Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

 Р І Ш Е Н Н Я

LУІ  сесії  шостого скликання

Від 24.11.2014 р.                                                    №   825

смт Нова Маячка

 

Про заяву ПП «Дніпро-А-Агро».

 

Розглянувши  заяву директора ПП №Дніпро-А-Агро» Б.Б.Альошина про завершення реконструкції приміщень томатного цеху під склад для зберігання сільськогосподарської продукції, враховуючи рекомендації  комісії з питань залучення коштів пайової участі у  розвитку інфраструктури  смт Нова Маячка (голова Косташ О.О.),   керуючись ст.  40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити протокол наради комісії з питань залучення коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку інфраструктури смт Нова Маячка.

2. Встановити розмір пайової участі ПП «Дніпро-А-Агро» у створенні і розвитку інфраструктури смт Нова Маячка в розмірі 5,00%  вартості реконструкції приміщень томатного цеху під склад для зберігання сільськогосподарської продукції за адресою:  вул. Леніна,170, смт Нова Маячка Цюрупинського району Херсонської області згідно поданої декларації про готовність об’єкта до експлуатації, що становить в грошовому еквіваленті 4450,00 грн..

3. Селищному голові  Костирі А.А. укласти договір з ПП «Дніпро-А-Агро» про пайову участь у розвитку інфраструктури смт Нова Маячка. 

4. Контроль за виконанням     рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного та соціального розвитку селища Нова Маячка.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                              А.А.Костиря