Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

  Р І Ш Е Н Н Я 

LХІ  сесії  шостого скликання

Від  26.03.2015 р.                                         №   905

смт. Нова Маячка

Про заяви та скарги громадян.

  

Розглянувши заяви громадян: 

1.              Мешканців вулиць Петровського та Пролетарська, смт Н.Маячка, щодо забезпечення проїзду для сільгосптехніки з вулиці Петровського, вздовж земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Петровського, 60.

2.              Тищенко О.П. щодо визначення межі між земельними ділянками  за адресою вул. Леніна 192 та 194.

         протоколи засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст.ст. 12, 125, 126, 158, 159, 160, 161  Земельного Кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України „Про звернення громадян ” та ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні ” Новомаячківська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Погодити місце розташування проїзду для сільгосптехніки з вулиці Петровського, вздовж земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Петровського, 60, згідно додатку № 1.

1.1. Врахувати вказаний проїзд при коригуванні генерального плану селища.

2. Погодити орієнтовні розміри земельних ділянок які розташовані за адресою вул. Леніна, 192, (землекористувач гр. Шкабар О.Л.) та вул. Леніна, 194, (землекористувач гр. Тищенко О.П.), згідно додатку № 2 .

2.1. Громадянам Шкабар О.Л. та Тищенко О.П. оформити свої ділянки відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

Селищний голова                                                           А.А.Костиря