Рішення сесії

 

 НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

                   Р І Ш Е Н Н Я

     LХ сесії шостого скликання

Від 18.02.15 р.                                                        № 878

смт. Нова Маячка

 

Про затвердження

звіту селищного  голови про

роботу виконавчого комітету

Новомаячківської селищної ради 

за 2014 рік

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію  щодо   підсумків роботи виконавчого комітету селищної ради за 2014 рік, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань гуманітарної політики, гласності та зв»язків з громадськими організаціями, керуючись статтею 26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні  „  сесія   селищної ради

 

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1. Затвердити звіт селищного голови про підсумки роботи виконавчого комітету   Новомаячківської селищної ради  за 2014 рік.

2. Виконавчому комітету селищної ради з метою забезпечення    темпів зростання  соціально-економічного розвитку населеного пункту, ефективного функціонування  бюджетних установ:

 -  зміцнювати  матеріально - технічну базу дошкільних закладів освіти, Будинку культури селищних бібліотек;

- забезпечити виконання  заходів  щодо енергозбереження та ощадливого використання енергоресурсів;

- забезпечити належне    водопостачання  селища шляхом  покращення матеріальної-технічної бази селищного комунального підприємства  «Сількомунгосп» та  здійснення  контролю за ефективним  використанням  наявних  ресурсів;

- забезпечити належний  санітарно – епідемічний  стан та  благоустрій  підвідомчої території , узбіч  доріг;

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань гуманітарної політики, гласності та зв’язків з громадськими організаціями .

 

 

 

Селищний голова                                                                                       А.А. Костиря

 

 

 

 

 

Додаток 

до рішення №  878 від 18.02.2015 року

Звіт селищного голови

 про  роботу виконавчого комітету  Новомаячківської селищної ради  за 2014 рік

 

      До виконавчого комітету Новомаячківської селищної ради за 2014 рік  надійшло письмових      заяв від  громадян - 177, вхідної кореспонденції - 1086 документів, звернень громадян - 52       заяви. Всі  звернення  громадян  та  юридичних  осіб  уважно  вивчаються  та  надаються         відповіді  або  допомога  згідно  чинного  законодавства, приймаються  відповідні  рішення. Надіслано  відповідей, інформацій, клопотань та  іншої  вихідної  документації 1251     найменувань.

      Графік  прийому  громадян  працівниками виконкому  чітко  витримується,  нарікань  від           жителів  селища  з  цього  приводу  не  надходило.

      Видано  довідок   на прохання  жителів  селища 3 312 , вчинено  нотаріальних  дій з видачі        довіреностей - 471, посвідчено  заповітів, підписів на заявах і копій документів – 590,              складено  актових  записів цивільного стану  про народження – 54, про смерть – 193, про     шлюб - 38.

       Протягом 2014 року проведено 12  засідань  виконкому,   на  яких  розглянуто 39  питань. Всі  основні  питання, передбачені  планами,  розглянуто  та  прийнято  відповідні  рішення.

            На засіданні виконавчого комітету у січні заслухана інформація  заступника директора з виховної роботи Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Кисільової Алли Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень . На внутрішньо шкільному обліку перебуває 11 учнів. За всіма учнями закріплено громадських наставників. З ними проводиться індивідуально - профілактична робота, проводиться робота по залученню таких учнів до роботи гуртків та секцій. У 2013-2014 навчальному році відсоток учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку зменшився на 1,5% у порівнянні з попереднім навчальним роком.

            На обліку перебувають діти, що проживають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Таких сімей у школі 17, в них виховується 48 дітей. На початку навчального року класними керівниками обстежені матеріально-побутові умови проживання дітей . з сімей СЖО, складено відповідні акти. У школі створено банк даних таких учнів, розроблені плани індивідуальної роботи з такими сім’ями та складені характеристики на учнів, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку. З метою раннього виявлення дітей, що потрапили у СЖО проводяться психолого-педагогічні консиліуми у 1-х класах. Особлива увага приділяється соціальному захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Створено банк даних, надається безкоштовне харчування, матеріальна допомога, пільговий літній відпочинок та інше.

            Заслухана інформація  педагога – організатора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Дорогойченкової Нелі Олександрівни про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх, профілактики правопорушень. В школі навчається 97 учнів.

            Складено план заходів щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності на навчальний рік.

            Наказом по школі затверджена шкільна служба щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх до якої входять вчителі, працівники селищної ради, члени батьківського комітету школи, члени учнівського самоврядування. Засідання Ради профілактики згідно плану роботи проходять один раз на 2 місяці. Затверджені списки дітей, які схильні до правопорушень, пропусків навчальних занять ( Тульчак Сергій – 9 клас та Шулепов Дмитро – 6 клас ). Класні керівники тримають на контролі відвідування учнями занять. Педагогічний колектив школи тісно працює з дільничним працівником міліції. З метою попередження пропусків занять без поважних причин класні керівники тримають тісний зв»язок з кожною сім»єю,проводять консультації з батьками учнів,обстежують умови проживання дітей у сім»ї,вивчають характер та прояви особистості учнів,проводять роботу по залученню учнів в гуртки та секції за інтересами Щоп»ятниці  педагогічним колективом надається соціально – психологічна допомога та консультації для батьків,діти яких схильні до пропусків занять . В школі діє стенд на правову тематику, працює виставка та огляд літератури .

 

 В лютому розглянуте питання про роботу селищної бібліотеки для дітей та селищної бібліотеки для дорослих.

 

В березні розглянуте питання про забезпечення правопорядку на території селища у І кварталі 2014 року. Заслухана інформація  дільничного інспектора Чмельова Вадима Олександровича

 У І кварталі 2014 року :

-  розкрито 22 крадіжки та 1 пограбування . Нерозкритими є злочини:

- крадіжка агроволокна

- крадіжка моторів

Розкриття злочинів ускладнюється перебуванням на території селища великої кількості тимчасових сезонних працівників , які проживають без реєстрації.

Дільничними інспекторами складаються адміністративні протоколи за ст.ст. 187, 175, 152,159 тощо.  

 За І квартал складено :

в січні-30 протоколів

 у лютому - 15 протоколи

у березні – 23 протоколи

Звільнилося протягом звітного періоду з місць позбавлення волі 15 осіб,

 

В квітні  затверджені заходи щодо підготовки та відзначення  в селищі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

У травні заслухана інформація завідуючої ДНЗ № 1 Кулик Валентини Василівни, завідуючої ДНЗ № 2 Спільної Лідії Леонідівни, завідуючої ДНЗ № 3 Прудської Світлани Миколаївни, директора оздоровчого табору ЗОШ І-ІІ ступенів Лебедєвої Лариси Володимирівни,  директора оздоровчого табору ЗОШ І-ІІІ ст. Фадєєвої Ірини ВІкторівни про організацію відпочинку та оздоровлення  дітей у літній період 2014 року в  дошкільних та загальноосвітніх закладах селища.

В оздоровчий період 2014 року оздоровлено :

В ДНЗ № 1 – 84 дитини

В ДНЗ № 2 – 48 дітей

В ДНЗ № 3 – 45 дітей

З 01.06 2014 року  в ДНЗ вводиться літній режим роботи  В склад харчування дітей додаються  свіжі овочі , фрукти , соки. Вартість харчування на оздоровчий період збільшується на 10 % .

            З 01.06.2014року по 21.06. 2014 року в школах селища  діяли  пришкільні табори відпочинку «Сонечко» та «Бджілка». До відпочинку в таборі «Сонечко» залучено 34 дитини. Загальна сума витрат становить 7, 368, 40 грн.

До відпочинку в таборі «Бджілка» залучено 244 дітей.

Всього виділено коштів – 52 879, 68 грн., з розрахунку 15,48 грн. на день на одну дитину.         

 

     У червні та грудні розглянуте питання про роботу Новомаячківської селищної ради з заявами, скаргами, зверненнями

      За 2014 рік надійшло 52 звернення з них  :

  1. До адміністрації Президента України  -3 .

2.      До Кабінету Міністрів України  -3.

3.      До Урядової « Гарячої лінії »  - 10.

4.      До «гарячої лінії» Херсонської обласної державної адміністрації  - 5.

Всі інші адресовані  селищній раді, стосуються в основному взаємовідносин з сусідами                   (межа, сміття, нецензурна лайка, потрава городини, утримання свійських тварин, собак).  Всі звернення розглянуті спеціалістами виконкому, надані вчасно письмові відповіді.

КОЛЕКТИВНІ – 2

1.  Мешканці провулку Перекопський ( всього 4 підписи ) зі скаргою на сусідку Задирко.

Звернення передане для вирішення до Цюрупинського РВ УМВС.

2. Мешканці селища( всього 6 підписів ) про надання земельних ділянок для ведення ОСГ

     Надана письмова відповідь земельним відділом.

НАДІЙШЛО ПОШТОЮ - 2.

- Дунаєнко Юлія Олександрівна  м. Київ про надання довідок для оформлення соціальної допомоги.

Надана письмова відповідь.

- Кучеренко Валентина Яківна м. Житомир про розшуки родичів.

Родичі не знайдені, надана письмова відповідь.

Передані до Цюрупинського РВ УМВС –  1.

            1. Мешканці провулку Перекопський ( всього 4 підписи ) зі скаргою на сусідку

                Задирко.

             2. Фисина Олександра Володимировича вулиця Одеська, 119 зі скаргою на поведінку сина.

             3. Ступак Лідії Дмитрівни, вулиця Климака, 22 зі скаргою на поведінку сусідів Доброскок.

            4. Кирилова Євгенія Даниловича вулиця Громадянська, 44  зі скаргою на погрози фізичної розправи сусідів Тюмак.

Передані до СКП «Сількомунгосп»
- 2 заяви Григорової Наталії Олександрівни вулиця Леніна, 187-а про ліквідацію пориву водопровідної мережі по вулиці Леніна

           Також у червні заслухана  інформація  начальника Новомаячківського відділення міліції старшого лейтенанта міліції  Г.С. Яковлева про забезпечення правопорядку на  території селища у ІІ кварталі 2014 року.

- Виявлено 4 факти незаконного зберігання наркотичних речовин.

- Виявлено 1 незаконний посів маку та коноплі.

- Виявлено та розкрито 13 фактів крадіжок майна громадян.

- Виявлено та розкрито 1 факт самоуправства.

- Виявлено та розкрито і факт спроби крадіжки.

- Задокументовано і факт злісного ухиляння від адміністративного нагляду.

            На території смт. Нова Маячка залишаються нерозкритими 4 злочини, які були направлені на незаконне  заволодіння майна громадян ( крадіжки ).

            Дільничними інспекторами міліції за ІІ квартал 2014 року було складено 65 протоколів  про адміністративні правопорушення, переважно за статтями 178, 159, 164, 177, 176 КУпАП.

            Було виявлено та задокументовано 4 факти незаконного продажу самогону кустарного виробництва та вилучено близько 75 літрів самогону.

            За ІІ квартал  2014 року Цюрупинським РВ УМВС України  було поставлено на профілактичний облік 25 чоловік, які звільнилися з місць позбавлення волі.

 

            У липні заслухана інформація  завідуючої Новомаячківською лікарською амбулаторією КЗ «Цюрупинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Удовіченко Любов Іванівни про медичне обслуговування населення селища.

 

            У серпні заслухана інформацію заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ст. Єрохіної Ольги Іванівни та заступника директора Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Мерзлякової Галини Вікторівни про готовність загальноосвітніх закладів селища до роботи в новому 2014-2015 навчальному році.

            Станом на 28.08.2014 року у Новомаячківській ЗОШ І-ІІІ ст. фактично навчається 743 учня. Першокласниками у цьому році стали 74 учні. Відкрито 3 класи.

            Функціонує  5 груп продовженого дня -152 учня. Поточний ремонт проведено за кошти батьків на суму 25 058, 41  грн. Проведено ремонт 33 класних кімнати. Спонсорські кошти 2000 грн., бюджетні кошти на поточн6ий ремонт – 2560 грн.

Проведено капітальний ремонт відмостки та асфальтованого покриття подвір’я на суму 193 968 грн. На реконструкцію туалетів на І-ІІ поверхах заплановано 292 469 грн.

            Проведено вибірковий ремонт коридорів, їдальні, спортивних залів.

            Замінено 18 вікон на ІІ - І поверхах та вхідні двері н суму - 156997 грн.

Харчуються у шкільній їдальні учнів пільгової категорії – 284 учня.

            У Новомаячківська ЗОШ І-ІІ ст. за батьківські кошти відремонтовано всі класні кімнати на суму 2 800 грн, бюджетних коштів використали 1 800 грн. Замінено вікна корпусу № 2 на суму 83 000 грн.

 

            У вересні з метою поліпшення в селищі соціальної підтримки пенсіонерів , інвалідів , одиноких непрацездатних громадян та інших категорій незахищених верств населення  :

1.      Утворено організаційний комітет з підготовки та проведення в селищі Всеукраїнської акції “ Милосердя “ . .

2.      Затверджені заходи щодо щорічного проведення в селищі Всеукраїнської благодійної акції “ Милосердя “ .

3.      Закріплені за  приватними підприємцями  одинокі непрацездатні громадяни для надання адресної допомоги .

 

            Також у вересні заслухана інформація  начальника Новомаячківського відділення міліції старшого лейтенанта міліції  Г.С. Яковлєва про забезпечення правопорядку на  території селища у ІІІ кварталі 2014 року.

- Розкрито 35 злочинів, які пов’язані з крадіжками майна громадян (ст.185 УКК України);

- Виявлено 8 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин, а саме коноплі                               

  ( ст. 309 УКК України);

 

            У жовтні затверджені заходи щодо відзначення в селищі в 2014 році 71-ї  річниці визволення селища від німецько  – фашистських загарбників.

 

            У листопаді заслухавна інформація завідуючої дитячим садком № 1 Кулик Валентини Василівни , завідуючої дитячим садком № 2 Спільної  Лідії Леонідівни , завідуючої дитячим садком № 3 Прудської Світлани Миколаївни,  директора Будинку культури Марченко Інни Анатоліївни, начальника МПО Полонікова Олександра Анатолійовича, директора СКП «Сількомунгосп» Коломоєць Геннадія Георгійовича про підготовку бюджетних організацій селища до роботи в осіннє – зимовий період 2013-2014 років, виконком селищної ради відмітив наступне .

            В селищному Будинку культури утеплені вікна, запасні виходи. Заплановані кошти на оплату електроенергії, газу. Наведений санітарний порядок на прилеглій території. Котельня в належному робочому стані, проведені профілактичні роботи, документи впорядковані. Оператор газової котельні пройшов навчання. Проведена атестація газового лічильника. Вогнегасник знаходиться на переатестації.

            В МПО проведено косметичний ремонт будівлі – побілені стіни, пофарбовані вікна, почищені груби. Техніка підготовлена до роботи взимку, паливом забезпечені, є в достатній кількості дрова. На території пожежної частини діє гідрант для заправки пожежного автомобіля.

            В ДНЗ № 1 встановлені металопластикові вікна та двері, проведено поточний ремонт основної споруди, харчоблоку та пральні Встановлено нові двері  вгосподарських спорудах. Проведено ремонт групових приміщень та спалень. Реконстуйовано гральний майданчик. Проводиться капітальний ремонт музичної зали.  Проведено поточний ремонт газової котельні. Проведені профілактичні роботи системи газопостачання, системи вентиляції . Оператор газової котельні пройшов курси по підготовці до роботи. Поновлені інструкції та проведені інструктажі з пожежної безпеки. Закуплені на зиму овочі Придбано нову пральну машину. Витрати на електроенергію та газопостачання здійснюються відповідно до лімітів.

            В ДНЗ № 2 на виробничій нараді проведений аналіз  результатів виконання заходів  щодо підготовки закладу до роботи в осіннє-зимовий період. Проведено поточний ремонт всіх групових кімнат, харчоблоку та газової котельні. Заготовлено пісок для використання під час ожеледиці, підготовлено інвентар для очистки території від снігу. Побілена основна будівля, харчоблок, котельня. Поновлені інструктажі та накази про призначення відповідального за газове господарство, охорону праці, протипожежну безпеку. Оператор газової котельні пройшов навчання в курсовому комбінаті та отримав посвідчення. В достатньому обсязі заготовлені овочі. 6 вогнегасників знаходяться  на плановій перезарядці.

            В ДНЗ № 3 проведено поточний ремонт всієї будівлі. Підготовлені документи щодо готовності до опалювального сезону. Відповідальні за газове господарство пройшли курси підготовки та мають відповідні документи. Проведений інструктаж з колективом на тему протипожежної безпеки. Призначено  відповідальних за додержання лімітів з газу та електроенергії. За рахунок бюджетних коштів була замінена підлога всієї будівлі. Своєчасно заготовлені  овочі на осіннє - зимовий період. Зроблено ремонт дороги до дитячого садка.

            У Новомаячківському СКП «Сількомунгосп» проведений косметичний ремонт приміщення, утеплені вікна. Проводиться опалення приміщення пічним способом. Паливом забезпечені в повній мірі. На балансі підприємства знаходиться 5 одиниць техніки.