Рішення сесії

 

 

 

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я

    LХУ сесії шостого скликання

Від  22.06.15 р.                                               № 937

смт. Нова Маячка

 

Про обмеження перебування неповнолітніх

 у вечірній та нічний час в закладах дозвілля,

 громадського харчування та  інших 

громадських місцях на території селища

   Заслухавши інформацію спеціалісті І категорії з юридичних питань Сичової Г.В., розглянувши лист Цюрупинської районної державної адміністрації від 28 травня 2015 року № 01-26/ 4 – 1701, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах,у яких проводиться діяльність у сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час», з метою попередження вчинення правопорушень та злочинів неповнолітніми і стосовно них, профілактики бездоглядності та безпритульності та інших негативних явищ у підлітковому середовищі, відповідно до ст. 26   Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна рада

 

        В И Р І Ш И Л А  :

 

  1. Обмежити перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час в закладах дозвілля, громадського харчування та  інших  громадських місцях на території  Новомаячківської селищної ради  після 22 години та до  06.00.години
  2. Дирекції  загальноосвітніх закладів розгорнути широку  роз”ясювальну роботу серед учнів та батьків, спрямовану на запобігання протиправних вчинків неповнолітніми у громадських місцях у вечірній та  нічний час.
  3. Дільничному інспектору   здійснювати заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності батьків, діти, яких перебувають  у вищезазначених місцях без їх супроводу у вечірній та  нічний час після    22 години до 06.00 години, посилити контроль за недопущенням  продажу  алкогольних  та тютюнових виробів  неповнолітнім, та  порушення графіку роботи  барів, кафе, магазинів.

4.      Дане рішення оприлюднити на офіційній сторінці Новомаячківської селищної ради в мережі Інтернет.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань гуманітарної політики,гласності та зв’язків з громадськими організаціями.

                                          

            Селищний голова                                                                А.А. Костиря