Рішення сесії

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

   Р І Ш Е Н Н Я

 LVI сесії шостого скликання

№ 817

від 24.11.2014

смт. Нова Маячка

 

Про внесення змін до штатного

розпису Новомаячківського селищного

Будинку культури                   

 

 

З метою залучення широкого кола талановитого та обдарованого населення селища Нова Маячка, особливо дітей та молоді, підвищення їх творчої майстерності, виховання високої духовності, поваги до рідного краю, кращих традицій українського народу та поліпшення якості обслуговування відвідувачів Новомаячківського селищного будинку культури, керуючись наказом Міністерства Культури України від 20.09.2011 р. за              № 767 /0/16-11 «Про затвердження типових штатних нормативів клубних закладів центрів народної творчості, парків культури та відпочинку та інших культурно-освітніх центрів і установ державної та комунальної форми власності сфери культури», відповідно до Закону України «Про культуру» та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.8 ст. 78 Бюджетного Кодексу України, селищна рада:

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Ввести додатково до штатного розпису Новомаячківського селищного будинку культури 2 (дві) ставки керівників самодіяльних аматорських колективів з 01.01.2015 року.

2. В.о. головного бухгалтера Новомаячківської селищної ради внести зміни до бюджетного запиту селищної ради на 2015 рік в розділі «культура» та надати на розгляд фінансовому управлінню Цюрупинської районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань планування бюджету та фінансів.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                         А.А. Костиря