Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХІІ сесії шостого скликання

Від 20.04.2015 р.                                                    № 913

Смт. Нова Маячка

 

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

 

             Заслухавши заяву гр. Єрохіна Сергія Івановича, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Припинити право постійного користування гр. Єрохіна Сергія Івановича  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. Молодіжна, 38, загальною площею 0,30 га, в зв’язку з відмовою землекористувача від користування.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                  А.А. Костиря