно зміни орендної плати з 3- кратного земельного податку на 3% від грошової оцінки орендованої земельної ділянки, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів,  керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 93, 116, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Закону України “Про оренду землі”, «Положення про порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності в межах смт Нова Маячка» (рішення №175 сесії Новомаячківської селищної ради від 23.05.2011р.) та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні“ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.      Внести зміни до договору оренди земельної ділянки, укладеного між Саніним Сергієм Івановичем та  Новомаячківською селищною радою, що зареєстрований у Державному реєстрі земель, відділу Держкомзему у Цюрупинському районі за № 652500004001195 від 26 грудня 2012 року, а саме, змінити орендну плату з 3- кратного земельного податку на 3% від Нормативної грошової оцінки орендованої земельної ділянки.

2.      Гр.  Саніну Сергію Івановичу в місячний термін з дати прийняття даного рішення провести державну реєстрацію додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

3.      Доручити селищному голові Костирі А.А. підписати додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки при державній реєстрації речових прав на нерухоме майно.  

4.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                             А.А.Костиря

 


 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ΙΙ  сесії  сьомого скликання

Від 26.11.2015 р.                                             №  35

смт Нова Маячка

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  у власність

для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

Заслухавши заяву гр.гр.  Трубаєвої Лілії Анатоліївни, Соломко Ірини Михайлівни, Дубей Лілії Василівни, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. гр. Трубаєвої Лілії Анатоліївни, Соломко Ірини Михайлівни, Дубей Лілії Василівни, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Трубаєвій Лілії Анатоліївні   на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,05 га;

- рілля – 0,10га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. 9-го Січня, 2 .

1.1.Гр. Трубаєвій Лілії Анатоліївні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Соломко Ірині Михайлівні   на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,0177 га;

- рілля – 0,1323 га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Алєєва,43 .

2.1.Гр. Соломко Ірині Михайлівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Дубей Лілії Василівні   на  складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною орієнтовною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), з них:

- під забудовою – 0,05 га;

- рілля – 0,10 га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка пров. Сонячний, 5.

3.1.Гр. Дубей Лілії Василівні замовити в землевпорядній організації проект землеустрою вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                               А.А.Костиря


НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

ІІ сесії сьомого скликання

Від  26 .11.2015 р.                                              №  36

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення

документації детального

плану території земельної ділянки.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву гр. гр.  Трубаєвої Лілії Анатоліївни,Пастухової Любові Миколаївни про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр. Трубаєвій Лілії Анатоліївні на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. 9-го Січня, 2 , смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2. Дати дозвіл гр. Пастуховій Любові Миколаївні на виготовлення технічної документації «Детальний план території земельної ділянки», що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: пров. Кримський,2 д , смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          А.А. Костиря

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХУІІІ сесії шостого скликання

Від 26.11.15 р.                                              № 37

смт Нова Маячка

 

Про затвердження детального плану території

які передаються у власність.

.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., розглянувши заяву гр. гр. Помазнюк Володимира Петровича, Шахової Катерини Геннадіївни, містобудівну документацію «Детальний план території»  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. гр. Помазнюк Володимира Петровича, за адресою: смт Нова Маячка вул. Жовтнева,10, Цюрупинський район, Херсонська область, Шахової Катерини Геннадіївни, за адресою: смт Нова Маячка вул. Садова 152, Цюрупинський район, Херсонська область,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території»  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Помазнюк Володимиру Петровичу,  за адресою: смт Нова Маячка вул. Жовтнева,10,  Цюрупинський район, Херсонська область.

2.Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території»  земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га, що пропонується для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шаховій Катерині Геннадіївні,  за адресою: смт Нова Маячка вул. Садова,152,  Цюрупинський район, Херсонська область.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          А.А. Костиря

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я 

ІІ  сесії  сьомого скликання

Від  26.11.2015 р.                                   №  38

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

1.              Алояна Романа Аліхановича, про виділення земельної ділянки площею 0,50 га, для ведення особистого селянського господарства, за адресою смт Н. Маячка, біля земельної ділянки по вул. Площа Свободи, 49.

2.              Ращупкіна Олександра Валерійовича про виділення земельної ділянки в межах селища для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

3.               Юхненко Ганни Миколаївни про погодження меж між земельними ділянками по вул. Основська № 27 та вул. Основська № 25.

4.              Толмачова Івана Антоновича про визначення меж між земельними ділянками по вул. Радянська № 117 та вул. Радянська № 119.

5.              Пишної Ольги Купріянівни про визначення межі земельної ділянки по вул. Алеєва № 17А.

6.              Димченко Ганни Василівни. щодо не підписання акту узгодження меж між земельними ділянками  за адресою вул. Жовтнева, 62  суміжним землекористувачем гр. Марченко Л.М.

протокол засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Розглянути заяву громадянина Алояна романа Аліхановича, про виділення земельної ділянки площею 0,50 га, для ведення особистого селянського господарства, за адресою смт Н. Маячка, біля земельної ділянки по вул. Площа Свободи, 49., після проведення корегування генерального плану смт Нова Маячка.

2. Розглянути заяву громадянина Ращупкіна Олександра Валерійовича, про виділення земельної ділянки в межах селища для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, після проведення корегування генерального плану смт Нова Маячка.

3. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянки які розташовані за адресою вул. Основська, 27, (землекористувач гр. Юхненко Г.М.) та вул. Основська,25, (землекористувач гр. Закупнева Н.В.) згідно додатку № 1 .

3.1. Громадянам Юхненко Г.М., Закупневій Н.В. оформити свої земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

4. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянки які розташовані за адресою вул. Радянська,117, (землекористувач гр. Толмачов І.А.) та вул. Радянська,119, (землекористувач гр. Полегенько О.В.) згідно додатку № 2 .

4.1. Громадянам Толмачову І.А., Полегенько О.В. оформити свої земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

5.Рекомендувати громадянці Пишній Ользі Куприянівні, звернутись до землевпорядної організації, яка має ліцензію на проведення робіт по виносу меж в натурі, для відновлення меж своїх земельних ділянок за адресою вул. Алеєва, 17а.

6. Затвердити акт обстеження земельної ділянки за адресою вул. Жовтнева, 62, щодо не порушення, громадянкою Димченко Г.В., меж суміжної земельної ділянки за адресою вул. Жовтнева, 60, складений .11.2015 року постійною депутатською комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря

 

 

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

ІІ  сесії  сьомого скликання

Від    26 .11.2015 р.                                             №  39

смт Нова Маячка

 

Про заяви громадян щодо клопотання

до головного управління Держгеокадастру

у Херсонській області стосовно виділення

земельних ділянок за межами селища для

ведення особистого селянського господарства.

 

Заслухавши заяви громадян Саніна Олександра Миколайовича та Третьякова В’ячеслава Вікторовича, про клопотання до головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради по 2,0 га кожному,інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, наказу Держземагенства України від 15.10.2014 №328 «Про введення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014»  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , рішеннями сесій Новомаячківської селищної ради №110 від 29.11.2002 р. та №156 від 28.02.2003р, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

           

1. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту відведення щодо передачі у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 1,6 га громадянину Саніну Олександру Миколайовичу.

2. Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області щодо надання дозволу на розробку проекту відведення щодо передачі у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради площею 1,6 га громадянину Третьякову В’ячеславу Вікторовичу.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.


Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря


 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

 ІІІ сесії  сьомого  скликання

Від  26.11.15  р.                                      40

смт. Нова Маячка

Про погодження надання

земельних  ділянок за межами селища

громадянам у власність для ведення особистого

селянського господарства.

Розглянувши лист головного управління Держгеокадастру у Херсонській області про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель резервного фонду в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради гр. гр. Тішевського Юрія Вікторовича, Попеско Григорія Івановича, Лобанова Євгена Геннадійовича, для ведення особистого селянського господарства по 2,0 га кожному, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, наказу Держземагенства України від 15.10.2014 №328 «Про введення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014»  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ рішеннями сесій Новомаячківської селищної ради №110 від 29.11.2002 р., №156 від 28.02.2003р., № 270 від 29.11.2011р., та № 989 від 21.09.2015р, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Не заперечує про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель резервного фонду в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради  для ведення особистого селянського господарства  гр. гр. Тішевському Юрію Вікторовичу, Попеско Григорію Івановичу, Лобанову Євгену Геннадійовичу , площею по 1,6 га кожному.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.


Селищний голова                                                               А.А.Костиря