Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н НЯ

LУІ сесії шостого скликання

Від 24.11.2014 р.                                                    №   820

Смт. Нова Маячка

 

Про відміну рішень сесії

Новомаячківської селищної ради.  

 

               Заслухавши заяву директора Цюрупинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Цюрупинської районної ради Косенко С.П., інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. про відміну рішення сесії  Новомаячківської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, керуючись ст.12  Земельного Кодексу України зі змінами і доповненнями та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

В ИР І Ш И Л А:

 

1.      Скасувати  рішення № 619 сесії Новомаячківської селищної ради від 27.09.2014р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування» у зв’язку з уточненням площі.

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську   комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                         А.А.Костиря