Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LУ сесії  шостого скликання

№810
Від 17.10.14 р.                                           
смт. Нова Маячка

 

Про надання земельних
ділянок у власність щодо
зміни цільового призначення .

 

Розглянувши заяву ПП Рибась Л.Ф., про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини приватизованої  земельної ділянки площею 0,0050 га, для розміщення торгової точки кіоску павільйонного типу приватному підприємцю Рибась Леоніду Федоровичу із земельної ділянки наданої йому у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою смт Нова Маячка, вул. Леніна, 287, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст. ст. 12, 20,122,125, 126, 186, Земельного Кодексу України, (зі змінами та доповненнями), постановою Кабінету Міністрів України № 502 від 11.04.02р. «Про порядок зміни цільового призначення земельних ділянок, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб» та ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “, селищна Рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити проект відведення щодо зміни цільового призначення частини приватизованої  земельної ділянки площею 0,0050 га, для розміщення торгової точки кіоску павільйонного типу приватному підприємцю Рибась Леоніду Федоровичу із земельної ділянки наданої йому у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою Херсонська область, Цюрупинський район, смт Нова Маячка, вул. Леніна, 287.

2. Зобов’язати ПП Рибась Л.Ф. в місячний термін отримати свідоцтва про право власності .

3 .  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію        з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

Селищний голова                                                                               А.А.Костиря.