Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 (проект)РІШЕННЯ

 ХХУІ сесії шостого скликання

Від .08. 2012 р.                                               

Смт. Нова Маячка

 

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

 

            Розглянувши заяву гр.гр. Шахова О.М.,Ляшенко М.П., про припинення права постійного користування земельною ділянкою  та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії  Новомаячківської селищної ради з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.              Припинити право постійного користування гр. Шахова Олександра Миколайовича земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Радянська ,38, загальною площею 0,415 га відповідно поданої заяви в зв’язку з продажем будинку по вищевказаній адресі.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.              Припинити право постійного користування гр. Ляшенко Миколи Петровича земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка, вул. Дніпровська ,239, загальною площею 0,47 га відповідно поданої заяви в зв’язку з продажем будинку по вищевказаній адресі.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

3.              Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

4.              Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                                А.А. Костиря


НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я 

ХХУІІ сесії  щостого скликання

Від .08.12  р.                                             

смт. Нова Маячка

 

Про надання дозволу на
виготовлення  проекту відведення
земельної ділянки  за межами селища
для ведення товарного сільгоспвиробництва
для передачі в оренду

 

Розглянувши заяву гр. Амоян Р.А.  про надання дозволу на виготовлення проекту відведення  земельної  ділянки  для ведення товарного сільгоспвиробництва  за межами селища для передачі в оренду враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію  спеціаліста І категорії  з питань землевпорядкування О.В.Компанець. , керуючись ст.ст. 12,22, 30, 31, 93,  124, 125   Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі»  та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Не заперечує про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки із земель резервного фонду  в адміністративних межах Новомаячківської селищної ради для передачі в оренду  гр. Амояну Роману Аліхановичу   для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва орієнтовною площею 25  га згідно додатку (додається), строком на 15 років.
  2. Дане рішення в місячний термін подати до Цюрупинської районної державної адміністрації для подальшого розгляду .
  3.  Орендну плату встановити в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                   А.А.Костиря  

 

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(проект)   Р І Ш Е Н Н Я

ХХУ  сесії  шостого скликання

Від .08.2012 р.                                                                   

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення 

технічної документації

на  земельні ділянки

для безоплатної передачі у власність

для будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель та споруд.

 

Розглянувши заяву гр. гр. Молчанової Лідії Василівни, Хомули Ольги Олексіївни, Хлистової Валентини Миколаївни, Леоненко Раїси Григорівни, Клімової Віри Василівни, Трубаєва Валерія Миколайовича,  щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. гр. Молчановій Лідії Василівні, Хомулі Ользі Олексіївні, Хлистовій Валентині Миколаївні, Леоненко Раїсі Григорівні, Клімовій Вірі Василівні,Трубаєву Валерію Миколайовичу, розташованих в смт. Нова Маячка,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Молчановій Лідії Василівні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Степова,126 .

1.1.Гр.  Молчановій Лідії Василівні  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Хомулі Ользі Олексіївні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Жовтнева, 4а .

2.1.Гр. Хомулі Ользі Олексіївні  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Надати дозвіл гр. Хлистовій Валентині Миколаївні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Шевченко, 1 .

3.1.Гр. Хлистовій Валентині Миколаївні  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

4. Надати дозвіл гр. Леоненко Раїсі Григорівні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Алеєва, 46 .

4.1.Гр. Леоненко Раїсі Григорівні  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

5. Надати дозвіл гр. Клімовій Вірі Василівні на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. 1 травня, 39 .

5.1.Гр. Клімовій Вірі Василівні   замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

6. Надати дозвіл гр. Трубаєву Валерію Миколайовичу на виготовлення технічної документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка пров. Військовий, 28 .

6.1.Гр. Трубаєву Валерію Миколайовичу  замовити в землевпорядній організації  технічну документацію вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря 


НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ) Р І Ш Е Н НЯ

ХХУ сесії шостого скликання

Від 08.2012 р.                                                

Смт. Нова Маячка

 

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

 

               Розглянувши заяву гр. Журової Олени Романівни, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста  І категорії по  земельним питанням Новомаячківської селищної ради Компанець О.В. про відміну рішення сесії  Новомаячківської селищної ради, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

1.   На підставі заяви гр. Журової Олени Романівни  скасувати  пункт 2.19. рішення № 104 сесії Новомаячківської селищної ради від 28.10.2002р. «Про надання земельних ділянок у власність та оренду».    

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря  

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(проект)  Р І Ш Е Н Н Я

ХХУ сесії  шостого скликання

Від 08.2012 р.                                                    

смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок громадянам в оренду.

 

Розглянувши заяви гр. гр. Хлистової Валентини Миколаївни, Канівець Тетяни Миколаївни та Канівець Дмитра Юрійовича, Дубровика Василя Андрійовича Саніна Сергія Івановича, Таран Нонни Миколаївни та Рашевської Юлії Миколаївни, про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. гр. Хлистової Валентини Миколаївни, Канівець Тетяни Миколаївні та Канівець Дмитру Юрійовичу, Дубровику Василю Андрійовичу, Саніну Сергію Івановичу, Таран Нонні Миколаївні та Рашевській Юлії Миколаївні,  враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Новомаячківської селищної ради  з питань землевпорядкування Компанець О.В., керуючись ст.ст. 12, 40, 93, 116, 120, 122, 123, 124,  п.12 розділу Х Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про оренду землі» (зі змінами та доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Хлистовій Валентині Миколаївні за адресою: вул. Шевченко,1  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 3% від нормативної грошової оцінки землі.

2. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Канівець Тетяні Миколаївні та Канівець Дмитру Юрійовичу за адресою: вул. Рафтопуло,22  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 3% від нормативної грошової оцінки землі.

3.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Дубровику Василю Андрійовичу за адресою: вул. ТКлимака,40  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 3% від нормативної грошової оцінки землі.

4.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Саніну Сергію Івановичу за адресою: вул. Толстого,31  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 3% від нормативної грошової оцінки землі.

5. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель раніше наданих в користування для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Таран Нонні Миколаївні та Рашевській Юлії Миколаївні за адресою: вул. Радянська,92  смт. Нова Маячка, Цюрупинського району, Херсонської області, загальною орієнтовною площею 0,15 га в тому числі:

 - 0,15 га для обслуговування житлового будинку і господарських споруд.

Строк оренди – 49 років. Орендна плата – 3% від нормативної грошової оцінки землі.

6. Гр. гр. Хлистовій Валентині Миколаївні , Канівець Тетяні Миколаївні та Канівець Дмитру Юрійовичу, Дубровику Василю Андрійовичу, Саніну Сергію Івановичу, Таран Нонні Миколаївні та Рашевській Юлії Миколаївні,   в місячний термін з дня прийняття даного рішення замовити в  землевпорядній організації технічну документацію вищевказаних земельних ділянок та після відповідних погоджень надати на розгляд до селищної ради.   

 

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                           А.А.Костиря          


НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

ХХУІ сесії шостого скликання

Від 08.2012 р.                                                

Смт.Нова Маячка

 

Про генеральний план

селища міського типу Нова Маячка

 

Генеральний план селища міського типу Нова Маячка, розроблений і затверджений у 1970 році, в зв’язку із зміною за останні роки соціально-економічних передумов та пріоритетів для вирішення  подальшого комплексного розвитку селища є застарілим  і не може бути підставою для його використання в роботі.

Враховуючи необхідність раціонального використання земель, створення належних умов для життєзабезпечення селища міського типу Нова Маячка та керуючись положенням Закону України “Про планування і забудову територій”, селищна рада

вирішила:

1. Здійснити коригування генерального плану селища міського типу Нова Маячка.

2. Доручити виконкому селищної  ради :

·        2.1. Здійснити комплекс заходів з організації коригування містобудівної документації території селища міського типу Нова Маячка.

·        2.2. Визначити замовника та розробника містобудівної документації, встановити строки її розробки та джерела фінансування.

·        2.3. Звернутись до райдержадміністрації з клопотанням стосовно отримання державних вимог щодо коригування генерального плану.

·        2.4. Сповістити через місцеві органи засобів масової інформації про початок коригування генерального плану і визначити адресу та строки подання пропозицій фізичними та юридичними особами.

·        2.5. Виготовлену проектно-планувальну документацію коригування генерального плану селища міського типу Нова Маячка подати на затвердження сесії селищної  ради за наявності всіх необхідних висновків  і державних експертиз, проведених згідно з чинним законодавством.

3. До завершення робіт з коригування генерального плану селища міського типу Нова Маячка проектні рішення щодо розміщення об’єктів узгоджувати з інститутом - генпроектувальником.

4. В зв’язку з прийняттям зазначеного рішення сесії Новомаячківської селищної ради №402 від 28.10.2004 року  «Про коригування генплану» вважати таким, що втратило чинність.

  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 Голова селищної ради                                                                                 А.А.Костиря           


НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

(ПРОЕКТ)Р І Ш Е Н Н Я

ХХVІІ сесії  шостого скликання

Від ...08.2012 р.                                                

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою та надання  земельних

ділянок у власність .

 

Розглянувши заяву гр. Саніна Сергія Івановича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки в смт Нова Маячка та інформацію спеціаліста Новомаячківської селищної ради по земельним питанням Спільного Є.Л., керуючись ст. ст. 12, 38, 39, 40, 81, 116, 118, 121, 125, 126, п.12 розділу Х “Перехідні положення” Земельного Кодексу України та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Саніну Сергію Івановичу  розташованих за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул.Толстого,31 .

1.1. Надати у власність гр. Саніну Сергію Івановичу  земельну ділянку,  розташовану за адресою: Херсонська область  Цюрупинський район  смт Нова Маячка вул. Толстого,31, загальною площею  0,1500 га в т.ч. :

- 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд.

      Кадастровий номер земельної ділянки:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд
6525055700:01: 112 : 0010 – 0,1500 га,

            1.2. Гр. Саніну Сергію Івановичу  в місячний термін отримати та зареєструвати у встановленому порядку державний акт.

            2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Селищний голова                                                                                                                            А.А.Костиря.