Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 LХІІ сесії  шостого  скликання

Від  20.04.2015  р.                                                  №  916

смт. Нова Маячка

 

Про погодження надання дозволу

громадянам на розробку проекту

 відведення земельних ділянок для

 передачі у власність за межами селища

 

Розглянувши лист головного управління Держземагенства у Херсонській області про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель резервного фонду в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради гр. гр. Шамоян Р.Ф., Шамоян С.М., Шамоян Т.А., Шамоян У.Р., для ведення особистого селянського господарства, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А, керуючись ст.ст. 12, 33,  81, 116, 118, 121, 123, п. 12 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, наказу Держземагенства України від 15.10.2014 №328 «Про введення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014»  та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ , селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Відповідно рішень сесій Новомаячківської селищної ради №110 від 29.11.2002 р. та №156 від 28.02.2003р дати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель резервного фонду в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради  для ведення особистого селянського господарства ради гр. гр. Шамоян Р.Ф., Шамоян С.М., Шамоян Т.А., Шамоян У.Р.,  площею по 0,80 га кожному.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                               А.А.Костиря