Рішення сесії

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я 

LХІУ  сесії  шостого скликання

Від  22.05.2015 р.                                            № 933 

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

 

1.              Григорова А.І. про визначення межі між земельними ділянками які розташовані за адресою вул. Пролетарська, 122 Б та вул. Пролетарська, 122 А.

2.              Ямкової О.С. про визначення межі між земельними ділянками які розташовані за адресою вул. Пролетарська, 122 А та вул. Леніна, 187, А.

3.              Шматко А.Г. про надання в оренду земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Військовий, 11, кв. № 28.

 протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 

1. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянки які розташовані за адресою вул. Пролетарська, 122 Б, (землекористувач гр. Григоров А.І.) та вул. Пролетарська, 120 В, (землекористувач гр. Ямкова О.С.) згідно додатку № 1 .

1.1. Громадянам Ямковій О.С. та Григорову А.І. оформити свої земельні ділянки відповідно до чинного законодавства.

2. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянки які розташовані за адресою вул. Леніна, 187 А, (землекористувач гр. Григорова Н.О.) та вул. Пролетарська, 120 В, (землекористувач гр. Ямкова О.С.) згідно додатку № 2 .

3. Відмовити громадянину Шматко А.Г. в наданні в оренду земельної яка розташована за адресою квартал 28, в зв’язку з відсутністю розробленого та погодженого проекту землеустрою на цю земельну ділянку

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря