Рішення сесії

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                                                              Р І Ш Е Н Н Я

    LХУІ сесії шостого скликання

                                                                      № 946

Від  14.07.15 р

смт. Нова Маячка

 

Про надання капітального трансферту

комунальній установі

           

            Відповідно рішення  LХУІ сесії Новомаячківської селищної ради шостого скликання від 14.07.2015 року № 945 «Про визначення замовника на виконання робіт», на виконання селищної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру  на 2013-2017 роки затвердженої рішенням ХХІХ сесії Новомаячківської селищної ради шостого скликання від 22.11.2012 року № 468, відповідно до ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.      Надати  капітальний трансферт зі спеціального фонду селищного бюджету по КФК 150101 «Капітальні вкладення» КЕКВ 3210  « Капітальні трансферти підприємствам » комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації  Херсонської обласної ради  в сумі 50 000 грн. для перерахунку кошторисної вартості та проходження повторної експертизи проекту по будівництву об’єкту «Захист від шкідливої дії вод смт. Нова Маячка Цюрупинського району».

2.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                               А.А. Костиря