Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХVІІ сесії шостого скликання

Від 06.08.2015 р.                                                   № 963

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення  детального

плану території земельної ділянки.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяви гр.гр. Ліфінцева Дмитра Сергійовича, Філіппової Олени Анатоліївни, Куліди Лариси Афанасіївни, Шахової Катерини Геннадіївни про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради гр.гр. Ліфінцеву Дмитру Сергійовичу, Філіпповій Олені Анатоліївні, Куліді Ларисі Афанасіївні, Шаховій Катерині Геннадіївні, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр.  Ліфінцеву Дмитру Сергійовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що пропонується  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. 1 Травня,70, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2. Дати дозвіл гр. Філіпповій Олені Анатоліївні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що пропонується  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: пров. Робочий, б/н, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3. Дати дозвіл гр. Куліді Ларисі Афанасіївні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що пропонується  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. 1 Травня,113, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

4. Дати дозвіл гр. Шаховій Катерині Геннадіївні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що пропонується  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Садова,152, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          А.А. Костиря