Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LХ сесії шостого скликання

Від 18.02.2015 р                                                     №  889

Смт. Нова Маячка

Про дозвіл на виготовлення  детального

плану території земельної ділянки.

             Заслухавши інформацію голови постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів Полонікова О.А., заяву гр. Іванченко Віктора Дмитровича, гр. Кудлій Олександра Леонідовича, гр. Малишенко Марини Євгеніївни, гр. Черкесової Тетяни Володимирівни про дозвіл на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу Новомаячківської селищної ради гр. Іванченко Віктору Дмитровичу, Кудлій Олександру Леонідовичу, Малишенко Марині Євгеніївні, Черкесовій Тетяні Володимирівні, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних ресурсів, керуючись п.8 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна Рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл гр. Іванченко Віктору Дмитровичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Пирогова,84, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

2.Дати дозвіл гр. Кудлій Олександру Леонідовичу на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Дніпровська,91, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

3.Дати дозвіл гр. Малишенко Марині Євгеніївні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Степова,70, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

4. Дати дозвіл гр. Черкесовій Тетяні Володимирівні на виготовлення технічної документації «Детальний план території» земельної ділянки, що пропонується у власність орієнтовною площею 0,15га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Дніпровська,220, смт. Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області.

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                           А.А. Костиря