Рішення сесії

                                                                              

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХІУ сесії шостого скликання

Від 22.05.2015 р.                                              №  931

Смт. Нова Маячка

 

Про дозвіл на виготовлення  детального

плану території земельної ділянки.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву громадян Рибаченко Калини Федорівни та Малишенко Євгена Вікторовича , про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради громадянам Рибаченко Калині Федорівні та Малишенко Євгену Вікторовичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Дати дозвіл громадянам Рибаченко Калині Федорівні та Малишенко Євгену Вікторовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у спільну сумісну власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Садова,25, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                          А.А. Костиря