Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н НЯ

LХУІІ сесії шостого скликання

№   961

Від 06.08.2015

Смт. Нова Маячка

 

Про скасування рішення сесії

Новомаячківської селищної ради.

 

               Заслухавши заяву громадянки Шахової Катерини Генадіївни, щодо скасування рішення сесії Новомаячківської селищної ради № 469 від 15.11.2007 року, в частині надання їй дозволу на виготовлення технічної документації щодо передачі у власність земельної ділянки за адресою вул. Садова, 152, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішення сесії  Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1. Скасувати   рішення сесії Новомаячківської селищної ради № 469 від 15.11.2007 року, « Про дозвіл на розробку технічної документації на  земельні ділянки для безоплатної передачі у власність», в частині надання їй дозволу на виготовлення технічної документації щодо передачі у власність земельної ділянки за адресою вул. Садова, 152, громадянці Шаховій Катерині Геннадіївні, відповідно до поданої заяви.

2 .Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря