Рішення сесії

 

НОВОМАЯЧКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Цюрупинського району

Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я

LУ  сесії  шостого скликання

  809

 

 

Від 17.10.2014 р.                                            
смт Нова Маячка

Про дозвіл на розробку проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
громадянам безоплатно у власність
для будівництва та обслуговування житлових будинків,
господарських будівель і споруд.

 

Заслухавши заяви громадян Татарченко Людмили Миколаївни, Чередниченко Олексія Ілліча, інформацію голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів Полонікова О.А. щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. гр. Татарченко Людмилі Миколаївні, Чередниченко Олексію Іллічу,, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів керуючись ст.ст. 12, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122,  125, Земельного Кодексу України (зі змінами і доповненнями) та ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні,“ селищна Рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Татарченко Людмилі Миколаївні  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0300 га;

- рілля – 0,1200га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пирогова, 13б .

1.1.Гр. Татарченко Людмилі Миколаївні  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

2. Надати дозвіл гр. Чередниченко Олексію Іллічу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,15 га, в тому числі: 

 - 0,15 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, з них:

- під забудовою – 0,0300 га;

- під садом – 0,0600 га;

- рілля – 0,0600га;

розташованої за адресою: Херсонська область Цюрупинський район смт Нова Маячка вул. Пролетарська, 11 .

2.1.Гр. Чередниченко Олексію Іллічу  замовити в землевпорядній організації проект відведення вищевказаної земельної ділянки та після відповідних погоджень надати на розгляд та затвердження до селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів , охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

                                     Селищний голова                                                                                       А.А.Костиря