Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

LУІІ сесії шостого скликання

Від 24.12.14 р.                                                        №   843

Смт. Нова Маячка

 

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

 

               Заслухавши заяву громадянина Білецького Дмитра Олександровича, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішення сесії  Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В ИР І Ш И Л А:

 

1.      Скасувати п.4  рішення № 559 сесії Новомаячківської селищної ради від 15.02.2008р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», в частині надання дозволу громадянину Білецькому Д.О. у зв’язку з поданою заявою.

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                           А.А.Костиря