Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я

LХІ сесії шостого скликання

Від 26.03.2015р.                                           №  906

смт Нова Маячка

 

Про припинення договору

оренди земельної ділянки

           

Розглянувши заяву громадянки Лафінчук Любові Михайлівни та інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про припинення договору оренди земельної ділянки площею 0,0536 га, за адресою вул. 1 Травня, 133, та враховуючи рекомендацію постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.12 Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями), Закону України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Припинити  договір оренди земельної ділянки (реєстраційний № 040672900006-4АА001929 від 22.11.2006 р. ) площею 0,0536 га наданої в оренду п/п. Лафінчук Л.М., за адресою Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. 1 Травня,133.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                       А.А. Костиря