Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

LХІІ сесії шостого скликання

Від 20.04.2015 р.                                             №  915

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення  детального

плану території земельної ділянки.

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяви громадян Буслюк Євгенії Олександрівни, Шатохіна Андрія Володимировича про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради громадянам Буслюк Євгенії Олександрівні, Шатохіну Андрію Володимировичу, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Дати дозвіл гр. Буслюк Євгеніїї Олександрівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Пролетарська,151, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2.Дати дозвіл гр. Шатохіну Андрію Володимировичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Дніпровська,53, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                      А.А. Костиря