Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХV сесії шостого скликання

Від 22.06.2015 р.                                              №   939

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення  детального

плану території земельної ділянки.

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяви гр. Саніна Олександра Олександровича, Помазнюк Володимира Петровича про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради гр. Саніну Олександру Олександровичу, Помазнюк Володимиру Петровичу враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

В И Р І Ш И Л А:

            1. Скасувати  рішення № 651 сесії Новомаячківської селищної ради від 18.11.2013р. «Про дозвіл на виготовлення документації детального плану забудови території земельної ділянки», в частині надання дозволу гр. Саніну О.О. у зв’язку з поданою його заявою.

2. Дати дозвіл гр.  Саніну Олександру Олександровичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що пропонується  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Леніна,74 смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3. Дати дозвіл гр.  Помазнюк Володимиру Петровичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га, що пропонується  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Жовтнева,10 смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                          А.А. Костиря