Рішення сесії

                                                                             

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

LХІУ  сесії  шостого скликання

Від 22.05.2015 р.                                             №   932

смт. Нова Маячка

 

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

громадянам безоплатно у спільну сумісну власність

для будівництва і обслуговування жилих будинків,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            Розглянувши заяву гр. гр. Рибаченко Калини Федорівни та Малишенко Євгена Вікторовича, щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність  гр. гр. Рибаченко Калині Федорівні та Малишенко Євгену Вікторовичу, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої в смт Нова Маячка, вул. Садова, 25, заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 40, 81, 89, 116, 118, 120, 121, 122, 125  Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. гр. Рибаченко Калині Федорівні та Малишенко Євгену Вікторовичу,  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність, загальною орієнтовною площею 0,15 га , в тому числі: 

 - 0,15 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка);

- під забудовою – 0,0500 га;

- рілля – 0,1000га;

 розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Садова,25.

2. Гр. гр. Рибаченко Калині Федорівні та Малишенко Євгену Вікторовичу, замовити в землевпорядній організації  проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря