Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХІ сесії шостого скликання

Від 26.03.2015 р.                                           № 898

Смт. Нова Маячка

 

Про вилучення земельних ділянок (присадибних)

 

             Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., керуючись ст. 12 Земельного кодексу України зі змінами та доповненнями, п.4 ст. 25 Цивільного Кодексу України  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Припинити право постійного користування гр. Кутньої Таміли Григорівни  земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, пров. Робочий,б/н, загальною площею 0,57 га, в зв’язку зі смертю землекористувача.

Земельну ділянку перевести до земель запасу селищної ради.

2.Спеціалісту Новомаячківської селищної ради з питань  землевпорядкування  Спільному Є.Л. внести зміни до земельно-кадастрової документації.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                           А.А. Костиря