Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХІ сесії шостого скликання

Від 26.03.2015 р.                                           № 902 

Смт. Нова Маячка

 

Про дозвіл на виготовлення  детального

плану території земельної ділянки.

 

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяви громадян Доброскок Людмили Леонідівни, Сосоєнко Марії Михайлівни, Доброскок Сергія Вікторовича, Островської Тетяни Олександрівни, про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради громадянам Доброскок Людмилі Леонідівні, Сосоєнко Марії Михайлівні, Доброскок Сергію Вікторовичу, Островській Тетяні Олександрівні, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Дати дозвіл гр. Доброскок Людмилі Леонідівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Леніна,6, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2.Дати дозвіл гр. Сосоєнко Марії Михайлівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Радянська,63, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3.Дати дозвіл гр. Доброскок Сергію Вікторовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Леніна,4, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

4.Дати дозвіл гр. Островській Тетяні Олександрівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Толстого,37, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                         А.А. Костиря