Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

 LХV сесії  шостого скликання

Від 22.06.2015 р.                                         № 940

смт. Нова Маячка

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у спільну сумісну власність .

Розглянувши заяви гр Шатохіна Ігоря Вікторовича та Шатохіна Віктора Вікторовича  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр.  Шатохіну Ігорю Вікторовичу та Шатохіну Віктору Вікторовичу  загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,15 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова,156, смт Нова Маячка, Цюрупинського району Херсонської області та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 86, 89, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 186,  Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність гр.   Шатохіну Ігорю Вікторовичу та Шатохіну Віктору Вікторовичу  загальною площею 0,1500 га: в тому числі для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га із земель Новомаячківської селищної ради за адресою: вул. Степова,156, смт Нова Маячка, Новомаячківської селищної ради Цюрупинського району Херсонської області»

1.1. Надати безоплатно у власність гр. Шатохіну Ігорю Вікторовичу та Шатохіну Віктору Вікторовичу земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Степова,156  загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

      Кадастровий номер земельної ділянки – 6525055700:01: 001 : 0139.

            1.2. Гр. Шатохіну Ігорю Вікторовичу та Шатохіну Віктору Вікторовичу  в місячний термін  зареєструвати у встановленому порядку право власності на зазначену земельну ділянку.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                       А.А.Костиря.