Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я 

LХVІІ  сесії  шостого скликання

Від  06.08.2015 р.                                            № 965

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

 

1.              Бритової Євгенії Федорівни про визначення межі між земельними ділянками які розташовані за адресою: смт Нова Маячка вул. Пирогова,20 (землекористувач Бритова Є.Ф.) та вул. 1 Травня,73 (землевласник Завгородня Н.В.).

2.              Черепня Катерини Леонідівни про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд а також для ведення особистого селянського господарства по вул. Молодіжна,38. 

 протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 

1. Погодити орієнтовні розміри земельної ділянки яка розташована за адресою : смт Нова Маячка вул. Пирогова,20 (землекористувач Бритова Є.Ф.) та вул. 1 Травня,73, згідно додатку № 2 .

1.1. Громадянці Бритовій Є.Ф. оформити свої земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

2.Зареєструвати заяву громадянки  Черепня Катерини Леонідівни про виділення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд а також для ведення особистого селянського господарства по вул.Молодіжна,38, в журналі черговості на виділення земельних ділянок під забудову та розглянути вищевказану заяву після проведення корегування генерального плану смт Нова Маячка.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря